Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

1+1 (1)
Аида (1)
Анонс (11)
дата (3)
диво (1)
діти (5)
еда (2)
Київ (1)
літо (1)
мама (2)
мова (1)
Сни (1)
тб (1)
флаг (1)
фото (6)
шоу (2)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Четверг 29 апреля 2010

Нарешті сьогодні презентували НАЙДОБРІШИЙ ДИСК РОКУ "Спи, моє сонечко" із колисковими піснями, записаними Єгенією Власовою, Наталією Валевською, Катериною Бужинською, Сніжаною Єгоровою, Оленою Гребенюк, Ніною Матвієнко. Серед них є і записана мною, про що я писала раніше. Диск вийшов справді добрим і зворушливим. ПІсля перегляду відео на пісню "Спи, моє сонечко", у виконанні Жені Власової півзалу плакало... Женя вперше говорила про себе в першу чергу не як про співачку, а як про маму, якіій небайдужі долі дітей. Сніжанка - мама-героїня українсього шоу-бізу - відкрилася для багатьох не як ведуча і актриса, а як співачка. Альона Гребенюк зізналася, що її донька не любить маминого співу, тому дома колискові вона не співає, а цей проект став компенсацією її накопичених емоцій. А Наталка Ваевська згадала чудову історію проте, що студії, де ми писалися, живе вагітна кішка і вона справді спала, коли ми записували колискові.

Для мене цей проект теж став особливим, бо це перший мій запис після довгого вимушеного мовчання. До того ж акція має багатошарову місію - благодійну, культурологічну. Вона поєднала теми жінки, дитини, життя, сім"ї. Приємно, що жінки, збираючись разом, роблять гарні й корисні справи. А ще, як на мене,  для кожної із нас честь брати участь у проекті разом із легендарною в українській музиці постаттю - Ніною Матвієнко, яка нині гастролює в США і не була присутня на презентації.

До речі, будь-які колискові, коли я по них думаю, звучать у мені саме голосом Ніни Матвієнко. Ці особливі вібрації мені хотілося передати у своїй "Колисковій". Сподіваюся, під неї й під усі інші пісні, діти швидко засинатимуть і бачитимуть солодкі сни.

P.S. Диск вийде тиражем 150 тисяч. Його даруватимуть мамам, які зробили щеплення від правця своїм діткам.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены