Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

1+1 (1)
Аида (1)
Анонс (11)
дата (3)
диво (1)
діти (5)
еда (2)
Київ (1)
літо (1)
мама (2)
мова (1)
Сни (1)
тб (1)
флаг (1)
фото (6)
шоу (2)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 15 марта 2011

Центр фольклору та етнографії Київського університету ім.Т.Шевченка часто проводить мистецькі виставки, майстер-класи, зустрічі із цікавими людьми, що творять сучасну українську культуру. В наше поле зору потрапляли віце-спікер Верховної Ради, історик, політолог Микола Томенко зі своїми культурологічними проектами, митець-провокатор Антін Мухарський із колекцією кустарного мистецтва, колекціонер і майстер вишивання Юрій Мельничук із виставкою старовинних рушників та багато інших. Нещодавно до списку гостей долучився Віктор Бронюк і К. 
***
Для мене «Т.І.К» - це криголам стереотипів. Негламурні, нетусовочні, не київські. Їхні наївно-саркастичні «Олені» вбилися у наші голови поміж форматною попсою і однотипними картинками кліпів. Вітчизняні медійники часто попрікають українських артистів за невідповідність європейським стандартам. А життя тим часом демонструє повне фіаско таких суджень. Адже популярними і улюбленими (без велетенських фінансових вливань) стають лише ті, хто не боїться руйнувати штампи, і ті, хто робить себе сам, не віддаючись у руки композиторам, продюсерам, піарникам і т.д. Тобто залишаються справжніми. «Т.І.К» - один із яскравих прикладів цього. 
далі тут:

http://forum.rudnytska.com/index.php/topic,879.0.html

Вторник 18 мая 2010

Можливості внутрішні -не нові. Але для їх реалізації потрібні ще й певні обставини. Іноді ми знаходимо ці нові способи освоєння можливостей, іноді обставини тебе примушують або ж стимулюють самореалізуватися  несподіваному. Я все життя пізнаю себе і можливості.

Кілька днів тому, 14.05, я виступала на науковій конференції по фольклору в Київському національному університеті ім.Т.Шевченка. Було цікаво. Особливо на секційний засіданнях, де окрім виступів усі вільно спілкувалися, дискутували, обмінювалися досвідом. Коли готувалася - почувала себе студенткою (навіть швидше школяркою), яка нервує і хвилюється перед іспитом. Та у день конференції раптом стало смішно, що я так ретельно й старанно "гризу граніт науки". Раптом згадала, що це мені просто цікаво і я повинна своїми спостереженнями й захопленнями поділитися з іншими... Стало легко. Щоправда, мене "кинули на амбразуру" - я виступала першою. А по програмі мій виступ мав бути на десерт. І я розраховувала побачити, у якій формі це роблять інші. Але сталося зовсім інакше. Замість відведених 10 хв мій виступ (на тему орнаменталістики) тривав майже годину. Прикольно! Може, не екстремально, але після цього й серфінг не потрібен)))   

Пишу і уявляю коменти lavrovvva, який лає мене за відсутність фоток, відео і посилань на матеріали конференції. Але їх, на жаль, немає. А от деякі цікаві речі по фольклору збираюсь опублікувати в неті незабаром.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены