Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Volonte generale". Ці хитрожопі валютні позичальники.., Блог пользователя Elan vital.
Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Ці хитрожопі валютні позичальники..
Elan vital. | 2015-05-13 00:39:24
Сообщение прочтено 3929 раз

 http://gazeta.ua/articles/economics/_memorandum-pro-restrukturizaciyu-valyutnih-kreditiv-ne-vlashtovuye-pozichalnikiv/625637

 Зібралася група далеко небідних людей (бо ж як бідняк міг брати валютний кредит на квартиру понад 60 кв. метрів , чи будинок понад 120 кв. метрів, якщо в нього зарплата 1500 гривень , а дохід на всю сімю 3000 гривень?) і вимагають аби держава за рахунок власне бідняків, бюджетників, пенсіонерів, воїнів АТО, виправляла їхні ляпи.. 

 А  що робити тим, в кого з причин тієї ж девальвації гривень зарплати не хватає на їжу (бо хліб був 4 а став 8, рослинна олія була 15 а стала 30 і т. д., а зарплата як була 1200 так і залишилася) чи пенсії на ліки (пенсії ж також не змінювалися, а про ціни в аптеках вже й говорити страшно) ?

 Давайте або виходити усі і вимагати компенсації за девальвацію, або нехай ці хитрожопі заткнуться і  пожинають плоди своїх власних промахів 

( Вони договори підписували, читали, договори потрібно виконувати. А курс був 1.8, потім 3 потім 5, потім 8... Можна було сподіватися, девальвація далеко не вперше і форсмажором можна не вважати), так як більшість народу пожинає плоди промахів до яких прямо не причетні...


Категории: Демагогия.  | Мародери.    
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


[quote]Пахай , здобувай собі кусок хліба в поті лиця, а ті хитрожопі будуть за в тому числі і твій рахунок брати хліб з ікрою і сушами, а ти мовчи і не завидуй...[/quote]
Так и е , бо - "каждому - своё" , та й икра а ни чэрвона , а ни чорна , мэни нэ до смаку , а суши з сырого коропа , то е майжэ гарантованый описторхоз . )))

Та якшо бэз гумору , то цытованэ , е основнымы тэзамы комуняцькойи пропаганды , а комуняцького жыття , я , гэть нэ хочу , бо добрэ його памъятаю . )

Особысто мэни , багатийи выгидни , бо из ных хоч щось выдойиты можлыво , надаючы прохвэсийни послугы , на видмину вид отакых голодранцив як я . )))А далеко не все що говорили комуняки (особливо до революції) є зло. Зло є те що вони робили а не говорили. А слова у них з ділами розходилися... І щодо останніх фраз твого коменту: добре аби "буржуїв" було побільше. Нехай дрібніших, але побільше. Нехай би вони поміж собою конкурували за робочу силу, а не ми за робочі місця. Та й конкуренція сприяє справедливості...Шо ты там добре памъятаешь, шегол! Какэ такэ жыття комуняцькэ! Да приСССР все жили, как у Христа за пазухой и горя не знали! Развалили и предали Родину и теперь на обломках скачут воры и сволочи! Но только справедливость всегда побеждает. Так было в 45-м, так будет и теперь! Таких ушлёпков пробандЭровских, как ты народ скоро сам сметёт. А остальные, как увидят, что происходит сами затаятся и перекрасятся. В "колорадов", кстати!)))) Представление уже началось! И Москва не сразу строилась и Победа ковалась в лишениях! А знаешь почему вы обречены? Потому,что у вас нет никакой идеологии. Ничего хорошего вы своему народу не принесли. А только делаете всё хуже и хуже. Только ваша антироссийская риторика и пропаганда чего стоит! Вы есть только для того, чтобы разрушать всё общее и в особенности русское!  А разрушители никогда не поддерживались людьми. И никогда долго не существовали. Народ от вас уже отворачивается от придурков майданоголовых и оранжевых. Жаль, что народ в общей массе за 23 года очень сильно оболванен и не все ещё понимают, что происходит. Но с каждым днём вас становится всё меньше, а НАС, нормальных людей, поддерживающих братские отношения с соседями и выступающими за дружбу, сотрудничество и воссоединение всё больше!

О твоём посте: сука, читаешь - одна зависть и корысть так и прёт.... Мерзко! Так и на майдауне людьми двигало чувство наживы и всё большего потребления! Кто за 200 грн в день там скакал, а кто хотел в гейропу съебнуть без визы. Чтоб "ебись оно всё конём" на этой украине после. Так и получилось. Только скакунов с "ебиськонём" оставили и конём теперь и ебут.

Читай исторические книги и меньше смотри телевизор. А то совсем бесперспективным станешь. С "негативным прогнозом".Гы , памъятаю - дихвецыт , лечсанупр , завбазою , нэсуны , карткы на йижу , чэргы на жытло - двацять рокив )))
До рэчи , нэсуны , що втратылы можлывисть красты з суспильнойи "коморы" до власнойи , найбильшэ за сэсэсэро-м тужать , та й "завбазы" , що на дихвецыти сыдилы , зараз нэ пры дилах . )))

Та найбильшого облызня упиймалы оти , що по комуняцькых бухвэтах отоварювалысь , бо зараз ничым йим попэрэд иншых выдилытысь , бо уся жрачка , у якому завгодно магАзинови е . )))