Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Пятница 15 апреля 2011
Сообщение прочтено 179 разПочав діяти офіційний сайт команди Zero Race Ukraine http://zerorace.e-m.org.ua/

Суббота 28 мая 2011
Сообщение прочтено 174 раз


21 травня, в Україні вперше відбувся День Сонця – частина загальноєвропейської кампанії, яка спрямована на підвищення рівня обізнаності громадян щодо використання енергії Сонця в сучасних технологіях і повсякденному житті. Спеціальним гостем заходу став швейцарський „сонячний піонер” Луїс Палмер, який здійснив навколосвітні подорожі на сонячному таксі та електромобілях, а у вересні цього року планує продовжити перегони з новими учасниками. Стурбований глобальним потеплінням, війнами за пальне в різних регіонах світу, спустошенням енергетичних запасів він ще у 14 років розбив перший дизайн сонячного таксі.
Заклик Луїса досить простий: „Годі мріяти про життя – оживи свої мрії”. Здійснити мрію йому допомогли швейцарські студенти, які розробили триколісний, двомісний, зі швидкістю 90 км/год й на вигляд як «Ламборджині» автомобіль, живлення для якого дають сонячні панелі. Стартувавши у липні 2007 році зі Швейцарії на „сонячному” авто, за півтора року „мрійник” проїхав 54 тис. км. територією 38 країн.
З українською аудиторією Палмер поділився найяскравішими враженнями від подорожі. У Празі він зустрів клуб електромобілістів, який на той момент налічував трьох членів. На острові Балі йому вдалося попрацювати таксистом для міністрів, які зібралися на світовий саміт з протидії змінам клімату. У Новій Зеландії він побачив, що геотермальна енергія забезпечує 8% всього загального паливно-енергетичного балансу країни. Натомість сонячна Австралія є найбільшим експортером вугілля в світі (майже 600 тис. тон на день). Це вугілля спалюють переважно у Китаї, проте це не заважає Піднебесній бути найбільшим світовим виробником сонячних панелей. За спостереженнями Палмера, їх тут можна побачити чи не на кожному даху. Застосовувати сонячні панелі для приватного використання Луїс порадив і українцям: „Це може бути чудовим рішенням і заощадить багато грошей”.

Іншою кругосвітньої гонкою, яку здійснив винахідник, стала подорож на автомобілях з електродвигунами „Zero Emissions Race”. Минулого року Палмер та команди з Німеччини, Південної Кореї та Австралії за 80 днів здійснили ці перегони з нульовими викидами, які вже тоді отримали підтримку Програми ООН з охорони довкілля. Під час подорожі експедиція перетнула також і Україну, про яку в Луїса та команди залишились гарні враження. „Ми показали всьому світу, що енергія Сонця є нескінченною. 7 млрд. людей можуть мати такі авто”, – відкрив просту істину швейцарець. „Я показую людям, що ми можемо бути незалежними від викопного палива”, – зазначив він. Новий проект Палмера під назвою WAVE передбачає європейську гонку вже на 40 електроавто, яка має стартувати з вересня 2011 року.
UA-Energy.org поцікавився у Луїса Палмера, як він оцінює розвиток сонячної енергетики в Україні та що він може порадити, щоб популяризувати альтернативні джерела енергії. Він констатував: „Коли я подорожував Україною, я не бачив багато сонячних батарей. Для України завжди важко отримувати нові технології, але вона знаходиться у зручному географічному положенні для того, щоб отримувати сонячну енергію. Навіть взимку ви можете дуже добре використовувати сонячну енергетику. Я думаю, що на сьогодні в Україні ці технології ще не є доступними.

Суббота 12 марта 2011
mironua | 2011-03-12 20:34:56 Finish of the first Zero Race
Сообщение прочтено 145 раз
FINISH

Настроение у меня: задумчивое   
Воскресенье 27 февраля 2011
Сообщение прочтено 157 раз


24-го лютого в Женеві (Швейцарія), біля палацу Організації Обєднаних Націй була завершена перша 80-денна навколосвітня гонка електричних машин з нульовим викидом Zero Race.
До фінішу дійшли три команди: Trev (Австралія), Vectrix (Німеччина) та Oerlikon Solar (Швейцарія). Команди поставили новий рекорд в історії електричних автомобілів, вони подолали близько 28000 км пробігу, перетнули 4 континенти, побували в 17 країнах і зупинялись в більш ніж 150 містах по всьому світу!
Останній день перегонів виявився чи не найскладнішим. Як тільки учасники перетнули кордон Швейцарії, пішов сніг. Так в останній день гонки, команди їхали в реальних умовах зими. Але вони прибули вчасно, і в намічений час, на честь завершення гонки з нульовими викидами , ворота палацу Організації Обєднаних Націй було відкрито знову. Заключні заходи Zero Race були хвилюючими і радісними для команд, тому як багато журналістів і представників ООН чекали на їхнє прибуття. Організатор перегонів Луї Палмер виступив з промовою, в якій він оголосив результати гонки. На третьому місці опинилася команда Trev, на другому команда Vectrix, і переможцем стала швейцарська команда Oerlikon Solar. Команди змагались в наступних категоріях: максимальна швидкість, динаміка, легкість зарядки, надійність, дизайн, комфорт, командний дух та ін. Zerotracer показав себе найбільш ефективним і надійним електричним транспортним засобом.Організатори планують провести ZERO RACE Europa з 3 по 25. Вересня 2011 р. за маршрутом: Гамбург - Венеція - Відень (10 країн протягом 2 тижнів). До участі в заході запрошуються всі електричні транспортні засоби з дальністю пробігу на одній зарядці 150 км (при швидкості 80 км / год).

Наступна 80-ти денна навколосвітня гонка з нульовими викидами запланована на 2012 рік.

Джерело: e-m.org.ua

Суббота 12 февраля 2011
Сообщение прочтено 200 раз

Zero Race Ukraine

Голосование
Яке авто ви б вибрали?
1) Гібрид
14%
2) Електромобіль
57%
3) Бензин
14%
4) Дизель
0%
5) Газ
14%
Всего проголосовало 7 человек
Суббота 5 февраля 2011
mironua | 2011-02-05 13:42:06 Zero Race video
Сообщение прочтено 137 раз


Понедельник 17 января 2011
Сообщение прочтено 251 раз

                                                                          Хочеш змінити світ - почни з себе. Сократ
Що таке Zero Race (нульова гонка)?
Нульова Гонка - це 80-денна навколоосвітня гонка на повністю електричних автомобілях. Це гонка за екологічно чисті технології і збереження навколишнього середовища. Нульова гонка проводиться за ініціативою Луї Палмера і являє собою природне продовження його проекту «Сонячне таксі», який був першим навколосвітнім пробігом на автомобілі на сонячних батареях у 2008 році.
Навколо світу за 80 днів
...
Читать

Настроение у меня: оптимистичное