Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

1+1 (1)
Аида (1)
Анонс (11)
дата (3)
диво (1)
діти (5)
еда (2)
Київ (1)
літо (1)
мама (2)
мова (1)
Сни (1)
тб (1)
флаг (1)
фото (6)
шоу (2)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 31 августа 2010

 В последние несколько месяцев в Польше проходит серия выставок этномодерна Анжелики Рудницкой под названием "Украинская Вселенная". Наши западные соседи смогли увидеть около 50-ти артработ известной украинской певицы, телеведущей, писательницы и, конечно же, художницы Анжелики Рудницкой. Это и уникальные полотна-миниатюры, созданные в игольчатой технике с ювелирным мастерством, и панно, сделанные с использованием современных технологий, и шерстяные гобелены в традиционной украинской технике.
Тур открылся весной этого года вернисажем в здании Украинского Посольства в Польше. Потом выставка переехала в Мазовецкое воеводство в город Венгрув, где в то время проходили Дни Украинской культуры. Позже выставка была представлена в Щецине - городе, который борется за звание Культурной Столицы Европы в 2016 году. Потом выставка с крайнего запада Польши перекочевала на крайний юг - в город Жешув, где экспонировалась в театре имени Ванды Семашковой, а ко Дню Независимости Украины - открылась в Кракове в палаце "Вилла Децея".
Шестая и последняя выставка арт-тура полотен Анжелики состоится в сентябре в варшавском "Палаце Полония". Любопытно, что открытие выставки совпадет с большим дипломатическим приемом, где будут присутствовать не только известные деятели польской культуры, но и высокопоставленные польские чиновники, а также представители дипломатических миссий, аккредитированных в Польской Республике.
Напомним, что параллельно с арт-туром в Польше, проходят аналогичные туры работ Анжелики Рудницкой на Балканах и в странах Балтии.
пресс-служба "Территории А"

Суббота 21 августа 2010

 Ця історія почалася два роки тому. Я прийшла в Київський магазин "Етно-око", де продавались мої речі, шоб шось чи забрать, чи донести - вже не пам'ятаю. І шось ми залялякалися з Лєною, яка цей магазин відкрила, і мої очі впали на каталог якихось цікавих етнічних картин, яких я до цього часу ніде не бачила.
Я взяла в руки - і офігєла. Це був друкований каталог "УКРАЇНСЬКИЙ ВСЕСВІТ" вишитих (вручну!!!!) робіт Анжеліки Рудницької.
Я заграбастала, звичайно, цей каталог додому, і цілий тиждень жила з ним, мовчки відкриваючи і дивлячись-роздивляючись годинами одну і ту ж роботу...
А потім до мене дійшло, шо я хочу деякі орнаменти перекласти з картин на одяг. Звичайно, в першу чергу мені бачилась джинса. Мене "носило" від цієї ідеї ще декілька днів, а потім я вирішила подзвонити Анжелічці і запитати, як їй така ідея, чи вона не заперечує. До цього моменту ми з Анжелічкою вже були знайомі декілька років, але стосунки майже не підтримували, просто, якщо десь перетиналися, то чемно віталися. Тож, для "храбрості" я спочатку подзвонила нашій спільній подрузі, шоб "прорєпєтіровать", а заодно з'ясувалося, що у Анжелічки змінився телефон. Ну, короче, кажучи, доки я "чухалася" їй дзвонити, Анжелічка мені передзвонила сама, бо Оля вже їй все розповіла.
  Наступного дня я вже сиділа перед вишивальним "агрегатом" і робила з програмістом перші проби вишивальних програм анжелічкиних робіт. Більш за все мені не терпілося взятися за складну й найцікавішу,  для мене роботу -" Дерево-птах" із циклу "Незриме коріння"...
...
Читать

Вторник 13 апреля 2010
Сообщение прочтено 7343 раз
Анжеліка Рудницька | 2010-04-13 15:03:20

 Весна так закрутила мене після тривалої паузи у житті й творчості, що я й забула усім вам (та й собі) нагадати, що 15 років тому у березні вийшов в світ МИСТЕЦЬКИЙ КАНАЛ "ТЕРИТОРІЯ А", де ми розповідали про усі види мистецтва. Цікаво, що у рамках програми ми не просто робили репортажі з мистецьких подій, а й самі створювали їх... Наприклад, веселою акцією було вручення премії "Мистецькі вершки"... Вже не пам"ятаю її переможців, окрім наших театральних метрів - Богдана Ступки і Ади Роговцевої... Ще вперше в Україні ми проводили телевізійний мистецький аукціон. І багато іншого. Саме з цього проекту народився і перший в Україні телевізійний хіт-парад українських кліпів. Вітаю!!! Цікаво, чи пам"ятаєте ви ці програми?

Понедельник 12 апреля 2010

 Одна із моїх виставок "Український всесвіт"  мандрує Польщею. Цього тижня вона мала переїхати із Варшави до польського міста Венгрув, де було заплановане відкриття виставки саме у ці дні. Однак через тижневий траур усі культурні заходи у Польщі відмінено. І експозиція залишається у Варшаві. Коли відбудеться наступний вернісаж поки що невідомо.  

