Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Про Сталіна- обєднувача українських земель.
Elan vital. | 2020-06-01 00:32:38
Сообщение прочтено 208 раз

Для тих, хто не може зрозуміти як українці можуть жити в країні яку возєднав Сталін і називати того Сталіна злочинцем. 

Уявіть собі що у вас є брат. В брата є дім, машина, жінка, син і дочка. Одного разу ваш брат з сімєю поїхали відпочити на природу, там на них напали якісь хулігани, над ними познущалися, згвалтували жінку і дочку брата і всіх їх повбивали. Ви, як найближчий родич брата виявилися спадкоємцем братового майна. 

Що ж виходить по вашій логіці ? Ви не маєте права назвати тих убивць злочинцями, ви маєте тримати вдома їхні портрети і носити передачки на зону. Бо це ж завдяки цим бандюкам ваше майно збільшилося. Як би не вони, то жодних шансів успадкувати братове майно у вас би не було. У брата і син і дочка...Вам нічого не світило. А тут раз і..все ваше. Та ці бандючки просто якісь благочинці...

Я правильно розумію вашу логіку ?


Категории: Чудаки  | Абракадабра.    
Комментарии RSS :


Где ты у меня увидел какое то схвалення? И оправдания тоже нет! Я привёл голые факты. Так было и так есть. Как будет - нам неведомо.

 Во мне пролетарский интернационализм. И всё.

 И для сравнения. Знаешь что сейчас в США творится из-за гибели одного афроамериканца? Как ты думаешь, будет ли майдан с переворотом? А  ведь более 40-ка городов на ушах, как и Национальная гвардия.Що  за факти ? Про Чінгізхана ? Ти ще б до льодовикового періоду докотився... Тоді було так, тоді римляни заставляли рабів битися насмерть заради забави...То було до нас далеко, та й дідько його зна як воно було. Є відомості що монголи відзначалися релігійною і національною терпимістю. Переможеним треба було лише платити данину і підтримувати хана в війнах, а в усьому  іншому надавалася повна свобода. В що хочеш віруй, на які мові хочеш говори, як вважаєш за потрібне так хазяйнуй.. 

І зовсім інше Сталін в цивілізованому 20-му столітті, коли вигрібали в людей все до останньої зернини і змушували вимирати з голоду..

Пролетарський інтернаціоналізм це те , під що зараз дехто маскує російський імперський націоналізм..

Який він в тебе пролетарський , якщо ти схильний підтримувати найбільших олігархів, фабрикантів і капіталістів ? Який він в тебе інтернаціоналізм, якщо тебе найбільше пече за русскій язик ? Суть русскаго інтернаціоналізму полягає в тому , що народи які підпадають під їх вплив повинні говорити на їх язикє, а вони не доведи боже аби опустилися до вивчення їхніх мов... Будь ласка укажи с какого периода начинать. Мне ж байдуже. Украина моя Родина, и там хоть что. Её история - тёмный лес.  Но я то то попал в ЭТОТ период переломный. Как видишь я не перекрасился как грымчакии и гончаренки. Да и кто это? Мы таких в молодости называли колхозными активистами. А так и было.

Обама родился на Гавайях, Маск в ЮАР и тд... Я в Запорожье. Любимом. Где каждая улица родная, где каждое дерево помнит моё прикосновение. Дым? Та мне он до фени. Юго-Запад в окно это Запорожсталь, а Юго_Восток это Огнеупорный. Это потенциал моей Родины (громкие слова) и наша гордость.

 Се ля ви, а не бурштын и смерекиАле Обама не пробував підкорити Вашінгтон під Гонолулу, А Маск не бажав аби США були в зоні впливу Преторії.. А от ті, кого поназавозила Імперія ( принципи за якими це відбувалося я описував http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2572101/,навіть їх діти що народилися в Україні( і не тільки. Придністровя,  рускоязичниє в прибалтійських державах...)  тягнуться лише до імперії що їх породила...І щодо періоду. Тут не можна точно вказувати. Просто не треба  наприклад сучасний канібалізм виправдовувати тим, що кількасот років тому папуаси з'їли Кука.... В кожний період часу були свої межі прийнятного. І не можна осуджувати когось за те, що вони робили щось, що тепер неприйнятне, але було звичайне тоді. Так само не мож виправдовувати тих що тепер роблять те що тепер вважається дикість, тим, що те саме тисячу років тому робили тодішні знаменитості, але тоді то було звичайним ділом.Давай  послушаем Цоя...

А вокруг благодать - ни черта не видать,
А вокруг красота - не видать ни черта.
И все кричат: "Ура!" и все бегут вперед,
И над этим всем новый день встает.

  День  новый , а я ещё тут. И это из-за спорта. Но и своих сослужвцев по Мете не забываю.)

Давай не спорить, а предлагать пути выхода из тупика. Это называлось раньше мозговой штурм. Какая то мысль да окажется разумной. Остальное без  спама просто забудем.

 Нас тут единицы. Но мы не самые тупые! ))В нас стільки тупиків що навіть не знаю з якого тупика шукати виходу... Хоча, появився в нас тут на Меті один, що має виходи зі всіх тупіків одночасно .Половина стрічки його пости і навіть в топі блогів його " проект Перун" ..Може до нього звернися))))А що зараз за спорт? Карантин же. Чи вже щось грають? 

Я якось вже футболом потихеньку перестаю цікавитись, хоча в молодості цікавився досить сильно. А зараз зі спорту ...хіба біатлон, але не сезон тепер.