Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Як зомбоящик ламає логіку.
Elan vital. | 2019-10-01 13:52:54
Сообщение прочтено 647 раз

Зайшов я одного разу в одне приміщення де робітники ( прості робітники фізичної праці) дивляться телевізор. Там якийсь мужик на екрані розповідає як це страшно що багато українців працюють за кордоном. Глядачі слухають, перемовляються поміж собою, мовляв дійсно це велика біда..

Дальше ота вгодована морда на екрані розповідає про те що від того страждає український бізнес, якому приходиться піднімати зарплати працівникам, аби якось їх втримати.

І... Наші роботяги, як не дивно в своїх перемовляннях поміж собою знову ж тій вгодованій морді підтакують.. Так, як страждає наш бізнес. Яка біда...

Люди ті не були мені знайомі і я не хотів особливо з ними дискутувати, просто , знаючи ситуацію на їхньому підприємстві... Сказав " яка біда що  вам за останні два роки втричі зарплату підняли..." махнув рукою та й пішов собі...

Але ж вата... Розумієте.. Не проросійська, не східняцька... Наша, западенська, " патріотична"... але вата. Яка, не розуміючи свого інтересу, тупо хаває все що їй згодовує зомбоящик....


Комментарии RSS :


товарноє вираженіє - це добре, Совок кажуть здох від перепроізврдства. Але хто основний покупець товарів, з Китаю, хто за них платить, і що станеться з Китаєм, якщо їх товари перестане купувати США?

Що ж до України і доларових прив'язок. Звісно хліб і воду ми купуєм не за бакси, але українці не росіяни, і не всі живуть в своїх містах-селах. Так от виїзжаючи закордон, ми тратимо бакси чи євро, а значить ввжливо знатискільки їх є. На початку існування сучасної України, зарплати в доларах були мізерні, але люди не помирали з голоду, як в при Сталіні. Тож і зараз не помрутьСовок здох від перепроізводства)))) Памятаючи довжелезні черги майже за будь якими товарами... з цього вислову довго можга сміятися)))

Якщо чесно, то совок здох від повсюдного бардаку і бюрократичного дебілізму.  Перепроізводство там лише на папері було...Це ж не означає, що було перепроізводство потрібних товарів. Зброя, ракети, емаліровані горшки і фаянсові сервізи, та томіки Леніна) Заплановані, непотрібні людям товари вироблялись і лежали на складах, гроші за них держава не отримувала, але витрачала кошти на їх виготовлення. План виконувався, і на фабриках непотрібного виробництва працівники отримували премії, хоча саме виробництво було збитковим.Ага... Туалетного паперу не було , але було повно " правд" та " известий" . результат - совок став найбільш читаючою нацією)))) ( то що читали жопами не враховувалося)))))