Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

1+1 (1)
Аида (1)
Анонс (11)
дата (3)
диво (1)
діти (5)
еда (2)
Київ (1)
літо (1)
мама (2)
мова (1)
Сни (1)
тб (1)
флаг (1)
фото (6)
шоу (2)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 18 апреля 2011

http://www.news.rudnytska.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=243 тут є фото)))

16 квітня у Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Г.Сковороди, де свого часу вчилися славетні брати Клички, відкрилася виставка Анжеліки Рудницької «Місто прозорих мурів». Ця експозиція, помандрувавши Європою, нині  перебуває в Україні. У цьому році її побачили у Житомирі, Борисполі, тепер – у Переяславі-Хмельницькому. В ній зібрані добре відомі серії «Незриме коріння», «Праліс», «Місто прозорих мурів», «Декаполіс», «Прамісто», найновіша – «Містерія літочислення»,  а також дизайнерські роботи – гобелени, панно та улюблені усіма подушки-думочки. У перед великодній період особлива увага сконцентрована на циклі «Сад Чеснот або Дерева-Писанки», яку Анжеліка поповнила двома новими роботами. 

Усім, хто зібрався на вернісажі пощастило – вони стали першими глядачами нового біло-червоного полотна Анжеліки «Місто тисячі вікон», яку представила сама художниця.

 «Я створювала цю роботу  останні два місяці й поспішала завершити цю роботу, аби вона могла якомога швидше приєднатися до експозиції, - розповідає Анжеліка. – «Місто тисячі вікон» - для моєї творчості досить велика за розмірами – діаметром 375 мм. Зараз вона моя улюблена!  А от маленькі яскраві й зовсім нові «Дерева-писанки» я забрала до Києва, збираюся репрезентувати їх на своїх традиційних майстер-класах із писанкарства.»

Серед почесних гостей виставки були мер Переяслав-Хмельницького Олександр Шкіра, ректор педуніверситету, професор історії Віктор Коцюр та поет,  депутат Київради Олександр Бригинець.

Анжеліка Рудницька, чиї полотна зараз експонуються у Латвії, Кореї та Сербії, рідко буває на вернісажах.  Але у свій вихідний вона все-таки відвідала Переяслав-Хмельницький. Відкриття виставки перетворилося на теплу зустріч із художницею, яка ділилася досвідом із студентами, розповідала цікаві історії зі свого життя, дякувала за компліменти, усміхалася.. Ректор університету Віктор Коцюр , підсумувавши  зустріч, сказав, що творчість Анжеліки має місію розповідати світові про Україну й українські традиції, і що колись за роботами Рудницької вивчатиму те, що зараз відбувається в українському мистецтві , захищатимуть дисертації.  

До приїзду Анжеліки студенти і викладачі університету підготували показові майстер-класи із писанкарства, клірингу,  декоративного розпису, вишивання, конструювання, а також влаштували виставку народних майстрів Переяслава. Показали театралізовані народні  сценки. Анжеліка теж долучилася до майстер-класу із писанкарства і поставила свою «крапку» на загальній писанці. Додому Анжеліка повернулася зі подарунками  – великодніми рушничками, мережаною писанкою і книжками.

Среда 13 апреля 2011

Продовжується арт-тур виставки Анжеліки Рудницької «Місто прозорих мурів» Україною. Після Борисполя, де за 3 тижні побувалося на виставці понад 2 тисяч відвідувачів, експозиція переїхала до м.Переяслав-Хмельницький.

16 квітня Анжеліка Рудницька завітає на виставку у Переяслав-Хмельницький, щоб зустрітися зі своїми глядачами та пресою.

Родзинкою дня стане презентація нової роботи „Місто тисячі вікон” із серії «Декаполіс», яку Анжеліка створювала протягом останніх 2 місяців. Також на вернісажі можна буде побачити роботи із циклів «Незриме коріння», «Прамісто», «Декаполіс», нову серію «Містерія літочислення», а також - гобелени, панно, знамениті подушки-думочки. А найдоречнішими до Великодня, що наближається, будуть «Дерева-писанки» із серії «Сад чеснот», котру художниця теж обіцяє поповнити новинками.

Виставка триватиме з 12 по 30 квітня у Державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди по вул. Сухомлинського, 30.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

http://www.news.rudnytska.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=241

Среда 9 марта 2011
Сообщение прочтено 421 раз
Анжеліка Рудницька | 2011-03-09 18:50:17

Бориспіль – найменше місто на карті експографії Рудницької. Ця точка з’явилася на ній після участі Анжеліки Рудницької у науково-практичній конференції, присвяченій Павлу Чубинському.

Із З по 21 березня 2011 року в центральній бібліотеці міста Бориспіль відбувається виставка Анжеліки «Місто прозорих мурів». Художниця стверджує, що глядачі у всіх куточках Європи однакові, - вони прагнуть спілкування із прекрасним і автором. Тож 10 березня художниця збирається побувати у Борисполі й зустрітися зі своїми глядачами та пресою.

- Зазвичай я не їжджу зі своїми виставками. Картини мають великий досвід самостійних подорожей як в Україні, так і закордоном, - усміхається Анжеліка. – У мене просто не вистачає часу на це. Адже часто відбувається декілька виставок паралельно. Ось і зараз роботи експонуються у Латвії, Чорногорії, Кореї і… Борисполі.

Шанувальники мистецтва із Борисполя матимуть змогу на власні очі побачити один із перших циклів Анжеліки «Незриме коріння», серії «Прамісто», «Дека поліс», «Сад чеснот», абсолютно новий цикл «Містерія літочислення», гобелени, панно, знамениті подушки-думочки і їхню не менш відому авторку.

- Найбільший клопіт виставок – не організація чи глядачі, - коментує Анжеліка, - а перевезення. Після кожної подорожі доводиться частково змінювати скло і рамки, які б’ються, ламаються. Іноді прикро, коли доводиться змінювати «одяг» цілій серії. Але це дрібниці у порівнянні із радістю, якою є можливість поділитися з однодумцями.

Роботи, що представлені у цій експозиції, довгий час мандрували Європою. Лише у Польщі минулого року відбулося 5 виставок у Варшаві, Кракові, Щецині. Повернулися вони в Україну наприкінці 2010 року на спеціальну презентацію у національному музеї Тараса Шевченка у Києві, організовану перед поїздкою Рудницької на Всесвітній фестиваль культури і мистецтв «World Masters» (Корея). Саме там вона була удостоєна почесного титулу «World Master».

Найближчим часом виставка «перекочує» із Борисполя до Львова.

Пятница 4 февраля 2011

 

З 8 до 21 лютого у житомирській мистецькій кав’ярні «Кавоманія» відбудеться виставка «Місто прозорих мурів» відомої співачки, телеведучої, художниці Анжеліки Рудницької. Вона обіцяє бути по-справжньому ексклюзивною. Адже це ПЕРШИЙ вернісаж робіт Рудницької у Житомирі. Експозиція, яку побачать житомиряни, раніше побувала у багатьох країнах Європи, дві попередніх зупинки – Польща (Варшава, Краків, Щецин) та Національний музей Тараса Шевченка у Києві.

Це буде ПЕРША виставка, яку Анжеліка представлятиме у статусі «Світового майстра». Цей титул і нагороду Рудницька отримала 2010 року в Кореї на всесвітньому фестивалі культури й мистецтв «World masters».

«Для мене місце цієї виставки абсолютно несподіване, - усміхається мисткиня, - бо до цього мої роботи були презентовані лише у музеях і галереях. Мистецька кав»ярня для моєї експозиції – це теж ВПЕРШЕ. Справжній ексклюзив!»

Протягом двох тижнів житомиряни матимуть змогу побачити як найдавніші роботи із циклу «Незриме коріння» і «Сад чеснот», як і більш нові «Прамісто», «Декаполіс», триптих «Місто прозорих мурів», що й дав назву цій виставці.

Організатори обіцяють, що окрім мистецьких робіт Анжеліки тут будуть широко представлені й дизайнерські витвори Рудницької: знамениті подушки-думочки і ексклюзивні гобелени.