з.і. Роботи можна побачити на сайті www.rudnytska.com

Суббота 27 февраля 2010
Сообщение прочтено 1393 раз
Анжеліка Рудницька | 2010-02-27 12:49:43

Маленькими кроками намагаюсь розповідати за кордоном - хай образно - про Україну. Після Франції, Угорщини, Сербії, Румунії і т.д. моя експозиція "Український всесвіт" переїхала до Литви. Перший вернісаж відбувся у Вільнюсі. До 8 березня виставка відкриється у Клайпеді. Дуже симпатичне містечко. Я колись там гастролювала.  Мої роботи можна побачити на сайті -  http://art.rudnytska.com/main/ 

Якщо будете у Клайпеді в цей час - запрошую на виставку!!! Приємних вражень!

Суббота 13 февраля 2010
Сообщение прочтено 330 раз
Анжеліка Рудницька | 2010-02-13 15:47:15

Завершивши нове полотно "Містерія літочислення" - я поділилася своїм "досягненням" із вами. І додала до назви "АКТ №1". І правильно зробила! Бо моя уява почала працювати над продовженням. Тепер є чим займатися - створюю акт№2 і думаю над третім. До сканування ще далеко, але сподіваюсь, що згодом продемонструю вам результат. Бо виставка в Україні буде не скоро.

Четверг 4 февраля 2010
Сообщение прочтено 3799 раз
Анжеліка Рудницька | 2010-02-04 16:12:46

 Сьогодні у мене особливий день. У моєму життєвому календарі він вписаний, як "день народження" моєї нової роботи "МІСТЕРІЯ ЛІТОЧИСЛЕННЯ", над якою я працювала півтора місяця. З неї починається новий цикл робіт (трохи інших, аніж раніше, створених у іншій техніці). Але однак цей цикл стане безумовним продовженням моїх візуальних шукань.  Робота кругла, містична, червоно-персикова. Вона народилася у моїй голові у день зимового сонцестояння - 22 грудня 2009 року. Я схопилася за олівець, потім за нитку... І провела з нею увесь цей час. Ось нарешті сьогодні можу спокійно ставити на роботі автограф і відправляти в оформлення. Вона особлива ще й тому, що з"явилася у моїй уяві після довгого мистецького мовчання... І реально захопила мене. Поки її ніхто не бачив. Але незабаром вона обов"язково з"явиться на моєму сайті www.rudnytska.com , про що я повідомлю окремо.

Среда 27 января 2010

22 січня 2010 року в рамках відзначення Дня Соборності України Посол України в Литовській Республіці Ігор Прокопчук урочисто відкрив виставку робіт української художниці Анжеліки Рудницької „Український всесвіт” в художній галереї «Йозас-Арт» в м.Вільнюс.

Посол України у своєму вступному слові привітав зі святом усіх представників української громади Литви, нагадавши, що саме в цей день 91 рік тому відбулося об’єднання Української та Західно-української народних республік, які прагнули до розбудови єдиної незалежної держави на споконвічних українських землях.


І.В.Прокопчук відзначив високий рівень розвитку українсько-литовських стосунків не лише в політичній та економічній площинах, а й в культурно-гуманітарній сфері. Він розповів про тісні зв’язки та особливе тепле ставлення відомої виконавиці А.Рудницької до Литви та її жителів, де вона неодноразово концертувала в рамках своїх попередніх європейських турне, а тепер повернулася вперше, вже в новій якості художниці.

У відкритті експозиції української художниці також взяли участь заступник голови литовської частини Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України та Сейму Литовської Республіки Йонас Ягмінас, мистецтвознавці. Вони виступили з промовами, в яких тепло вітали таку нагоду ознайомитись ближче з сучасним мистецтвом України, її багатою культурою.


Захід відвідали також представники урядових структур Литви, культурних та творчих кіл країни, члени української громади Литви, представники преси.

Роботи відомої української художниці виконані технікою, яку фахівці назвали вишиваним живописом. Опираючись на багатовікові традиції народного мистецтва, А.Рудницькій вдалося створити свій власний неповторний стиль, який гармонійно поєднує в собі історію та сучасність, модернізм та мультиетнічність.  

 


В експозиції, яка до цього з успіхом пройшла в Естонії, представлені й роботи молодої талановитої української студентки, яка проживає в естонському місті Сілламяе, Лідії Житник, виконані технікою вишивки стрічками.

В рамках заходу відбувся виступ українського родинного колективу «Світлиця».

Суббота 23 января 2010
Сообщение прочтено 1908 раз
Анжеліка Рудницька | 2010-01-23 18:49:28

 22 січня відкрилася моя виставка "УКРАЇНСЬКИЙ ВСЕСВІТ" у Литві. Вернісаж відбувся у художній галереї "Йозас-арт" у Вільнюсі, куди експозиція прибула після 3-ьох виставок у Естонії. Роботи у стилі етномодерн (вишитий живопис та гобелени), які вже майже рік мандрують Європою, постали перед очима литовських шанувальників візуального мистецтва. Після Литви роботи помандрують далі. Здається, наступний вернісаж запланований у Фінляндії. Коли роботи повернуться додому - важко сказати. А побачити їх можна на моєму сайті www.rudnytska.com. Буду вдячна, якщо поділитися своїми враженнями. Приємних відчуттів!!!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены