Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

1+1 (1)
Аида (1)
Анонс (11)
дата (3)
диво (1)
діти (5)
еда (2)
Київ (1)
літо (1)
мама (2)
мова (1)
Сни (1)
тб (1)
флаг (1)
фото (6)
шоу (2)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 16 марта 2010

 Любимо ми скандали! Чи то у політиків навчилися, чи то нами рухає бажання боротися за справедливість (яка у кожного своя)... Причин може бути багато, результат - один: черговий скандал. Може, ми справді просто любимо скандалити??? Пригадайте багатостраждальне "Євробачення" по-українськи... Що не рік, то якісь хвилі. Тепер вони здійнялися навколо Василя Лазаровича і його "походу на Європу".  Здавалося, вже визначилися із претендентом на конкурс-2010 від України. Але знову - дежавю - вибори Президента, зміна влади, у тому числі й Національної телекомпанії, нові віяння, нові розуміння реалій, нові пропозиції і нові вибори нового претендента на Євробачення-2010.  Головний аргумент - не відкритий відбір артиста, а внутрішнє рішення НТКУ про участь Лазаровича. За умовами Євробачення - тут немає жодних порушень. Але у нас демократія. Тому ми завжди проти чогось. Цього разу мішенню став Василь Лазарович. Я теж вважаю, що позбавляти людей хоча б примарного відчуття, що вони щось вирішують - неправильно. Ми усі платники податків, за які живе НТКУ, то хай розважає нас, якщо ми не можемо жити без Євробачення. До того ж, відчуття причетності розкручує і сам конкурс всередині України, бо у більшості європейських країн до нього ставляться якщо не скептично, то вкрай спокійно... Але нас не завжди питають, тож вирішили, що ми обиратимемо не артиста, а пісню. Пісні ж теж запропонували не дуже... Власне, і вибору не було. Але відріб проходив у терміни, коли вже ніколи щось змінювати...  В іншій країні, мабуть, вже й рукою б махнули. Але не в нашій. Ми... Не зовсім ми, а наші відомі артисти виступили проти закритого відбору. І тепер в України є усі шанси або ж встигнути з новим вибором (за три дні), або делегувати того ж таки Лазаровича (але тут надто багато противників, серед них і найвпливовіша у цій ситуації Анна Герман), або ж залишитися взагалі без конкурсанта (є усі шанси). Що краще - що гірше. Поки невідомо. "Вибори" українського "євробаченця" продовжуються))) Шоу має тривати)))

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены