Авторизація
Меню

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Мінімальний прожитковий рівень та мінімальна зарплата. Визначення фальсифікаторів.
Elan vital. | 2015-06-29 23:57:07
Повідомлення прочитано 634 раз

 Дещо незрозуміло в нас щось твориться з визначенням розмірів мінімальних державних стандартів. Сьогодні вирішив сам для себе (в першу чергу) розібратися з цим питанням. Отож:

 Мінімальна зарплата , зрозуміло визначається владою у відповідності до того, яка обстановка в країні і скільки вважається за можливе чи необхідне платити працівникам. 

  А от прожитковий мінімум... згідно визначень http://index.minfin.com.ua/index/wage/  є  вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини, збереження його здоров'я набору продуктів харчування, а також мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості. 

  Якщо ми глянемо на порівняльну таблицю розмірів мінімального прожиткового рівня та мінімальної зарплати http://index.minfin.com.ua/index/salary/(дивитись другу таблицю) то  ми побачимо що колись ці значення не були одинаковими. Так в 2000-му році мінімальна зарплата (90гривень) не дотягувала навіть до третини прожиткового мінімуму (287гривень). В 2003-му  мінімальна зарплата дійшовши 185гривень сягнула за половину прожиткового рівня.  Потім різниця зменшувалася аж доки  з листопада 2009-го ( Юля- популістка) могутнім ривком  зрівняли мінімальну зарплату з мінімальним прожитковим рівнем на значенні 744 гривні. Перед тим, напротязі більш ніж року, коли гривня падала від 5 до 10 і вирівнялася на 8 , коли ціни зростали , наша славна Юля хоробро тримала прожитковий мінімум на позначці 669 , а мінімальну зарплату героїчно підняла від 525 до 650 гривень. Знову нагадаю що відбувалося це в рік значної девальвації гривні і росту цін. Обєктивна вартість споживчого кошика тоді не мінятися не могла .

   Отож ми маємо обличчя винахідника маніпулювання і фальсифікації статистики і стандартів. 

 Потім солодкій парочці бандюкович-госпідар , цей Юлин винахід припав до душі і ми бачимо що напротязі всіх років їх гаспідарювання розміри цих стандартів йшли нога в ногу, копійка в копійку. 

 Ну а вже наша шоколадно-кроляча парочка довела це до банального ідіотизму... Якщо з мінімальною зарплатою ще нічого. Призначають що вважають можливим, то з мінімальним прожитковим рівнем якась вже просто фантастика...  Подивіться на визначення прожиткового рівня (за посиланням, або в пості виділене червоним) і подивіться на те що прожитковий рівень не мінявся з кінця 2013-го. А ми всі знаємо що ціни на переважну більшість товарів зросли значно, на деякі навіть в рази.. 

 Чим після цього вважати нам визначений державою мінімальний прожитковий рівень? Фікція. Фальшивка. Дурисвітство. На найвищому державному рівні...  


Для того щоб додати коментар, Вам треба зареєструватися або зайти під своїм ім’ям
Коментарі RSS :


Ціни піднімаються на все - добре що хоть прожитковий мінімум стоїть на одному місці..Слава Пете - Сені !CoolНу хоч щось в нас не погіршуєтьсяVery HappyVery Happy. Але винахідник - Юля....я це знаю...сука ще та - як я її тоді не роскусив..я раніше працював на БЮТCoolВынахидныком був отой вождь плэмэни , що нэ побиг из камъяною сокырою , попэрэду свойих , чи то на мамонта полюючы , чи то боронячы свою зэмлю вид загарбныкив , а залышывся позаду та всився дэсь на пагорби кэруваты , а уси инши е лышэ талановытымы послидовныкамы . )))Камяні сокири несумісні з поняттями мінімальних зарплат та прожиткового мінімумуVery HappyVery HappyVery Happy