Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Ці хитрожопі валютні позичальники..
Elan vital. | 2015-05-13 00:39:24
Сообщение прочтено 3813 раз

 http://gazeta.ua/articles/economics/_memorandum-pro-restrukturizaciyu-valyutnih-kreditiv-ne-vlashtovuye-pozichalnikiv/625637

 Зібралася група далеко небідних людей (бо ж як бідняк міг брати валютний кредит на квартиру понад 60 кв. метрів , чи будинок понад 120 кв. метрів, якщо в нього зарплата 1500 гривень , а дохід на всю сімю 3000 гривень?) і вимагають аби держава за рахунок власне бідняків, бюджетників, пенсіонерів, воїнів АТО, виправляла їхні ляпи.. 

 А  що робити тим, в кого з причин тієї ж девальвації гривень зарплати не хватає на їжу (бо хліб був 4 а став 8, рослинна олія була 15 а стала 30 і т. д., а зарплата як була 1200 так і залишилася) чи пенсії на ліки (пенсії ж також не змінювалися, а про ціни в аптеках вже й говорити страшно) ?

 Давайте або виходити усі і вимагати компенсації за девальвацію, або нехай ці хитрожопі заткнуться і  пожинають плоди своїх власних промахів 

( Вони договори підписували, читали, договори потрібно виконувати. А курс був 1.8, потім 3 потім 5, потім 8... Можна було сподіватися, девальвація далеко не вперше і форсмажором можна не вважати), так як більшість народу пожинає плоди промахів до яких прямо не причетні...


Категории: Демагогия.  | Мародери.    
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :

Olga Gura | 13.05.2015 18:09 | [Ссылка]

Ви ,як моя свекруха, типу, набралися кредитів у доларах, а тепер ще щось хочуть. 

У мого видавця теж такий кредит, за який він сплачував до 30 тис. грн. на місяць, а коли долар стрибнув, та ще й купити його тепер не можна, то винними опинилися люди, а не банки. Люди брали такі кредити під ведення бізнесу,  а тепер їх позбавляють квартир за борги. Наприклад, у мого видавця книговидавничий бізнес в україні і так ледь дише, то треба його взагалі придушити, щоб діти (мій видавець видає книжки для дітей) не читали. Звичайно, мова не йде про найбідніших, але, як кажуть, дворяни хотіли, щоб не було бідних, а бідні хочуть, щоб не було багатих. Бідність - це соціальна хвороба, а наша держава її ще й стимулює через грабування населення банками.  

Якби ми жили в Ісландії, то у нас би вже була революція пустих каструль, коли з країни повиганяли хитрожопих банкірів, а банки націоналізували, борги з людей списали і самі написали свою Конституцію, за якою живуть.  

https://youtu.be/4BGN16MVpU8


Elan vital. | 13.05.2015 18:19 | [Ссылка]

Ще раз. Від девальвації постраждали як бізнесмени що брали валютні кредити, так і люди які ледь виживали на 1200 гривень, а тепер і їх виживання ставиться під сумнів, бо вдвічі і більше подорожчали продукти і ліки... То чому держава повинна відкласти в сторону проблеми людей які не з своєї волі і не по своїй вині поставлені на грань виживання, і терміново рятувати тих хто добровільно пішов на ризик, який себе не оправдав ?... Щодо самої девальвації, її причин і винуватців, то є інше питання, яке я в цьому пості не порушував.


