Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "О ЛЮБВИ". Олег Тягнибок про те, якою має бути справедлива зарплата , Блог пользователя zibex
Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Олег Тягнибок про те, якою має бути справедлива зарплата
zibex | 2016-07-14 09:25:05
Сообщение прочтено 3269 раз

Тягнибок может нам нравиться или не нравиться, но то что он говорит о зарплатах чиновников и заробитчан - абсолютная правда

 


Категории: Политика    
Комментарии RSS :


Націоналісти зводять поняття українець до національності, хоча 25 років це означає громадянство. Не можно примусити любити чи поважати українське, будь який нажим буде давати супротив. Сьогодні вичитав в мемуарах Махна, про те як Центральна Рада агітувала українських селян бити кацапів, і селяни так розізлились, що побили агітатора. Пройшло 100 років, а українські націоналісти нічого нового не придумали, як хаяти москалів. "не можна примусити" - правильно, підтримую. потрібно народитись тут чи приїхати на пмж, топтати цю землю, ненавидіти її, плюндрувати, бути бидлом - цілком згодна.Ненавидіти, плюндрувати і бути бидлом це стан людини поза національною належністю. 

Є таке поняття приватизований патріотизм, коли деякі політики з націоналістичним чи шовіністським світоглядом, створили образ "українця патріота" в вишиванці з надписом "спасибі боже що я не москаль" і нетерпимим відношенням до російської мови, але я їх права на цю "власність" не приймаю. 

Любити Україну, це любити країну і всих людей в ній, визнаваючи що вони рівні в своїх правах і свободах, будь яка диктатура не припустима.у мене склалось враження, що всім можно бути патріотами, тільки не українцям Rolling Eyes 

я вважаю, що є певні люди, які чинять опір і захищають, відстоюють своє, бо воно понищене, але комусь захотілось назвати їх націоналістами і вкласти в це поняття своє спотворенне розуміння. така сама зараз ситуація і з Ато - ми захищаємось, але комусь і це не подобається і називають нас вбивцями свого народу. ніколи не було в Україні нетерпимого відношення до росіян, ніколи. я теж проти диктатури, але є держава, є в ній закони і всі мають жити за нимиЯкщо в Україні і існує спотворене сприйняття націоналізму, то це відбувається лише з подачі тих людей які самі себе називають націоналістами. Саме вони виставляють себе русофобами, бо чомусь вважають, що саме це робить з них українофілів.

Патріотом бути може хто завгодно і комуніст і націоналіст і навіть анархіст, українець чи руський (який не вважає себе українцем за національністю), але і він може любити Україну. Хай дії і висловлені думки являються мірилом патріотизму, а не одяг чи мова, якою ці думки висловлюються.

Можу довго розжовувати свої переконання, але не має бажання, я й так багато про них писав)мля, ну натурально получается какая то херня!

люди, кто на мови, кто на языке, пытаются сделать из меня сепаратиста! мля, шо капец!

мало им того, что они половина народа Украины настроили против себя, в том числе и украинцев по национальности,

так они добрались уже до самого святого, ну как по мне, до меня!Smile

критерий один- знание мовы! всЁ, а там хоть потоп! .....нема слов!Головне не переносити поняття націоналіст на поняття українець чи патріот, як це роблять наші сусіди. Слава богу націоналісти не мають влади і крім хуліганства мало чим виділяються (та й воно не йде їм на пользу)ты знаешь, вот что ты это еще и на мове написал меня вообще ставит в тупик!Laughing

чаще всего на мове мне пишут то, что написала Фея.

значит еще не все потеряно! держись там! удачи! семь футов под килем!А что, москалей надо любить?
За что??Бог дав нам природжену любов лише до однієї людини - до самих себе. З усіма іншими людьми нам приходиться вчитися співіснувати разом. Є два простих шляхи поділу людей на любимих і нелюбимих:

1. Признати всіх людей добрими і потім знаходити серед нас злих.

2. Признати всих людей злими і знаходити серед них добрих (як вийняток).

Мені ближчий перший спосіб розділення. Я люблю всіх доки когось не перестану, серед тих хто мені не подобається є громадяни І України,  і росії, і навіть Конго, але національність мені не важлива.

Хочеш не любить росіян, не люби, якщо це тобі якось допомога в житті. Ти вільна людина, як і я.