Родзинкою експозиції стануть абсолютно нові твори із серії «Містерія літочислення», які ВПЕРШЕ постануть перед очима глядачів.

«Ідея цієї серії, - коментує художниця, - прийшла мені в голову в день зимового сонцестояння 22 грудня 2009 року. Вона з’явилася після довгого внутрішнього мовчання, тому особлива для мене. "Містерія літочислення" - це спроба ще раз осмислити час, який ми прагнемо зафіксувати певними знаками, емоціями, символами. Це безперервний біг по спіралі, слідом за сонцем і годинниковою стрілкою, або покроковий рух за місяцем, де неодмінно знаходиш артефакти, таємниці чи просто сліди. У цих роботах я бачу уламки цивілізацій, уривки текстів, роки зростання дерева і зарубки на них, вузлики на пам’ять, рух гончарного кола чи жорен, древні піктограми.»

Дві роботи цієї серії були представлені на всесвітньому фестивалі культури і мистецтв "World masters" у Кореї, де перебувають і нині. Інші п’ять актів "Містерії" можна побачити з 8 по 21 лютого у Житомирі. Не пропустіть!

Понедельник 31 января 2011

Співачка і художниця, володар звання „World Masters” Анжеліка Рудницька все активніше проявляє себе, як дизайнер. У її доробку є велика колекція шовкових подушок-думочок із ексклюзивним дизайном, де використані мотиви робіт Рудницької; серія керамічних тарілок, створених у традиційній косівській техніці; а ще – вовняні гобелени ручної роботи. Усі ці яскраві предмети інтер’єру наповнені архаїчними символами, насиченими кольорами і об’єднані однією ідеєю та назвою „Радісний дім”.

„Коли у мою майстерню приходять гості, - розповідає Анжеліка, - вони завжди дивуються розмаїттю барв і захоплюються дизайном. Я вирішила поділитися радісними емоціями і цікавими дизайнерськими дрібницями з усіма бажаючими.”

Протягом кількох років Анжеліка Рудницька традиційно представляє свої дизайнерські колекції для дому на Міжнародній виставці „Декор.Подарунки”. Родзинка нинішньої експозиції – гобелени „Праліс”, також будуть вже добре знані й улюблені багатьма подушки-думочки.

 Виставка відбудеться 2-5 лютого у Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15).

 Прес-служба МА „ТЕРИТОРІЯ А”

уся інформація про АНЖЕЛІКУ РУДНИЦЬКУ на сайті www.rudnytska.com

 

Понедельник 17 января 2011

 
2-5 лютого - моя експозиція "РАДІСНИЙ ДІМ" (гобелени, подушки-думочки, керамічні тарілки) у рамках виставки "Декор і подарунки" у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережці у Києві. готуємося! приходьте)

http://forum.rudnytska.com/index.php?board=12.0

Четверг 23 декабря 2010
Сообщение прочтено 389 раз
Анжеліка Рудницька | 2010-12-23 11:33:58
з 24 по 28 грудня у Музеї Тараса ШЕВЧЕНКА на бул.Шевченка, 12, - виставка УКРАЇНСЬКЕ РІЗДВО. Серед інших - два мої гобелени: "Місячне колесо" http://forum.rudnytska.com/index.php/topic,208.0.html
і "Радуйся!" http://art.rudnytska.com/main/41.html
Багато цікавих імен, майстрів, робіт!!! Приходьте!

 

Сообщение прочтено 322 раз
Анжеліка Рудницька | 2010-12-23 11:32:36

23 грудня у новому клубі "Культ Ра" на Володимирський, 4 - Різдв"яна благодійна виставка, серед робіт - два мої гобелени із дизайнерської серії "Радісний дім", "ПРАЛІС ФІОЛЕТОВИЙ" і "ПРАЛІС ПОМАРАНЧЕВИЙ". Триватиме кілька днів. Заходьте!!!
 http://forum.rudnytska.com/index.php?topic=47.0, http://forum.rudnytska.com/index.php/topic,45.0.html

 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены