<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Ставки на киберспорт искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Як робити ставки на Dota 2 та CS:GO

Alexandra Jh | 2017-09-01 10:12:31  
Сообщение прочтено 788 раз

Ставки на професійні матчі Dota 2. Інтернет-проект надає своїм користувачам можливість робити ставки на професійні матчі в дисципліні Dota 2. На ресурсі пропонуються найвищі коефіцієнти в Рунеті. Результати матчів беруться виключно у організаторів турнірів, тому розрахунок за ставками практично миттєвий. Затримки можуть бути в проміжку 5 хвилин. 

Ставити можна на будь-які івенти за участю професійних команд Dota 2, представлених на сайті, не залежно від того де проходить гра. 
Як поставити ставку? 

Щоб зробити ставки на Доту 2, досить виконати наступні пункти: 

- Авторизуватися в проекті за допомогою Steam 
- Поповнити рахунок в системі 
- Вибрати Вас матч 
- У вікні вибрати потрібну команду і ввести суму ставки 
- Натиснути «Зробити ставку» 
- Особистий кабінет 

Ставки кс го для новачків 


У Counter Strike інвентар, де зберігаються скіни, що змінюють зовнішній вигляд зброї, наклейки на цю зброю та інші ітемов, які не впливають жодним чином на ігровий процес. Ці речі можуть випадати в процеси гри, також їх можна купувати в офіційному маркеті. Коштують вони цілком реальні гроші, але при випаданні умовного ножа за 100 доларів, перевести в готівку їх не вийти. 
Також у кожної речі свій рівень якості, починаючи від білого, вважає найпоширенішим, і закінчуючи найбільш рідкісним. У кожного типу якості певна ієрархія, плюс відмінність за зовнішнім виглядом, що впливає на цінність предмета. Найціннішим вважається вид прямо з заводу. Користувач, який бажає зробити ставки на кс го речами, заходить на відповідний сайт, реєструється, вибирає подія, ставить скін, якщо він виграє, то забере свою разом з виграшем, якщо немає, то він позбутися цього скіна. 


Ставки на кс го основні положення 


Структура гри не має відмінностей від спортивних командних ігор, тому ставки кс го, в тому числі і ставки cs go на реальні гроші виконуються по одній схемі. умовні дві команди, результату може бути три. Букмекерські сайти використовують статистичні дані на основі минулих зустрічей і по інших суб'єктивних факторів. Виграш залежить від відсотків, схема ж виглядає так: 
При розподілі шансів 50 на 50, перемога принесе за кожен поставлений предмет аналогічний за ціною. 
Якщо вибрати явного аутсайдера, при розкладі 25 і 75%, то за один предмет переможець отримує три. 
При вказівці ставки кс го на фаворита, при аналогічному розкладі, за три речі дадуть одну. 
Матч може бути скасований або перенесений, тоді або все повертається власникам або все поставлене зберігається до настання дати матчу. 
При порушенні правил букмекерської майданчики предмети можуть бути вилучені. 
Найчастіше відсотки біля однієї з команд означають приблизний шанс перемоги, а скільки людина із загального числа поставило на перемогу цієї команди. Тому перед тим, як ставити ставки на кс го, потрібно взяти до уваги цей фактор.

Праворуч від таблиці знаходиться особистий кабінет користувача. Функціонал дозволяє поповнювати і знімати баланс, дивитися історію ставок і активні ставки в даний момент. Такий зручний функціонал робить ставки на кіберспорт максимально приємними. 

Якщо ви недавно займаєтеся ставками на Dota 2, просимо взяти до уваги, що ви завжди можете втратити свої гроші, а не заробити. У разі питань звертайтесь в нашу цілодобову онлайн підтримку.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены