Авторизация
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
2
3
4
5
6
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Про воду для Крыма..
Elan vital. | 2018-09-13 23:22:38
Сообщение прочтено 490 раз

Как мне кажеться , просто исчерпывающий ответ всей нашей вате, плачущей тут о геноцидах и т.п.. 


Категории: Чудаки  | Рашизми.    
Комментарии RSS :


В Криму є архіологічні знахідки часів Кам'яного Віку, і чому ти вирішив, що саме монголи - хазяїва і союзники Московитів, знищіли законних хазяїв, а не попередники монголів і греків їх знищили)

Законний значить той який має законні підстави на власність. Згідно Договора Про Дружбу, росія визнала Крим українським, значіть по закону він український. Якби існувала держава Візантія, Золота Орда, Скіфія, то можно було б вислухати їх відношення до законності права власності на Крим, але цих держав немає. Тож лижи жопу хуйлу і надалі)на момент вторжения Орды в Крым там были СВОИ хозяева! отсюда и пляшем... а то что там кого только не было, история в курсе... но от захвата Ордой Крыма до Екатирины-2 там всё было стабильно, и враждебно Украине...Зараз теж Кримом володіє,  на правах окупанта, ворожа держава. Що ж до стабіно-враждєбного, то в Криму хрестився Володимир, і кримські татари інколи були союзниками запорожців, тож не завжди там все було ворожим.

Сталін знищів 3 млн. українців голодом і хз скільки міліонів війною, виходить і Союз був постоянно враждебним до українців)Вы отреклись от Союза и неХ значит период его существования брать в учёт! до 17го Крым был российским, им и остался теперьМи від Союзу не вірікались, а вийшли з його складу, як і росія. Вихід був передбачений Конституцією СССР, а от референдуми без згоди ВР в Україні не передбачені, тим паче на територіях які окупували бандити.Даже более враждебно чем москали и ляхи ? Вряд ли)))