Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Volonte generale". Про основоположне попирання прав і свобод людини., Блог пользователя Elan vital.
Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Про основоположне попирання прав і свобод людини.
Elan vital. | 2019-10-08 00:58:11
Сообщение прочтено 149 раз

Не те щоби раніше я не звертав на те уваги (далі я покажуу що звертав) але лише тепер мені стукнуло в голову що всі оті міжсобойчики які нам влаштовують , можуть бути просто для того, аби те, про що я зараз поведу мову пройшло мимо нашої уваги. 

Нас відволікають суперечками про тарифи, про крадіжки тих чи інших чиновників та олігархів, та... Якось упускають із виду те , що в нас крадуть вже... ну останні років з 10 точно. І помаранчеві і сині роблять ту саму справу. Та й зелені, наскільки я розумію , при всій своїй гіперактивності в викритті різних несправедливостей у папередніків, про це якось мовчать. 

А суть в тому що у нас крадуть головне. У нас крадуть обєктивність у визначенні того, що ми є і скільки чого нам потрібно..

Так бідними ми можемо вважатися , якщо наші доходи нижче прожиткового мінімуму.  А от саме визначення цієї величини..http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3282185/

Колись , як я показав тоді прожитковий мінімум було поняття обєктивне. Воно виводилося статистикою. Може теж не бездоганно, але було хоч якось обгрунтоване. Та .. наша Юля, в своєму безмірному популізмі вирішила що не може в такої величної премєрки так бути, аби люди отримували зарплату нижче прожиткового рівня.. І .. не знайшла кращого виходу як тупо привязати ці речі одне до другого. 

Далі Юля владу втратила. Владу отрималі її люті вороги Янукович з Азаровим. Посадити Юлю до кутузки вони в собі сили знайшли, але оцим Юлиним винаходом благополучно користувалися всі роки свого перебування при владі. Удосконаливши його тим, що суди раптом перестали виносити рішення про недопустимість виплат деяким категоріям менше навіть цього, фальсифікованого мінімуму, та більш того, стало неможливим добитися виконання раніше принятих судами рішень з цього приводу. Тобто, якщо Юля сфальсифікувала показник, то Вітя з Колею зробили ще й так, аби навіть той, сфальсифікований (Юлею, а потім і ними) рівень ні до чого їх не зобовязував.. 

Так починалася епоха правового нігілізму.   Щодо прожиткового мінімуму, то Порох з Кроліком і ..(не знаю як його назвати..) Гройсманом довели все просто до маразму. Працівник що заробляє мінімалку, виявляється отримує більш ніж два прожиткові мінімуми. Жируємо!!!

Також помітні явні фальсифікації  в визначенні інших показників потреб людини.. Наприклад того ж газу (багато крику про його ціну, а от про це, чомусь повний мовчок ). Так коли на газ встановили справжні ціни і питання норми споживання стало ребром... Спочатку цю норму встановили явно завищену http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/# Тепер, дивлячись на те що ми зараз маємо, мені сильно здається що її тоді спеціально завищили, аби потім мати змогу знижувати. А процес той може бути безконечним...

Потім була норма 5,5 - 5 кубів на квадрат, що було більш менш нормально. Торік зробили 4,5  що в умовах мягкої зими ще сяк так, але у випадку жорсткої зими вже було б бідою.http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5692288/# А на цей рік вже 4. Що вже й на відносно мягку зиму буде бідою... 

Отож... Влада ніби змінюється, всі ніби поміж собою сваряться. Людська вата р\пороззявлявши роти за тими сварками спостерігає, роблячи кожен свій вибір на користь тих чи інших крикунів. І ніхто не помічає того, про що всі крикуни мовчать, і що обіймаючи владу всі продовжують робити... Повний правовий нігілізм. Повне нехтування вимогою Конституції щодо недопущення звуження чи зменшення прав і свобод людини .. Ця норма порушується в самій своїй основі. В частині визначення і встановлення отих прав і свобод... Це ж саме є і в Росії і в Європі (правда дещо цивілізованіше, але суть та ж )...Отож і войнушки наші потрібні і Путіну (там же у всіх ЗМІ про українські справи говорять куди більше ніж про внутрішні ). 

Можна вважати це , деякою модернізацією цієї версії http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2404169/. Само собою тільки роздуми і версії. Бо...Я знаю точно лише те, що нічого не знаюSmile


Комментарии RSS :

Nowhere | 08.10.2019 09:10 | [Ссылка]

 Обьективносости нас лишили, когда майдан поставили понад усе! Пусть и много, но тысяч выперлись на пуп Украины и значит за ними правота. А я не уверен что референдум дал бы большинство  миллионов граждан майданистам. Та же  катавасия повторяется опять, хотя в данном случае это обещанный после выборов реванш Порошенко. 60% опрошенных различными соцопросами сказали что толком не знают ничего про формулу Ш! О чём можно говорить дальше? Им уже разжевали и на телеканалах, и лично преЗЕ - до лампы упоротым. Сам Штайнмайер выступил с разьяснениями и опровержением бредней (смотри мой пост ниже), а на Прямом и 5-м всё опять криво... Вот и обьективность. Кто выперся на площади, типа того и правдаRazz


Elan vital. | 08.10.2019 18:41 | [Ссылка]

У тебя явное помешательство на майданах)))) При чем здесь майдан?... Ну, разве чтобы отвлекать лохов , вроде нас с тобой от вопросов, подобных описанным в посте.


Nowhere | 08.10.2019 19:44 | [Ссылка]

  Не помешательство, а неприятие подобных столпотворений экзальтированных людей.

  И если помаранчевый закончился мирно, так это потому что третий лишний был Кучма. А со второго начались все беды нашей страны и война. Неужели ещё это можно обсуждать? Это железо-бетонный факт, который навсегда в истории страны.

 Какая объективность у возбуждённой и накрученной на итог толпы? А оно тянется до сих пор, ибо стоятели таки уверены, что принесли благо в виде какой то гидности обнищавшему потом в край народу.


Elan vital. | 08.10.2019 19:50 | [Ссылка]

Неужели все это можно обсуждать? ... Кто это спрашивает?  

Все беды начались)))) Это после славных 90-х то? Или у тебя склероз мозги отшиб?

Разве в посте я писал об обьективности толпы?