Ozelot | 13.05.2015 18:33 | [Ссылка]

Принять русский язык, как второй государственный, вывести войска из ЮВ и заняться восстановлением экономики и возвратом долгов. Вот, что в первую очередь должна сделать истинно патриотическая власть! Отменить все эти военные сборы, небывалые налоги и снизить НДС. Разогнать в три шеи всю "зраду". Пускай идут на заводы трудиться. Улицы подметать и т.д. Остался президент и министры, с которых и спрос народный. А если и дальше идти в ту сторону, куда мы сейчас движемся, то крах нам обеспечен. И причём уже очень даже скорый. Да посмотрите хотя бы на Белоруссию! Вот с кого нужно брать пример! И кстати, от девальвации мы будем страдать до тех пор, пока наша валюта не станет одной из резервных валют Мира. Но хочу вас сразу успокоить. Она такой НИКОГДА не станет. Значит мы всегда будем страдать от девальвации. При этом строить теории, кого-то обвинять и при этом забыв вспомнить о том, что когда то мы жили со своей обеспеченной золотом валютой. Правда называлась она не гривна, а РУБЛЬ. Наша дЭржава не в силах решить эту проблему. Она даже её не заботит. Другие цели. А нэ порушувалы вы цэ иншэ пытання просто потому, что понятия не имеете, кто как и почему виновен в девальвациях.

 

"Кто умеет вводить толпу в заблуждение, тот легко становится ее повелителем; кто же стремится образумить ее, тот всегда бывает ее жертвой". (с) Гюстав Лебон...


Elan vital. | 13.05.2015 19:16 | [Ссылка]

За исключением, может быть нескольких фраз, это есть такая чушь несусветная что вообще комментировать лень....


Olga Gura | 13.05.2015 19:04 | [Ссылка]

Постраждали усі, але одні добиваються своїх прав, а інші мовчать. Як думаєш, кого почують першим? 

По-друге, бізнесмени дають роботу і заробітки іншим, якщо втратять вони, то ті, що мали 1200, втратять і те, що мали. 

Мені шкода усіх людей, бо втратили так чи інакше усі, я теж. Але чому треба злобствувати не на адресу влади і безчестних банкірів, а на адресу людей, які створюють якийсь продукт для країни, дають робочі місця іншим. Влада ж живе на податки громадян і ні в чому собі не відмовляє, до неї претензій у цій ситуації  нема?  


Elan vital. | 13.05.2015 19:23 | [Ссылка]

Влада і банкіри в нас безчесні. Але не в цьому випадку. В нас би добитися того аби держава і банки виконували все що в договорах фіксується, а тут люди вимагають одразу понад те. Договори при отримуванні кредиту люди підписували, читали ( як не читали то самі винні) ніяких компенсацій на випадок рухів цінності грошових одиниць там не передбачено. Чого їм ще треба? ... Завтра ще вийдуть ті що програли в лото забава і вимагатимуть аби їм щось компенсували, бо вони не знали що числа не ті випадуть що вони загадали)))


Olga Gura | 13.05.2015 19:44 | [Ссылка]

Послухайте, коли банки дають такі кредити, вони ще краще знають, на які ризики йдуть, тим не менше, банки ростуть ,як гриби після дощу. У жодному договорі не пишеться, що доведеться сплачувати не 15% від суми, а втричі більше. 

Що стосується цих людей, наскільки я зрозуміла, вони вимагають, щоб їхні кредити перевели у гривню, щоб вони змогли їх сплатити. Бо вони не можуть їх сплачувати за відсутності доларів у обігу. 

Декілька років тому оформлювала страховку Лайф у доларах, бо була ілюзія стабільності. Але, коли долар з 5 став 8, я припинила виплати, бо зрозуміла, що нічого з того не буде в нашій фінансово дикій країні, з мене просто викачають усі гроші, а чи отримаю я щось зрештою - невідомо. Страховка заморожена в австрійській компанії. У договорі не було, що долар буде стрибати ,як йому схочеться. То ж і я нікому нічого не винна.  


Elan vital. | 13.05.2015 20:28 | [Ссылка]

Ви припинили страхові виплати і нікому нічого не винні. Бо нічого ні в кого не брали. Просто договір страховий перестав діяти і вони просто не будуть винні Вам, якщо настане страховий випадок... Щодо зміни % ставки. Якщо кредит залишився без змін, і люди брали кредит в валюті в якій сплачують, то зміна ставки була б грубим порушенням. Але оскільки людина змінює валюту погашення, то зрозуміло що % ставку їй встановлюють таку, яка дається в тій валюті, в яку переведені зобовязання. Зараз банки беруть гривневі депозити під 25-30%, а доларові під 10-12% . Як же вони можуть перевести кредит в гривні, а % по ньому брати як за доларові? На збиток собі ніхто не працює... І то не долар скаче куди захоче, то гривню кудись чорти носять)))


Olga Gura | 13.05.2015 20:46 | [Ссылка]

Усе правильно, через те у нас банки процвітають на фоні суцільної бідності населення. А може гнати їх звідси під три чорти? 


Elan vital. | 13.05.2015 21:23 | [Ссылка]

Не тільки банки. Якщо гнати все що процвітає на фоні бідності (а банки тут не в найбільшій мірі), то взагалі папуасами мумбо-юмбо станемо)))


Olga Gura | 13.05.2015 22:09 | [Ссылка]

Цивілізовані банки мають репутацію і зобов'язання перед клієнтами. Наші банки - це виключно пральні по відмиванню брудних грошей олігархату. Країні не потрібні сотні банків, як непотрібні сотні партій. В США усього 2 партії, і люди завжди знають, якщо одна не відповідає очікуванням, то проголосують за іншу. Так само із банками, більшість із них у нас - це одноденки без репутації, без зобов'язань, розраховані на лоха.  


Elan vital. | 13.05.2015 23:40 | Ніде в світі банки не несуть відповідальності за свідомо | [Ссылка]


я тоже ,,хитрожопый,, два раза брал в долларах...
первый раз на авто в 2005...
второй раз в 2007-на достройку дома...


Elan vital. | 13.05.2015 19:37 | [Ссылка]

И какие впечатления?во второй раз попал,но успел проскочить...

мои коллеги по работе взяли много на квартиры,
вот там серьёзный попандос...


Elan vital. | 13.05.2015 20:12 | [Ссылка]

Но в любом случае єто риск, когда люди зарабатывают в одной валюте, а беоут на себя обязательства в другой. И берущие на себя этот риск должны его осознавать... И мне еще одно интерессно: Насколько мне известно ты где то из нашей Ив. Франковщины. Ты не о бизнесе пишешь, потому что "коллеги по работе". Так где в моей области есть такое производство, где "коллеги по работе" могут позволить себе квартиру в кредит? Ведь даже если под 10% кредит, а квартира 25000 долларов, то только % выходит 200 баксов в месяц. А еще и тело кредита....держслужбовці в пат укрнафта...
со ср.заробітком 5-6 тис.грвень...
у мєне меньше...


Elan vital. | 13.05.2015 21:28 | [Ссылка]

Ну, если у них при курсе 5 такие зарплаты были, тогда верю. Если при курсе 8 - тоже может быть, но уже сложнее...,им некуда деваться и при курсе 25...судьба злодейка...


Elan vital. | 13.05.2015 23:34 | [Ссылка]

Во первых ,это не дворники и не уборщицы, ничего не соображающие. Люди с высшими образованиями должны бы и лучше соображать, оценивать ситуацию, взвешивать риск...

 И во вторых, главное: Зачем же отделять себя от остального народа? Ведь проблемма в том что гривна девальвировала, а соответственной индексации зарплат нету. И от этого страдают как те , кто зарабатывает 5000 и ему нечем платить кредит, так и те, кто зарабатывает 1200 и ему на жратву не хватает.  Они требуют так, что все остальные пусть жрут сено, а им именно им одним надо помагать кредиты возвращать. ...ничего подобного мои знакомые не требуют...
молча платят...


Elan vital. | 14.05.2015 12:03 | Потому что они наверное недостаточно богаты. Те что | [Ссылка]

соотечественНИК | 14.05.2015 12:12 | я Вам не скажу за всю Одессу...(с)возможно ты и прав... | [Ссылка]

Назад123456Вперед | Указать страницу