Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Про Сталіна- обєднувача українських земель.
Elan vital. | 2020-06-01 00:32:38
Сообщение прочтено 200 раз

Для тих, хто не може зрозуміти як українці можуть жити в країні яку возєднав Сталін і називати того Сталіна злочинцем. 

Уявіть собі що у вас є брат. В брата є дім, машина, жінка, син і дочка. Одного разу ваш брат з сімєю поїхали відпочити на природу, там на них напали якісь хулігани, над ними познущалися, згвалтували жінку і дочку брата і всіх їх повбивали. Ви, як найближчий родич брата виявилися спадкоємцем братового майна. 

Що ж виходить по вашій логіці ? Ви не маєте права назвати тих убивць злочинцями, ви маєте тримати вдома їхні портрети і носити передачки на зону. Бо це ж завдяки цим бандюкам ваше майно збільшилося. Як би не вони, то жодних шансів успадкувати братове майно у вас би не було. У брата і син і дочка...Вам нічого не світило. А тут раз і..все ваше. Та ці бандючки просто якісь благочинці...

Я правильно розумію вашу логіку ?


Категории: Чудаки  | Абракадабра.    
Комментарии RSS :


Давай  послушаем Цоя...

А вокруг благодать - ни черта не видать,
А вокруг красота - не видать ни черта.
И все кричат: "Ура!" и все бегут вперед,
И над этим всем новый день встает.

  День  новый , а я ещё тут. И это из-за спорта. Но и своих сослужвцев по Мете не забываю.)

Давай не спорить, а предлагать пути выхода из тупика. Это называлось раньше мозговой штурм. Какая то мысль да окажется разумной. Остальное без  спама просто забудем.

 Нас тут единицы. Но мы не самые тупые! ))В нас стільки тупиків що навіть не знаю з якого тупика шукати виходу... Хоча, появився в нас тут на Меті один, що має виходи зі всіх тупіків одночасно .Половина стрічки його пости і навіть в топі блогів його " проект Перун" ..Може до нього звернися))))А що зараз за спорт? Карантин же. Чи вже щось грають? 

Я якось вже футболом потихеньку перестаю цікавитись, хоча в молодості цікавився досить сильно. А зараз зі спорту ...хіба біатлон, але не сезон тепер.