Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Сучасні послідовники радянської пропаганди серед блогерів мети...
Elan vital. | 2012-08-12 00:47:47
Сообщение прочтено 24243 раз

Є в нас такий колега з славного міста Донецька - Лео. Вчора та сьогодні в мене була тривала переписка в його співтоваристві з ним та кількома його однодумцями. Та мова піде лише про нього. Саме він продемонстрував ще раз приклад методів роботи радянської пропаганди.... Отож зайшов в нас звичайний спір про те, хто більші мерзотники НКВД чи ОУН, УПА, бандерівці. Він висунув аргумент про Хатинь. Що цей злочин вчинили оунівці, з яких був сформований 118-й поліцейський батальйон... Я десь колись читав , що той батальйон був сформований з військовополонених. Написав йому. Він відповідає- ніфіга, саме з оунівців. Навіть курені називає. Ну, думаю, може я щось переплутав, в чоловіка є інформація, знає що пише. Пишу про те, що то колишні оунівці якісь і тому подібне... Він відповідає- ніфіга, діючі. Ще й цитату присилає про те, що Бандера був в Заксенгаузені,звідки був випущений в 44-му для боротьби в тилу Червоної Армії. Відшукую по посиланні на Заксенгаузен його джерело. Виявляється цитату він обірвав в самому цікавому місці. Бо там зразу після "в тилу красной армии" йде про те, що Бандера ту пропозицію відхилив.... Ну думаю, треба перевірити і решту його інформації... Забиваю елементарно в Гугл назву підрозділу "118-й полицейський батальйон". Мені викидає посилання на Вікіпедію. А там все чітко описано... Командир батальйону Смовський-колишній майор польської армії. Потім командиром був Шудря, теж екс майор, але вже Червоної армії. Нач.штабу Васюра-колишній ст.лейтенант червоної армії. До інформації додані фрагменти допитів на суді Васори та ще когось, з яких чітко було видко, що батальйон в більшості складався з військовополонених червоноармійців.... Ось простий приклад роботи пропаганди радянського типу. Вирвати щось з контексту, процитувати так щоб спотворити зміст джерела, а то й переконливо брехати, в розрахунку на "недомісліє" слухачів чи читачів... Маємо поміж себе послідовників... Ця дискусія мала місце в пості "дети подземелья" співтовариства "политическіе опоненти". Пост в топі висить... Та сам факт застосування таких прийомів не зайве виділити окремим постом... Народ повинен знати хто на що здатен, кому можна вірити, хто заангажований, любим способом проштовхує брехню...

Категории: Чудаки  | Экс-совдепия    
Настроение у меня: возбужденное   
Комментарии RSS :


 Volonte! А у тебя самого интелекта много? Нет просто желания комментировать твоё хамство и элементарно безграмотную орфографию! Впрочем, как и у абсолютного большенства здесь присутстcующих - я просто иногда и очень редко читающий эту галиматью!  Ну про нульовий інтелект Лео писав не Volonte, а я. І маю на те повне право і головне підстави, бо довелось уже з тим сцикуном поспілкуватись.

Стосовно ж орфографії, та вишукуваня вами, тут у блогах та коментарях, граматичних помилок - то повірте це останнє чим тут варто і можна займатись. Якщо ж маєте, що сказати по суті піднятої Volonte теми, то дуже прошу. А як ні, то не пишіть "галіматню", щоб нікому не довелось вас хамом називати.Він тут знаток большЕнства присутстСующих... Йому можна...простите - "большинства"... Уважаемый  yonatan17!

Ваша безграмотная орфография тоже настораживает!!!Rolling EyesPodmigivanie

Слово" ИНТЕЛЛЕКТ" пишется с двумя"Л".CoolPodmigivanieSmile

Слово "БОЛЬШИНСТВА" пишется с буквой "И",и не с "Е".CoolSmile