<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Приспешник блога искать в постах/комментариях пользователя weblog
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Материалы для взрослых (18+)

weblog | 2008-03-31 12:26:13  
Сообщение прочтено 253356 раз
Существует новая опция для ограничения доступа к материалам для взрослых.

Если добавляемый пост содержит информацию, не предназначенную для просмотра несовершеннолетними, то поставьте галочку в блоке "Дополнительно" возле строки "Материалы для взрослых (18+)" (см. картинку ниже).
Сбережем психику нашего подрастающего поколения.
Настроение у меня: рабочее
Комментарии rss

Людська Вселенська імперія 09.02.2017

 

Шановний, пане,  а може пані!?

         Свою вдячність Вам за те, що знайшли час і бажання ознайомитися з моїми думками намагаюся виразити вічливо і чемно. Шаную  за те, що читаєте, в час коли явища такі  не в моді, а величаю паном в надії,  що  жевете своїм розумом і є вільним господарем власних душі і тіла. Хочу попередити, що далеко не все те,  що Ви читаєте тут - моє. Воно, скоріше, привласнене. Свіжі, свої, думки народжуються, здебільшого, голова молодих люди не заражених чужими ідеями і планами,  а мені вже 80, бачив, чув і читав достатньо щоб заразитися. Тепер домашні заботи не отяжують, мамона не хвилює, гроші теж, от і линуть мрії  за обрій  на поле глобальних проблем: куди прямує людство, що його чекає в майбутньому і чи можна і як корегувати цей рух.

 

         Із книжок знаю і сам відчуваю, що давньою і завітньою мрією людства  була Вселенська імперія в якій би люди жили мирно в достатку і злагоді. Підказати як її будувати не було кому і люди самі вигадували шляхи і методи будівництва. Рядові - робили це в думках, а деякі, наділені владою, - намагалися здійснити в реальності. Так Олекандр Макидонський, осяяний ідеєю створити імперію в якій би домінувала грецька культура, пішов завойовувати світ, підкорив чимало народів, пролив багато людської крові, ради мирного співіснування поженив 10 тисяч своїх підлеглих на східних красунях, помер і все досягнуте вмить розпалося, зусилля виявилися марними. Карл Великий життя своє провів у війнах, щоб обєднати Європу навколо віри християнської в якій пропагуєтьмя мир и любов до ближнього. Лилася кров, підкорялися народи, але миру досягти не вдалося. Наполеон Бонапарт мріяв утихомирити Європу і ближній Схід  вибудувавши конституційну монархію, провідником якої були б французи, як нація схильна швидко сприймати нове. Єдине управління монархією мало забезпечити мир усім її складовим частинам. Не вийшло. Гітлер мав надію побудувати свою імперію на основі ідеї націонал-соціалізму. Заважав йому Радянський Союз планами побудови комунізму. Згоди між ідеологіями досягти не вдалося, розпочалася війна. І хоч голови в ній поклало десятки міліонів людей, надійного миру і злагоди  досяжти не вдалося. Людство і зараз роздирають ідеологічне різномаїття, і стремління до вищого щабля в ієрархічній піпаміді держав.

 

         Це був вступ. Висновок із нього такий: людям завжди хотілося миру і спокою, а перешкодами на шляху до них  стаять майнові, територіальні, національні, релігійні, ідеологічні суперечки. Методом вирішення проблеми  були спроби насильного підкорення народів єдиному управлінню, мета про Вселенську імперію

Науково - технічна революція.

 

        

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены