Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Олег Тягнибок про те, якою має бути справедлива зарплата
zibex | 2016-07-14 09:25:05
Сообщение прочтено 3518 раз

Тягнибок может нам нравиться или не нравиться, но то что он говорит о зарплатах чиновников и заробитчан - абсолютная правда

 


Категории: Политика    
Комментарии RSS :


"не можна примусити" - правильно, підтримую. потрібно народитись тут чи приїхати на пмж, топтати цю землю, ненавидіти її, плюндрувати, бути бидлом - цілком згодна.Ненавидіти, плюндрувати і бути бидлом це стан людини поза національною належністю. 

Є таке поняття приватизований патріотизм, коли деякі політики з націоналістичним чи шовіністським світоглядом, створили образ "українця патріота" в вишиванці з надписом "спасибі боже що я не москаль" і нетерпимим відношенням до російської мови, але я їх права на цю "власність" не приймаю. 

Любити Україну, це любити країну і всих людей в ній, визнаваючи що вони рівні в своїх правах і свободах, будь яка диктатура не припустима.у мене склалось враження, що всім можно бути патріотами, тільки не українцям Rolling Eyes 

я вважаю, що є певні люди, які чинять опір і захищають, відстоюють своє, бо воно понищене, але комусь захотілось назвати їх націоналістами і вкласти в це поняття своє спотворенне розуміння. така сама зараз ситуація і з Ато - ми захищаємось, але комусь і це не подобається і називають нас вбивцями свого народу. ніколи не було в Україні нетерпимого відношення до росіян, ніколи. я теж проти диктатури, але є держава, є в ній закони і всі мають жити за нимиЯкщо в Україні і існує спотворене сприйняття націоналізму, то це відбувається лише з подачі тих людей які самі себе називають націоналістами. Саме вони виставляють себе русофобами, бо чомусь вважають, що саме це робить з них українофілів.

Патріотом бути може хто завгодно і комуніст і націоналіст і навіть анархіст, українець чи руський (який не вважає себе українцем за національністю), але і він може любити Україну. Хай дії і висловлені думки являються мірилом патріотизму, а не одяг чи мова, якою ці думки висловлюються.

Можу довго розжовувати свої переконання, але не має бажання, я й так багато про них писав)