Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Які цінності відстоює Росія і яка логіка російської пропаганди і проросійських ватніків.
Elan vital. | 2020-09-14 18:19:32
Сообщение прочтено 655 раз

Джерело влади - народ. Владою можна бути лише отримавши рішення народу. (більшості ) . Якщо хтось отримує владу попри рішення народу - то і є державний переворот. Отож , отримання , чи утримування влади всупереч волі народу , фальсифікуючи , або спотворюючи волю народу - державний переворот. Думаю що це логіка мала б бути зрозумілою всім. 

Тепер, з огляду на очевидність вищенаведених істин, подивимося як мислить російська пропаганда ( і наші проросійські атніки, які хоч ніби відхрещуються від російської пропаганди, але , дивним чином все що вони пишуть чи говорять співпадає з тим, що пише і говорить російська пропаганда. ). 

В Україні вони розгледіли держпереворот, хоча після усунення від влади (втечі в Росію) президента і уряду (спосіб не передбачений законодавством , просто не передбачений, не більше того.) новий уряд був призначений легітимним парламентом, а президента було обрано в визначений законом термін (3 місяці). А ще через кілька місяців було переобрано і парламент. Тобто , в ситуації яка склалася, при усунені (втечі) влади, нова влада отримала свої повноваження від джерела влади. 

В "ЛНР" кілька років тому , коли "глава республіки" зник в невідомому напрямку і новий глава зайняв посаду по записці зниклого глави, і десь з рік утримував владу поки не були призначені "вибори" на яких він і "переміг" вони державного перевороту якось не помітили, і продовжують називати ті новоутворення "возмутівшіміся госпєрєворотом"...

В сьогоднішій ситуації в Білорусі , де цілком очевидно (при 80% "за" неможливі площі "проти", це - аксіома ) що вибори було сфальсифіковано, тобто  очевидний держпереворот, вони також чомусь того держперевороту не помітили і "тягнуть мазу" за того, хто власне той держпереворот і здійснив...

Дивна логіка. Хоча.. нема там ніякої логіки, окрім того що Росія взяла на себе роль жандарма по утриманні прихильних до неї режимів при владі в різних країнах світу...


Комментарии RSS :


Єлане, ми обгрунтовуєио тут одне і теж питанна уже 6 років.

Чому  6 років? Ьо одні до Зазоду без підстав,  а так, а раптом краще буде. А інші трезво і мудро до Сходу. Бо то було завжди!

Тож мізки свої оціни спочатку, а потім пиши.А з чого мені побачити що то твоє тверезе і мудре, якщо ти просто називаєш його тверезим і мудрим, і ніяк не показуєш підстав. 

Я ж тут в пості ніби все обгрунтував. Кожному своєму твердженню подав обгрунтування. Воно може бути і хибним, допускаю ( я ж не вважаю себе досконалим і непохибним) але воно є. А ти просто сказав що воно все зомбоване а твоє тверезе і мудре. Обгрунтування- 0. Аргументація -0. 

В мене немає жодних підстав з тобою погодитися (ти ж нічого не предоставив що могло б мене переконати ) і немає з чим сперечатися чи дискутувати ( немає ж аргументів , яким можна протиставляти контраргументи.. є голослівні, необгрунтовані твердження, а таке не для дискусій чи обговорення.)  

Ти ще дивуєшся що тебе банять ?ти в своєму пості  обгрунтував,  що ти ЗОМБ!

У тебе немає підстав зі  мною погодитися.  А знаєш чому? Бо ти підтримав не Росію, а США.

Підтримавши Росію, Донбас став би федеративним. І на цій землі припинилася би війна. До речі, саме це і прописано в  послідовності в Мінських домовленностях кінця 2014р.

Ти ж підтримав  США, які   не дали цим домовленностям реалізуватися. Бо США потрібна тут база, а не мир з Росією.

Тому, коли я підтримую той Договір, ви кричите, що ми підтримуємо Росію. А це долари, а не розсуд. І ЗОМБоство!!! До чого тут США? 

В кінці 2014-го , коли були ті домовленості війна вже йшла. Я вже колись писав тобі аби ти уважніше слідкував за послідовностями подій в сенсі причинно- наслідкових звязків. Події що відбулися пізніше не можуть ьути причиною подій що мали місце раніше....Случайно попал на ура-патриотичный российский канал на Ютубе. Тема была про крах Америки и превращение её в страну Третьего мира. Комментирующие, в порыве патриотического экстаза заодно начали предрекать крах Европы, вчастности Германии. Я, естественно, не смог сдержатьсяLaughing Мои сравнительные цифры по ВВП, уровню и продолжительности жизни, медицины, образованию и т.д. были проигнорированы, а контраргументами были стандартные лозунги о величии со всеми вытекающими. И ни одной цифры, ни одного факта. Со Стебуром аналогичная ситуация.Wink

Он на днях предлагал показать какой я "умный", вступив с ним в дискуссию. И я показал, не вступив в безсмысленный и бесполезный "обмен словами" с примитивным и ограниченным невесть кем.Laughingты  не  вступил в дискуссию, потому что и есть примитивный. А там было к тебе предложение: умный? - Говори!

Ты не  там сказал слово. А здесь.  И  слово примитивного. Пусть кто-то  скажет, что ты сказал умное и стоящее. 

Именно под этим комментарием. Что ты  сказал умное? Что ты сказал аргументированное, что Россия - враг Украины? Почему  Украина  должна быть врозь с  Россией, и полностью подчиниться США?А ти колись вступав в дискусії ? ( Набір голослівних тверджень за дискусію не проканає)В Стебура все зводиться до " ви зомби і дибіли бо я так сказав". І все. В своєму блозі він ще й підтирає коли явно облажається, а потім каже що того не було... Москаль москалем, хоча й трохи навчився писати українською , але манери...))))Ты знаешь хоть одного блогера, которому Стебур, хоть раз дал конкретный ответ на конкретно поставленный вопрос? Так какой смысл жевать одни и те же сопли из поста в пост? Он, с собутыльниками сотоварищами решил, что для Украины, Россия это хорошо (невзирая на войну и оккупацию), а Америка-плохо. Для других мыслей места в голове уже не осталось. (Это, как щитовидка и ядерный взрыв (катастрофа)).