Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Потому что ... Последовательны.
Elan vital. | 2019-08-08 01:39:29
Сообщение прочтено 2893 раз

Захарченко лично видел как Боинг был сбит из самолета. Множество " очевидцев" подтверждают ( за очевидцами там дело не стоит. Там люди видят все что надо. И мальчиков распятых, и пену монтажную...)

Это подтвердил диспетчер Карлос.

Установлен летчик сбивший боинг . Летчик Волошин.

Установлен БУК сбивший боинг. Тернопольский бук...

( как то эти укропы сумели засадить этот бук на самолет и супер ас Волошин сумел из него сбить боинг...история умалчивает)

Следующая цепочка - детектив Реш...

Если бы комиссия по расследованию принимала к сведению весь этот бред, то наверное расследование было бы вечным...

Но.. Нам, как простым обывателям , просто интересно, что они придумают еще? 


Категории: Абракадабра.  | Рашизми.    
Комментарии RSS :


яке сорі. "Одномці" твої - то правильно. А ще правильніше - одномозглі!Ще б не одномозглі... Мало того що не помічають що тобі одному заборонили дивитися совєцке кіно і мультіки про Машу... Та ще й не розуміють як льотчик Волошин на очах Захарченка і дона Карлоса умудрився підняти в повітря тернопільський бук, і збити з нього боїнга...  

Одномозглість просто кричуща. То все вплив американських печеньок. Вони напевне наколоті були )))Вот и жертва пьяной акушерки нарисовалось.SmileОдномозглі) - це круто, а в тебе скільки штук мозгів) Чи ти своїх не тримаєш? Користуєшся чужими, хулі для людей створених в СССР, мозок - це пристрій для виконання професійних функцій, а що думати з Москви повідомлять.а що там з Вашингтона повідомлять - це як для твоїх мозгів називається?не маю зв'язку з Вашингтоном, але ти ж мені розкажеш, що мені американці мають донести) 

Розкажи мені про хитрих хохлів, викопане море і рефєрндум в Криму з апалчєнцями на Данбасє. А ти ж не можеш, бо живеш в поліцейській державі, де все заборонено, відрізають руські язики і садять за хуйню.навіщо верзеш хуйнюВсього має бути багато.  зайвого не буває. Багато мозків, багато хромосом...)))