Авторизация
Меню

Календарь
 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Антижурналістика.
Elan vital. | 2019-03-07 12:43:56
Сообщение прочтено 819 раз

Не можу з планшета зробити посилання на відею в Ютюб. Але, знайти відео про яке йдеться буде дуже легко. Це програма " Право на владу" під назвою " Вибух перед виборами". Я думаю багато хто її бачив. 

Вражає до чого докотився Коломойський. Такого справді мабуть не було і при Януковичі. Було хіба що ще при Кучмі.. 

Отож, збирають групу кандидатів в президенти , декого ще й по телефону видзвонюють.. І все з однією метою. Мочити одного кандидата. Діючого президента. Альтернативна думка просто не звучить. Її немає. 

Очевидно що лише в такого роду дійствах може брати Юлія Тимошенко. Всім скопом когось мочити.. А хтось може пригадати коли вона сама брала участь в якихось дискусіях де їй можуть поставити гострі запитання ? Кажуть що вона йде лише на ті ток- шоу де все для неї буде підібрано і ніхто і не пікне не поплану...

А Зеленський... Той взагалі тільки по телефону ... Невідомо ні його цілі ні пріоритети. Чого варте його " виграємо вибори, а потім подивимося" (це звучало не на цьому ток-шоу).? Пацан напевне вирішив що балотується не в президенти а в царі ))))

Я не збираюся тут обговорювати саму тему цього ток-шоу. Правда то чи ні. Мені то невідомо. Просто хочу нагадати Грузію. Після того як була російська агресія, в Грузії відібрали частину території... Перед виборами влаштували скандал із знущаннями в тюрмі... Я думаю що в таких скандалів ноги ростуть в усіх з одного місця..

Щодо Порошенко... Петя хреновий. Довіри до нього мало. Хотілося б його кимось замінити. Не обовязко во навіть кращим, лиш би не набагато гіршим... Але.. подивіться на його конкурентів. Особливо головних... Я переконаний, що ні Юля - популістка, ні Вова- комедіянт ... То взагалі повний ***. Це ж просто недопустимо.

І найгірше особисто для мене, що і в першому турі я не зможу зробити так, як я часто роблю на президентських виборах. Я , як правило в першому турі голосую за того, хто мені сподобався, навіть якщо в нього рейтинг 0,1%. А вже у другому обираю з того, що туди вийшло.. А тут є ризик що ці двоє *** вийдуть в другий тур і не буде з чого там вибирати... І прийдеться голосувати за Петю вже в першому...


Комментарии RSS :

stebur2008 | 07.03.2019 16:58 | [Ссылка]

ще не прибрав мене, як тобі радив Скотина (допоки він і буде таким, допоки до опонентів не навчиться з повагою відноситися)?

 То скажу ще таке до сказаного.

Хто такий зомб? Це той, хто бачить поверхневе і не бачить в корні! Це той, хто постійно говорить про наслідки і результат, і ніяк не хоче бачити першопричину!

Пишеш про Грузію, як приклад. І говориш з точки зору результату, а не продажної політики, що там натовпом брали країну в угоду наддержави. Це є зомб!!! Потім той зомб все те перекладає на Україну. 

А те, що пише зомб, то і є неправда!

Для кого ти пишеш? Щоб тобі сказали ТАК, такі самі зомби? Якщо не зомби, то втянуті за гроші чи із-за своєї безголовості в агітацію?

Вони ж одні і тіж. І правда ваша в лапках одна і та ж.

Не було б прихвостня Саакашвілі - не було б і російської агресії! Не бул б прихвостнів українських - не було б і російської агресії! Ось, де ховається правда!!!

Як приклад антизомбу Лукашенко. Не було б Лукашенка, був би той самий вплив Заходу, і була би та сама агресія!

Про що постійно і говорю: немає свого розуму! 


Elan vital. | 07.03.2019 21:52 | [Ссылка]

Бачити те що в корні  - це, наскільки я розумію , бачити те, чого не існує. 

Це як приміром ти бачиш заборону на натуральні спогади, заборону дивитися мультики, боротьбу за чистоту крові. Цього всього не існує, а ти бачиш.. Це значить бачити в корінь?

І я споавді не можу підтримати твоєї позиції щодо того, що можуть бути тілько російські прихвостні. А якщо ні, то Росія має право на агресію.. Що це за незалежність така ? Україна, як і Грузія чи Білорусь мають право самі обирати собі прихвостнів. І Росія не має право на агресію, чиїх би прихвостнів в інших державах не обрали ...

Щодо прибирання... Я навіть Арістарха Гермафродітовича не прибираю. Хоча він вже дістав своїм безмозглим гавкотом.. )))


Elan vital. | 07.03.2019 22:06 | [Ссылка]

 Передай привіт цьому бумбарашу, який нічого кращого чим банити не бачить. 

Скажи що на цей його пост http://blog.meta.ua/~burubumbija/posts/i6302238/ я залишаю коментар тут.

 

 

Я думаю что Госдепу США не надо маскировать вмешательство. Лично я за то чтобы вмешательство в наши дела и Госдепа и структур Евросоюза в этом плане ( борьба с коррупцией и наведения порядка в экономике) было открытым и желательно поактивнее. Потому что очевидны такие обстоятельства 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2580307/

Внутри страны мы никогда сами по себе не найдем сил все это исправить. И сломать эту системму нам могут помочь только извне.


stebur2008 | 07.03.2019 22:12 | [Ссылка]

заблуждение, которое окутало почти всю страну (силовую, но не мудрую). И не к лучшему! Это все, что я могу здесь сказать людям с такой позицией!


Elan vital. | 07.03.2019 22:46 | [Ссылка]

Именно что все что ты можешь сказать, так это только голословные, необоснованные и никак не аргументированные утверждения. Ну и.. еще соврать чуток частенько можешь)))


Kozak | 08.03.2019 03:43 | [Ссылка]

У тебе логіка просто їбонуться, бо ти все правильно сказав, але переклав відповідальність зі злочинця на жертву. Ти з тих людей, які почувши, що десь згвалтували дівчину, каже нє нада било адєваться как правтітутка.


stebur2008 | 08.03.2019 08:42 | [Ссылка]

трохи інша логіка: я осуджую тих, які розбещені сьогодні, а на завтра підло заявить, що її згвалтували. Тож не припмсуй свою ї.....у логіку комусь до адекватної!


Elan vital. | 08.03.2019 10:26 | [Ссылка]

Я тобі точніше скажу. Ти з тих, яку і пальцем ніхто не зачепив, а вона на весь світ репетує ніби її чортзна як страшно згвалтували)))  Це в тебе така адекватність)))


stebur2008 | 08.03.2019 10:52 | [Ссылка]

ще одне якесь неадекватне порівняння.

От якраз і згвалтували країну. І ось такі гвалтівники кричать тепер: а що ми такого зробили? Ми пальцем нікого не трогали! Нас звинувачують безпідставно. Нас не хто-небудь, а сама Америка підтримує. А значить ми не винні. Винна Росія в усьому! 


Elan vital. | 08.03.2019 12:10 | [Ссылка]

Ну так. Згвалтували. Заборонили Машу з Ведмедем дивитися. Заборонили радянське кіно дивитися. Заборонили натуральні спогади. Ведуть відбір на чистоту крові... Гвалтують)))) Оце і є сенс мого порівняння. Я щось неправду написав ? Щось із описаних ознак гвалтування не твого пера справа? Хоча щось із перечисленого має відношення до реального життя ?

Тому й порівняння таке. Адекватне? Думаю що відповідає характеристикам твоєї адекватності)))


stebur2008 | 08.03.2019 12:57 | [Ссылка]

Smile ну прям, як в гуморі від Азамата. Там же і ... пауза  


Elan vital. | 08.03.2019 13:25 | [Ссылка]

До чого тут гумор. Тут серйозно все? 

Чи я щось тебе десь неправильно процитував? Ти такого не писав?

А може ти правду писав ?

Отож, як бачиш, моє порівняння реальне і адекватне.. 


stebur2008 | 08.03.2019 13:43 | [Ссылка]

це вже не я маю давати оцінку


Kozak | 11.03.2019 14:41 | [Ссылка]

я про те й кажу. Сьогодні для тебе розбещеність - це відсутність хустки і міні юбка, завтра - юбка вище колін, а післязавтра - недостатньо мішковита паранжа, та і не треба було на вулицю без чоловіка виходити. Виправдовувати гвалтівника можно в будь яких умовах. Але ніяка "розбещена" роведінка не виправдовує гвалтівника, тому і ввели закон про згоду, проти якого ти виступав. Авжеж, тобі треба виправдовувати злочинця. Тут Елан точно підмітив, що ти з тих "старих дів", які репетують навіть від косого погляду на них, але ж раді виправдати насильника над людиною вільною.


stebur2008 | 12.03.2019 16:16 | [Ссылка]

не треба давати свою оцінку характеру, коли світогляд різний. На цій різності, я і тобі можу дати оцінку, і вона буде не в позитиві!

Читав казку про Котигорошка? Там руський дух, з двома чи не з двома буквами "сс" - він руський!

У казці трохи не так, як у житті. Але там натяк!

Те, що я прагну до ідеалу, розумію, що в житті не так! Є добро і є зло. І як нормальна людина - прагну добра!

Якщо є можливість, добро потрібно чинити! Не має можливості, до добра можна схилятися! І в тому і в іншому випадку - людина нормальна!

Якщо людина чинить зло, не усвідомлюючи того, або за гроші продавшись, або зомбовством мізків своїх поїхавши; , або провокуючи, бо зараз так вигідно - це пухлина суспільства!

Є передачі Познера про оцінку життя деяких країн. Самі, самі щасливі у нього виявилися датчани. Схочеш подивишся, не захочеш, то таке. У нас зараз курс на НАТО. Данія в НАТО. Як би я був зомбом, то сказав би: давайте підтримаємо новий курс. 

Не для твоїх мзків, не для Еланових, скажу: курс на НАТО - це не буде Данія. Це буде Ізраїль в найгіршій формі, яка може бути! Бо інша географія! Бо інші стосунки міжлюдські були, є і будуть! 

Тому, якщо ти мені хочеш приписати якийсь негатив, варто все ж в аналітиці трохи розбиратись. І різнити найперше добро від зла!!!

 

 


Elan vital. | 13.03.2019 01:19 | [Ссылка]

  Те що різний світогляд я зрозуміти можу. Але скажи, брехати це добро чи зло ? Чи від світогляду залежить? 


123Вперед | Указать страницу