<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Юридичні послуги искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Звернення громади села Семиполки Броварського району Київської області з приводу забибелі майора міліції Симоненка М.М.

urtechnologis | 2011-09-06 11:45:40  
Сообщение прочтено 280 раз

Генеральна прокуратура України

01601, м. Київ, вул. різницька, 13/15

Броварський міжрайонний прокурор

07400, м.Бровари,. вул. Київська, 137

Броварський МВ УМВС України Київської області

07400, м. Бровари, вул. Кірова, 24

Інформаційно-публіцистичий проект

Костянтина Стогнія

«Надзвичайні новини», телеканал ICTV

01033, Київ, вул. Паньківська, 11

 

Адреса для листування:

Запорожець Наталія

07423, с. Семиполки, Броварського району Київської області, вул. ...

 

Звернення

 

громади села Семиполки Броварського району Київської області

 

Нас, жителів села Семиполки, глибоко занепокоїла ситуація пов’язана із загибеллю майора Симоненка Миколи Михайловича, оскільки в його смерті всі засоби масової інформації та переважна суспільна думка, сформована такими ЗМІ, звинувачують лише нашого односельчанина. До того ж, сформована дана суспільна думка односторонньо.

Ми, з усією відповідальністю, бажаємо довести до відому громадськості, керівників правоохоронних структур всі умови, які сприяли виникненню даного інциденту. Головною причиною смерті майора міліції слід вважати корупцію в органах ВС, свавілля працівників на місцях та глухоту вищих посадових осіб в разі оскарження протиправних дій.

Для розуміння вказаного варто надати характеристику майору Симоненку, яку він заслужив за весь час роботи у правоохоронних органах, висловлену жителями села Семиполки та Калити.

Ми, громадськість, характеризуємо майора Симоненка М.М., таким, що неодноразово перевищував власні службові повноваження не лише під час виконання службових обов’язків, систематично зловживаючи алкогольними напоями як під час служби, так і після неї.

Зокрема, майор налагодив корупційні схеми по «кришуванню» підприємницьких структур розміщених на підзвітній йому території.

Використовуючи власне службове становище майор Симоненко неодноразово образливо чіплявся до людей, залякуючи їх негативними наслідками та силовим впливом, вимагаючи при цьому фінансову винагороду. Поводив при цьому він себе дуже зухвало і зверхньо.

Стосовно даного випадку, який збурив громадськість слід наголосити на такому.

З 3.09.2011 на 04.09.2011 року майор міліції Симоненко М.М., близько опівночі з’явився в селі Семиполки в стані алкогольного сп’яніння для проведення чергового «п’яного рейду». Знаходячись у кафе «Лелека» він в черговий раз розпивав алкогольні напої та неодноразово чіплявся до відвідувачів кафе, при цьому грубо та нецензурно висловлювався, принижуючи честь і гідність присутніх, в тому числі й того хто наніс йому вогнепальне поранення.

Чоловік, який змушений був в наступному застосувати вогнепальну зброю, зробив зауваження Симоненку на що той агресивно відреагувавши, вивів його на вулицю де застосував фізичну силу, наслідком чого стало тілесне пошкодження. До цього часу у Симоненка до мешканця села, який змушений був вдатися до застосування зброї, було упереджене ставлення, що виражалося в постійних образах на його адресу та тиску на його психіку.

Звертаємо увагу на тому, що смерть Симоненка  була результатом  несвоєчасного надання медичної допомоги. Поховання майора Симоненка, на нашу думку, відбулося терміново з метою приховати факт наявності алкоголю в крові загиблого.

Ми, що нижче підписалися, вважаємо своїм громадським обов’язком надати жителю, який наніс Симоненку вогнепальне поранення, наступну характеристику.

Серед односельчан має позитивний імідж, закінчив навчання на відмінно, приймав активну участь в суспільній діяльності. Неодноразово балотувався до місцевих органів самоврядування. Алкогольними напоями не зловживав. Утримував матір-пенсіонерку.

Адресуємо це звернення кільком адресатам з метою забезпечення встановлення істини у справі та недопущення нівелювання звернення на місцевому рівні.

Враховуючи викладене та керуючись ЗУ «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про прокуратуру», «Про друковані засоби масової інформації (пресу)»

ПРОСИМО:

-          провести службову перевірку правоохоронними органами по фактам викладеним в цьому зверненні;

-          провести незалежне журналістське розслідування;

-          відповідь надати письмову.

 

 

З повагою,                                                       громада села Семиполки та Калити

 

Підписи громадян під цим зверненням додаються.

офіційна адреса звернення http://ut.kiev.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=2197&Itemid=1

Комментарии rss
eqvitas | 06.09.2011 12:34 |

А ни кто и не сомневался. Это наша милиция. 

 

P.s. Подправьте в заглавии слово "загибелі"

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены