Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Як зомбоящик ламає логіку.
Elan vital. | 2019-10-01 13:52:54
Сообщение прочтено 1414 раз

Зайшов я одного разу в одне приміщення де робітники ( прості робітники фізичної праці) дивляться телевізор. Там якийсь мужик на екрані розповідає як це страшно що багато українців працюють за кордоном. Глядачі слухають, перемовляються поміж собою, мовляв дійсно це велика біда..

Дальше ота вгодована морда на екрані розповідає про те що від того страждає український бізнес, якому приходиться піднімати зарплати працівникам, аби якось їх втримати.

І... Наші роботяги, як не дивно в своїх перемовляннях поміж собою знову ж тій вгодованій морді підтакують.. Так, як страждає наш бізнес. Яка біда...

Люди ті не були мені знайомі і я не хотів особливо з ними дискутувати, просто , знаючи ситуацію на їхньому підприємстві... Сказав " яка біда що  вам за останні два роки втричі зарплату підняли..." махнув рукою та й пішов собі...

Але ж вата... Розумієте.. Не проросійська, не східняцька... Наша, западенська, " патріотична"... але вата. Яка, не розуміючи свого інтересу, тупо хаває все що їй згодовує зомбоящик....


Комментарии RSS :


 Так эту чушь нам Порох 5 лет  втирал. Я знаю  что мы скачем на месте, как зимой на майдане. Но есть другая сторона. Погрузим страну в дерьмо в прямом смысле? Вот плюнут пенсионеры на такие арботы как дворники, прачки и уборщицы в садиках и школах, скажут наХ мне ночные сторожения и будут дома спать спокойно. Кем эти позиции закроются? Малайцев вызывать или таджиков? Молодые не пойдут на те зарплаты.  Вот вся Украина станет как Львов в мусоре.

 Ну а в чём же выразится патриотизм? Это как местные беглецы периодически что  там нам втирают, а потом опять уходят  в жизнь другой страны. Пусть зарабатыват. Все! Максимальный выезд за баблом! Ну скажи же, КТО ТУТ будет работать???Не станет в мусоре. И никакой таджик за зарплату в 200 долларов сюда не поедет. А если дадут 500 так и таджики не понадобяться. Пойдут мододые.... Так что можете смело проводить этот опыт...Дивно, ти борець з заробітчанами в трудовими мігрантами, хоча сам казав, що твої батьки приїхали з росії, тобто вони і є трудові мігранти. Чому вони не підіймали промисловість Кузбаса, а повелись на кращі умови в Україні? А тепер ти їх потомок називаєш себе руським, хоча нічого не зробив для розвитку своєї русії. Так скажи, хто там буде работать)Нє... Його батьки то не трудові мігранти. Трудові мігранти їдуть працювати за гроші і асимілюються до народу до якого потрапляють.. Його батьки то підкидиші імперії. Підкинуті імперією з метою асимілювати місцевий народ до них..

Тут як кажуть... почувствуйтє разніцу))))як би там не було, вони теж покинули свою батьківщину, не від доброго життя. І для них навіть життя в бараках в українському кліматі і з українськими харчами було в радість. А тепер їх нащадок хаїть таких же як вони, шукачів кращої роботи.