Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

1+1 (1)
Аида (1)
Анонс (11)
дата (3)
диво (1)
діти (5)
еда (2)
Київ (1)
літо (1)
мама (2)
мова (1)
Сни (1)
тб (1)
флаг (1)
фото (6)
шоу (2)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 19 февраля 2010
Сообщение прочтено 1929 раз
Анжеліка Рудницька | 2010-02-19 14:30:18

послухала сьогодні нашу улюблену Верховну Раду... риторика 90-тих повернулася... ніби ми не прожили більше десятка років... не перестрибнули в нове тисячоліття... країна так і не вирішила своїх проблем... от депутати нагадали про День рідної мови, яку і справді треба рятувати і захищати, як би набридливо і пафосно це не звучало...

 цей День - що він дає рідній мові? зберуться "шанувальники" і пожуряться... а як реально можна популяризувати мову, яку знають в Україні усі, але вдають, що вона їм далека і нерідна... погортала на МЕТІ блоги, товариства... мало хто з вас спілкується українською... чи пише свої пости... а до мене "заходите" і зізнаєтесь, що доре знаєте українську, спілкуєтеся дома, а тут "білими воронами" не хочете бути і т.д....

то як із мовою??? будемо битися? чи миритися??? 

Вторник 2 февраля 2010
Вручення будь-яких нагород, або присвоєння звань тим чи іншим артистам завжди викликають море емоцій... От нещодавно привітала на своїх блогах мого колегу Андрія Князя із званням заслуженого... А отримала море відгуків і вигуків у відповідь - хто такий, за що, навіщо??? Я теж багато разів думала про це (не конкретно про одного артиста, а глобально). І навіть писала... І обговорювала із глядачами "Територія А" або зі своїми зірковими гостями у радіопрограмі "План Б". Однак, скільки буде існувати інститут присвоєння звань - стільки будуть існувати довкола цього дискусії... Приєднуйтеся!З одного боку, смішно звучало б, наприклад, Мадонна - народна артистка США, а Брітні Спірс - заслужена... чи Андріано Челентано - народний артист Італії. Але у нас інші - ще радянські традиції... Грошей у більшості артистів немає, піару обмаль, концертів, як кіт наплакав... Зате є ордени, медалі, звання. То чи потрібні вони? І що вони взагалі дають? У нашій країні їх роздають із вражаючою швидкістю. І ще ніхто (окрім Олега Скрипки) не відмовився від звання. Навіть ті, хто критикував будь-які нагородження, приходять на церемонію вручення і говорять палкі слова вдячності. Тож або артисти лицемірять, або їм і справді це потрібно...Інша річ для чого??? Із власного досвіду знаю, що звання, котре я отримала 10 років тому, нічого не додало і не забрало ані від моєї популярності, ані від зайнятості, ані від статків. Щоправда, кажуть, що буде доплаата до пенсії (але ж до неї ще дожити треба!). Ну і щоб бути зовсім відвертою, мушу зізнатися, що під час моєї викладацької діяльності в університеті мені доплачували (саме за звання) кілька гривень. Але це стосується лише державної роботи. В інших випадках звання-не звання - значення немає... Чи задовільняє це моє самолюбство? Швидше ні, ніж так. Але батьки ставляться до нього з повагою і радіють А їхня радість для мене - найбільша нагорода. Може, нагороди вручають для цього??? )))
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены