Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

1+1 (1)
Аида (1)
Анонс (11)
дата (3)
диво (1)
діти (5)
еда (2)
Київ (1)
літо (1)
мама (2)
мова (1)
Сни (1)
тб (1)
флаг (1)
фото (6)
шоу (2)
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
#

Записи

Суббота 29 мая 2010

 У світі більш спокійному і цивілізованому пристрастей довкола Євробачення немає. Більшість європейців взагалі не знає, хто там кого представляє і т.д. Але пострадянські країни хлібом не годуй - дай себе показати на усю Європу. Україна не вийняток. Більше того, ми створили такий культ цього конкурсу, що кожен в країні обговорює хто, як і що повинен співати на Євробаченні. Тут приказка "моя хата скраю" не рулить. Ми обираємо своїх "посланців" зі скандалами, перевиборами, пересудами і т.д. Не вийняток і дівчина з хлопчачим ім"ям Альоша. Говорили, сумнівались, критикували, пісні міняли, але відправили-таки. Експерти її шанси оцінювали, як нульові. Згадайте, асексуальний одяг, відсутність шоу, не хітова пісня. Зовсім не наш формат. Ми такого ще ніколи не показували Європі. Ми її -
Європу - брали епатажем, голими ногами, розпіареними українськими красунями з усіма можливими принадами. Але все це було до півфіналу. Під час ефіру в четвер стало очевидним, що Альоша різко відрізняється від усього іншого, запропонованого глядачам. Вона співала емоційно і пронизливо. Не помітити цього було неможливо. Бо ніщо - ні одяг, ні бурлескна сексуальність, ні шоу, які були в інших, -не відволікали від її бажання сказати ЩОСЬ важливе своєю піснею. Тепер Україна у фіналі. Які шанси на перемогу Альоші на вашу думку?

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены