Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

1+1 (1)
Аида (1)
Анонс (11)
дата (3)
диво (1)
діти (5)
еда (2)
Київ (1)
літо (1)
мама (2)
мова (1)
Сни (1)
тб (1)
флаг (1)
фото (6)
шоу (2)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 18 апреля 2011

http://www.news.rudnytska.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=243 тут є фото)))

16 квітня у Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Г.Сковороди, де свого часу вчилися славетні брати Клички, відкрилася виставка Анжеліки Рудницької «Місто прозорих мурів». Ця експозиція, помандрувавши Європою, нині  перебуває в Україні. У цьому році її побачили у Житомирі, Борисполі, тепер – у Переяславі-Хмельницькому. В ній зібрані добре відомі серії «Незриме коріння», «Праліс», «Місто прозорих мурів», «Декаполіс», «Прамісто», найновіша – «Містерія літочислення»,  а також дизайнерські роботи – гобелени, панно та улюблені усіма подушки-думочки. У перед великодній період особлива увага сконцентрована на циклі «Сад Чеснот або Дерева-Писанки», яку Анжеліка поповнила двома новими роботами. 

Усім, хто зібрався на вернісажі пощастило – вони стали першими глядачами нового біло-червоного полотна Анжеліки «Місто тисячі вікон», яку представила сама художниця.

 «Я створювала цю роботу  останні два місяці й поспішала завершити цю роботу, аби вона могла якомога швидше приєднатися до експозиції, - розповідає Анжеліка. – «Місто тисячі вікон» - для моєї творчості досить велика за розмірами – діаметром 375 мм. Зараз вона моя улюблена!  А от маленькі яскраві й зовсім нові «Дерева-писанки» я забрала до Києва, збираюся репрезентувати їх на своїх традиційних майстер-класах із писанкарства.»

Серед почесних гостей виставки були мер Переяслав-Хмельницького Олександр Шкіра, ректор педуніверситету, професор історії Віктор Коцюр та поет,  депутат Київради Олександр Бригинець.

Анжеліка Рудницька, чиї полотна зараз експонуються у Латвії, Кореї та Сербії, рідко буває на вернісажах.  Але у свій вихідний вона все-таки відвідала Переяслав-Хмельницький. Відкриття виставки перетворилося на теплу зустріч із художницею, яка ділилася досвідом із студентами, розповідала цікаві історії зі свого життя, дякувала за компліменти, усміхалася.. Ректор університету Віктор Коцюр , підсумувавши  зустріч, сказав, що творчість Анжеліки має місію розповідати світові про Україну й українські традиції, і що колись за роботами Рудницької вивчатиму те, що зараз відбувається в українському мистецтві , захищатимуть дисертації.  

До приїзду Анжеліки студенти і викладачі університету підготували показові майстер-класи із писанкарства, клірингу,  декоративного розпису, вишивання, конструювання, а також влаштували виставку народних майстрів Переяслава. Показали театралізовані народні  сценки. Анжеліка теж долучилася до майстер-класу із писанкарства і поставила свою «крапку» на загальній писанці. Додому Анжеліка повернулася зі подарунками  – великодніми рушничками, мережаною писанкою і книжками.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены