Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Учимся отличать правое и левое.
Elan vital. | 2018-12-13 10:31:15
Сообщение прочтено 509 раз

Пробовал это делать один человек, которому хунта персонально запретила смотреть мультики и натурально вспоминать...http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6092535/

Но вся загогулина в том, что он считает себя левым, а на самом деле...

Посмотрим как он сам определяет для себя эти понятия 

http://blog.meta.ua/~stebur2008/posts/i6146989/

Так вот, по его определениям , определим какие страны придерживаються левой политики, а какие более правой... 

Я не буду здесь приводить длинные аргументации, если будет кто оспаривать нижеследующие мои утверждения, буду аргументировать в комментариях. Обозначу только что: 

Страны Евросоюза , НАТО имеют  хорошо ( в той или иной мере , зависимо какая страна) отлаженную систему социальной защиты населения, сравнительно небольшую разницу между богатыми и бедными.. То есть , там реализуется более социалистическая, то есть ЛЕВАЯ политика.

С другой стороны Китай, под руководством Компартии ( по идее левой, но на деле..) выходит в лидеры , становиться мировой фабрикой именно за счёт правой политики, политики почти дикого капитализма. Туда массово повалил капитал, а капитал всегда стремиться направо. Россия - страна с огромными показателями разницы между богатыми и бедными.  С низким уровнем социальных гарантий. И... Тенденции идут такие, что Россия все более крениться вправо...

Так почему же наш " левый" против сближения с ЕС и НАТО и за сближение с Россией?

У нас здесь, среди наших коллег, есть человек с очевидно правыми убеждениями. По его понятиям даже право голоса должно зависеть от кошелька... Это Кева. 

Так вот, кто ближе нашему , страдающему от запретов на просмотр мультиков , философу? Радикально правый Кева, или люди желающие чтобы страна шла по левому европейскому пути..

И.. упирается

упираемся мы в тот простой факт, что не имеет значение для него ни правое ни левое. Он определяет это " право-лево" весьма заумными формулами, хотя сводиться у него лично только к русскости. То есть к национализму http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6121271/

А национализм , вообще то тоже более правая штука)))


Категории: Чудаки  | Экс-совдепия  | Демагогия.  | Рашизми.    
Комментарии RSS :

klekit | 13.12.2018 14:35 | [Ссылка]

Ага - про Стебура забув - як жеж без нього))) 

Ще один помилковий постулат, якого він заклав у свої природні дискурси - це те, що природа людини та ж сама, що у тварин. Начебто, якщо не обмежувати свободу людині, то вона поводитиметься суто, як тваринка - боротиметься за виживання усіма доступними методами. А хто ж тоді витворив усі оці соціалістичні ідеології і системи соціальних захистів - марсіяни. Ні - саме вільні люди витворили. Права ідеологія створює середрвище вільних людей, які за своєю природою здатні творити добро і соціальні запобіжники проявам зла. 


Elan vital. | 13.12.2018 15:08 | [Ссылка]

Ніяка права ідеологія нічого такого не створює))) І що то за поняття " права ідеологія? Є ідеології різні, які вважаються правого толоку, а є ідеології лівого. Але конкретної правої і конкретної лівої... Я про таке не чув ніколи...

Те що людина чимсь від тварини відрізняється аж так... Дуже спірне питання. Як свині рвуться туди де корито краще пахне))) Як європейський та американський великий бізнес ломанувся в Китай... Не знаєш чому? За благодійністю? Чи за напівдармовою робочою силою і легкими податками ?


Aristarh | 13.12.2018 22:23 | [Ссылка]

Учимся отличать

Elan vital. | 05.12.2018 16:55 | [Посилання]  Учимся отличать левое от правого..(Идеология-Эланохамелеонних,Клекітов,Рольфов,Лавров,Алексов-учитесь распозновать..єтих душевніх патриотов,что мягко стелят..)   

                                                                          

                                                           ЧАСТЬ ПЕРВАЯ             

  "Тут вже у мене думка така, що краще ми втратимо( в крайньому випадку)половину території, нехай Україна стане вдвічі менше, але нехай вона піде нормальним шляхом.
Тому що інший шлях, шлях російського світу - шлях в нікуди. Шлях відсталості і злиднів назавжди. Без шансів. І толку тоді нам з того що країна велика ."

                                                          ЧАСТЬ ВТОРАЯ(продолжения мультика)

 І чи пояснити хтось зможе, як революціонер, що обіцяв здолати корупційну піраміду (ми йому вірили, Ющенко) виявився чмо, яке захотів ту піраміду очолити?.... Таваріщі! Ми з Вами в одному човні!!! . Давайте думати як виплисти на тверду землю, а не битися між соброю за дурниці!!!! Наша бійка зручна тим , хто нас дурить.... Я готовий бути для Вас козопасом, свинопасом і кротом.... Тільки " давайтє жіть дружно"!!! .... Повірте, мені самому гірко від того, що вийшло із наших останніх тут дискусій... . Я козопас, москальський наймит, кріт, і все те, чим Ви мене називали, люблю Вас усіх. Будьте здорові. І здорового Вам усім розуму... Бо без здорового розуму разом, нам усім нічого доброго не буде... Ось це у нас спільне.. Вибачте якщо комусь, десь на щось там в якомусь пості не відповів...д Мені від того там затошнило... Готовий до будь якої дискусії, але не принижуючи гідності інших і без приниження своєї... Ми ж із Вами в одному потоиаючому "Титаніку"... Що ж нам ділити?.... 2012 р

 Elan vital. | 13.12.2018 23:10 | [Ссылка]

Дякую за розповсюдження моїх дописів))) Тільки , аби не було питань щодо контексту, то раджу давати посилання на першоджерело.


Aristarh | 13.12.2018 23:29 | [Ссылка]

та твої посилання і так надоїли.. ,а  свої і так легко знайдеш ,або скажеш це не писалось- тобов?))))


Elan vital. | 13.12.2018 23:42 | [Ссылка]

Ніколи від своїх слів не відказувався. Одначе, важливий контекст. Ти ж не для мене це цитуєш. Тому, аби було авторитетні ще, підсилюй цитату посиланням.


Aristarh | 14.12.2018 03:08 | [Ссылка]

).


Назад12 | Указать страницу