Авторизація
Меню

Календар
 Вересень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Мінімальний прожитковий рівень та мінімальна зарплата. Визначення фальсифікаторів.
Elan vital. | 2015-06-29 23:57:07
Повідомлення прочитано 523 раз

 Дещо незрозуміло в нас щось твориться з визначенням розмірів мінімальних державних стандартів. Сьогодні вирішив сам для себе (в першу чергу) розібратися з цим питанням. Отож:

 Мінімальна зарплата , зрозуміло визначається владою у відповідності до того, яка обстановка в країні і скільки вважається за можливе чи необхідне платити працівникам. 

  А от прожитковий мінімум... згідно визначень http://index.minfin.com.ua/index/wage/  є  вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини, збереження його здоров'я набору продуктів харчування, а також мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості. 

  Якщо ми глянемо на порівняльну таблицю розмірів мінімального прожиткового рівня та мінімальної зарплати http://index.minfin.com.ua/index/salary/(дивитись другу таблицю) то  ми побачимо що колись ці значення не були одинаковими. Так в 2000-му році мінімальна зарплата (90гривень) не дотягувала навіть до третини прожиткового мінімуму (287гривень). В 2003-му  мінімальна зарплата дійшовши 185гривень сягнула за половину прожиткового рівня.  Потім різниця зменшувалася аж доки  з листопада 2009-го ( Юля- популістка) могутнім ривком  зрівняли мінімальну зарплату з мінімальним прожитковим рівнем на значенні 744 гривні. Перед тим, напротязі більш ніж року, коли гривня падала від 5 до 10 і вирівнялася на 8 , коли ціни зростали , наша славна Юля хоробро тримала прожитковий мінімум на позначці 669 , а мінімальну зарплату героїчно підняла від 525 до 650 гривень. Знову нагадаю що відбувалося це в рік значної девальвації гривні і росту цін. Обєктивна вартість споживчого кошика тоді не мінятися не могла .

   Отож ми маємо обличчя винахідника маніпулювання і фальсифікації статистики і стандартів. 

 Потім солодкій парочці бандюкович-госпідар , цей Юлин винахід припав до душі і ми бачимо що напротязі всіх років їх гаспідарювання розміри цих стандартів йшли нога в ногу, копійка в копійку. 

 Ну а вже наша шоколадно-кроляча парочка довела це до банального ідіотизму... Якщо з мінімальною зарплатою ще нічого. Призначають що вважають можливим, то з мінімальним прожитковим рівнем якась вже просто фантастика...  Подивіться на визначення прожиткового рівня (за посиланням, або в пості виділене червоним) і подивіться на те що прожитковий рівень не мінявся з кінця 2013-го. А ми всі знаємо що ціни на переважну більшість товарів зросли значно, на деякі навіть в рази.. 

 Чим після цього вважати нам визначений державою мінімальний прожитковий рівень? Фікція. Фальшивка. Дурисвітство. На найвищому державному рівні...  


Для того щоб додати коментар, Вам треба зареєструватися або зайти під своїм ім’ям
Коментарі RSS :


1)з точки зору здорового глузду, мінімальна зарплата = або більше прожиткового мінімуму, інакше нема сенсу працювати...... 2)якщо бізнес не дає прибутку і роботодавець не може платити найманим працівникам - хай працює сам, це нормально... 3)можна не давати гарантій, але платити достатньо - почасово, поденно... 4)можна розраховуватися за роботу продукцією - наприклад, частиною врожаю... рахувати оплату в кілограмах і хз скільки це буде в гривнях )


розвинута грошова система - це ознака сучасного суспільства, але іноді для виживання можна згадати і про інші механізми - ну там бартер та ін. варіанти


Ці бартери , коли їх широко застосовували вже показали свою "ефективність" , породивши масу проблем...1. Аж до 2009-го мінімальна зарплата завжди була меньшою від мінімального прожиткового рівня. А з 2009-го їх штучно зрівняли. Причому не зарплати підтягнули до прожиткового мінімуму, а навпаки. І це практикують досі. 

 Мінімальна зарплата - реальність. 

Прожитковий мінімум - липа...

 2. В принципі згоден, але... Чим менше бізнесу тим менше роботи. Чим менше роботи тим більше нагліють роботодавці...

3. Я взагалі прихильник погодинної оплати праці http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3203667/

 4. Назвати себе прихильником натурального обміну поки що не можуVery Happy