Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Про Сталіна- обєднувача українських земель.
Elan vital. | 2020-06-01 00:32:38
Сообщение прочтено 188 раз

Для тих, хто не може зрозуміти як українці можуть жити в країні яку возєднав Сталін і називати того Сталіна злочинцем. 

Уявіть собі що у вас є брат. В брата є дім, машина, жінка, син і дочка. Одного разу ваш брат з сімєю поїхали відпочити на природу, там на них напали якісь хулігани, над ними познущалися, згвалтували жінку і дочку брата і всіх їх повбивали. Ви, як найближчий родич брата виявилися спадкоємцем братового майна. 

Що ж виходить по вашій логіці ? Ви не маєте права назвати тих убивць злочинцями, ви маєте тримати вдома їхні портрети і носити передачки на зону. Бо це ж завдяки цим бандюкам ваше майно збільшилося. Як би не вони, то жодних шансів успадкувати братове майно у вас би не було. У брата і син і дочка...Вам нічого не світило. А тут раз і..все ваше. Та ці бандючки просто якісь благочинці...

Я правильно розумію вашу логіку ?


Категории: Чудаки  | Абракадабра.    
Комментарии RSS :


Автор: kostya7ig

"В мене осудження за вбивство людей, незважаючи на території , національності."  -Ты прикинь,какой добрый человек переживательно- глобальной души. .Просто не человек -а День жалоби!

  Я вот узколобый,мне бы хотелось узнать-за территорию Украины,ты уже прости меня -недалёкого,но ответить как ты со лектаратом,патиями и со своими патриотами  с 2000г по 2020 во времена всемирного прогресса, демократических технологий -без диктаторов,фашистов и войн сократил  население с 52 миллионов при "комуняках" до 38 миллионов..

    Расскажи,как вы изобрели  медленный технический- геноцид населения,как без резкого  переселения народов по т Сталину.Вы изобрели свой способ геноцида в своей стране, создав такие условия,что люди сами пересилялись,выезжали,рушились семьи...Как вы расправились над 14 миллионами украинских граждан в 20 веке- прогресса при диджитализайциях.  Уничтожили культуру ,образование ,промышленость,сельское хозяйство,армию,медицину ...Как? В конечном счете и кто,когда будет нести отвественность из Вас,президентов,прокуророров,агитаторов,руководителей партий..(Когда,хотя по миниум - объявите "День жалобы"-по ним?)

рс    Как ты думаешь,откуда у  твоего духовного отца -появилось 45 картин и премущественно русских.Нет начала у них...,как то сразу- они проявились)))."Контрабанда"- говорит его " прокладка"..а откуда хоть она шла к "отцу твоему Томосу" С какой стороны границы,..может хто подтвердит??.Они случайно не связаны с Крымом-как оплата за расставания с "Ласточкиным гнездом?" Интересено а  кровавый пастер ,чем получилRolling Eyes..,неужели тупой долярами?   С...ка!,  я се представить , не могу-если бы вы руководили при Сталине,в той разрухе и нищите.. ( где  страны демократий западных- от радости - мешка хлеба не дали)..

  А вам долбо"бам-то МВФ, то Нуланд- с печеньками..

  Думаю,при вас бы- "свидомых патриотах и ворюг" - при Сталине- жертв ...,так в раз  5ть- больше бы было...,это- как миниум...Добре що при нашій розрусі хоч ніхто не додумався вирішувати проблеми сталінськими методами. 

А ти сам хотів би такого? http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3840566/Ага . Все прямо з 2000-го починалося. В 90-х,  треба думати тут був економічний розквіт я ми сперечалися за лідерство по рівню життя з Швейцарією і скандинавськими державами))))

Якщо оцінювати все по приросту населення , то я візьму в руки атлас 50 річної давності і назву тобі декілька найбільш процвітаючих держав. Нігерія, Макі стан, Бангладеш і т.п.. монстри прогресу. Там ріст населення десь вдвічі. Тоді як європейські держави мають ріст 10-20%... 

Уяви собі скільки народу залишилось би в УРСР в 1933-му, якщо б були відкриті кордони... А тоді людей з села в місто не пускали...Ага . Все прямо з 2000-го починалося. В 90-х,  треба думати тут був економічний розквіт я ми сперечалися за лідерство по рівню життя з Швейцарією і скандинавськими державами))))

Якщо оцінювати все по приросту населення , то я візьму в руки атлас 50 річної давності і назву тобі декілька найбільш процвітаючих держав. Нігерія, Пакістан, Бангладеш і т.п.. монстри прогресу. Там ріст населення десь вдвічі. Тоді як європейські держави мають ріст 10-20%... 

Уяви собі скільки народу залишилось би в УРСР в 1933-му, якщо б були відкриті кордони... А тоді людей з села в місто не пускали...