<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі Усяке різне шукати в постах/коментарях користувача martukha
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Категорії

#

Календар

 Серпень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Субота 5 травня 2007
Повідомлення прочитано 316 раз
martukha | 2007-05-05 00:27:52
Є таке фантастичне оповідання про вченого, що захотів бути Богом. Він змайстрував кілька десятків ящиків і під'єднав їх до ну щось на зразок сервера. У кожному ящику був електронний мозок і кожен вважав себе людиною. Один уявляв себе вродливою жінкою, що зваблювала чоловіків і боялася старості, інший - молодою дівчиною, ще один - невизнаним вченим, який зробив велике відкриття і мав осліпнути... Усі були з'єднані з барабаном, на якому була записана "доля" - події, які могли відбутися, люди, з якими вони могли зустрітися. Проводом передавалися відчуття - запахи, доторки. Але деякою мірою вони могли впливати на те, що їм передавалося у мозок, абсолютно випадкові події траплялися тільки якщо ящик був зовсім пасивний. Вчений спостерігав це все і ніколи не втручався - це і означає бути Богом.
Якщо уявити, що так і є насправді, пробирає до кісток.


Повідомлення прочитано 309 раз
martukha | 2007-05-05 00:11:42
Бачила кліп Крихітки Цахес "Ти на першому місці". Я думала це про любов... А вона весь кліп міняє чоловіків і в кінці з'ясовується, що номер 1 - це вона. А так подобалась ця пісня. Тепер мене "Деталь" не дивує.
Четвер 3 травня 2007
Повідомлення прочитано 398 раз
martukha | 2007-05-03 11:15:12
Поки шукала цитати в Інтернеті, натрапила на таке:

Перли з жіночих романів
http://www.imhoclub.ru/webboard/viewtopic.php?t=352


В мене чомусь смайли не вставляються. Треба обрати якийсь і натиснути "Добавить"?

Повідомлення прочитано 251 раз
martukha | 2007-05-03 11:11:32
Спроба трохи розважити нещасливо закоханих.
Правда, знепритомнювати - застарілий метод, але може комусь знадобиться. Застереження ніколи не буває зайвим.
Англія, кінець 18 ст. На дорозі перекидається екіпаж, і на очах двох дуже романтичних панянок гинуть їх кохані. Одна з них відразу непритомніє, інша впадає в нестяму. Через кілька годин глибокого горя обидві приходять до тями, але та, що зомліла, довго лежала без руху на холодній землі і застудилася насмерть, тоді як божевільна весь цей час бігала, кричала і розганяла кров по своєму тілу, а тому з нею нічого поганого не сталося. Звідси мораль (сорі, цитую по пам'яті, книжку забрали почитати):
"Дорогая Лаура, старайся не злоупотреблять обмороками. Это приятно и приносит облегчение, однако если они будут повторяться слишком часто, то в конце концов подорвут твое здоровье. Лучше впадай в безумие, кричи и размахивай руками, это тебе не повредит." И с тех пор я всегда следовала этому совету."
Джейн Остен "Любовь и дружба" (с)
Середа 18 квітня 2007
Повідомлення прочитано 912 раз
martukha | 2007-04-18 23:06:17
Я пропустила найцікавіше, якщо комусь не лінь, будь ласка скажіть, чому депутатів-перебіжчиків просто не виключили з партії, а тоді й з парламенту? Усі багато говорили про страшну і злісну Партію Регіонів, а про тих, що продавалися, особисто я нічого не чула. Невинні овечки, що заблукали. І ще риторичне (може й дурне запитання) - сьогодні НСНУ і БЮТ написали заяви про відмову від депутатських повноважень, і тому ВР мають розпустити. То до чого указ і КС, чого вони раніше цього раніше не зробили?

Повідомлення прочитано 271 раз
martukha | 2007-04-18 23:04:51
Минулого тижня на "Свободі слова" хтось сказав, що журналісти мають контролювати політиків відносно додержання домовленостей і обіцянок. Мені здається, вони ще й мають вчити їх добре поводитися. Наприклад, ненав'язливо запитати Азарова про місце призначення, натякнути депутатам опозиції (і всім іншим), що битися, заважати суддям і взагалі порушувати закон не можна, що готуватися до виборів і відверто про них говорити як про щось вирішене ще до указу президента (а тепер до рішення суду) - більше ніж незаконно і аморально, і т.д. і т.п., хто хоче, може продовжити. Шкода, що немає "нічиєї" газети (наскільки я знаю), особливо сатиричної, чи програми на кшталт "Итого", щоб діставалося УСІМ, хто заслужив. Це повинно бути не просто "об'єктивне висвітлення фактів", має бути відповідальний, дорослий коментар. Політики не тільки не вміють домовлятися (не будемо зараз про страшне), інколи таке враження, що більшість з них - Мауглі, і людей вони взагалі ніколи не бачили. Про владу кажуть, що вони - батьки нації, у нас, навпаки, влада - дитя народу, і відчуває себе й поводиться відповідно, навіть гірше - вона вважає себе улюбленою дитиною. Я вже не кажу про відповідальність перед законом за незаконні дії - по-моєму зараз виграти таку справу у суді може тільки партія-опонент, як і порушити таку справу (і то тільки заради переваги у міжпартійній боротьбі). Я розумію, що це утопія, але як було б добре "прокотити" когось на виборах через недостатньо моральне обличчя або заплямовану репутацію! Щоб ішли у відставку через скандал, а не треба було їх виганяти з собаками під  "це політичне замовлення" і "i'll be back"! Щоб вивчили нарешті, що таке якщо не дипломатія, то принаймні політкоректність, і почали думати перед тим, як казати привселюдно або в камеру, що хтось їм заважає жити, або називати опонента кликухою. Люди, народ, як розумніший, повинен давати приклад! Якщо ми не будемо від них вимагати поводитися пристойно, то хто?

Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені