Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Що сталося з нашою Метою ???
Elan vital. | 2020-06-14 00:19:10
Сообщение прочтено 266 раз

Коли я прийшов сюди понад 8 років тому, то хоч менш-більш щось було зрозуміло, а тепер...

Народ ! Подивіться хоча б на топ блогів ! Із 7-ми там тільки 2 яких ми знаємо. Решта - відверті боти з тієї чи іншої сторони. Тут вже незалежно від уподобань... Просто .. з якої радості в топі блоги, які майже ніхто не читає і не коментує ?   Хіба місце в тому топі продається ? Інших пояснень я не бачу... 

Сам я на топ не претендую. Останнім часом досить рідко пишу пости і розумію що мені там не місце. Тому не сприймайте як особисту зацікавленість. Просто ...Соромно за ресурс до якого так звик і віддав перевагу перед значно більш розкрученими і популярними ресурсами...


Категории: Про Життя.    
Комментарии RSS :


 Это ты уже по второму кругу))) ВАША МЕТА... А в НАШЕЙ, я кроме себя, ещё 3х знаю. И мне до лампы с какой они стороны. Я со своей точки зрения. Тему же модер поясняла. Мол сайт уже старенький, функционал не обновлялся и МВФ не помогает. Вот и видим как рекламисты попадают в топ по простой схеме с 2-3 комментами, а потом хрен оттуда вылетают. Местные с 10-15 торчат в очереди, а эти сразу и надолго. Да ещё кое кто пытается с ботами базарить.)) Они не отвечают, но удаляют сразу комменты не в масть.

 Подключай ваших "активистов" для сбора средств в помощь сайту от заробитчан, и сам станешь в их ряды (активистов).WinkДумаю Елан не відносить тебе до ботів, а до Нашої мети, попри всю твою опозиційність, принаймні я - так. Коли ти іноді кажеш, що "піднімав мету з нуля", я це бачу, як твоє піднімання себе з в меті з нуля. То ж не падай знову в нуль, щоб потім героїчно не підійматись.Добре. 

Но из песни слов не выбросить. Я не хвастался, а приводил факты из времени полного застоя. Точно так было и на БМ. Тотальное забанивание  привело к болоту, так как никто ни с кем не вёл дискуссий. А читать про чужих котиков и чужие проблемы многим просто скучно.

И вот как ты указал, так я и делал. Лез в каждый пост с любым комментом. Без матов и оскорблений.))) 

Толку  на сегодня мало, но хоть что то шевелится.В

Я ж написав в пості що з 7-и тільки 2 справжніх. Цих 2то Монах і Сьой. Решта - боти  і чорт зна що.Ну от - зараз в топі всі реальні - жодного бота і двоокис кремнію живєє всєх живих - тобто з метою ще не все втрачено))