Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ - ЦЕ НАШЕ СВЯТО???

Анжеліка Рудницька | 2010-01-22 10:20:37  
Сообщение прочтено 824 раз

 22 січня - день соборності України. Сьогодні 91-ша річниця Великої злуки, коли згідно з ІУ Універсалом Директорії Українська Народна Республіка (УНР) возз'єдналась із Західною Українською Народною Республікою (ЗУНР) в єдину соборну державу. Десь у 90-тих минулого століття, на початку Незалежності України, люди, охоплені ідеєю єднання і бажанням перемін, вийшли на трасу і створили живий ланцюг, що символізував це свято. І без нинішніх 100-250 гривень, якы платять за участь у масових акціях... Може, тепер це видається надто романтичним і утопічним... Але усе це відбувалося у наш час - є море свідків і учасників.

Нині це офіційне свято. Та хто його святкує? Щось не видно і не чути. 17 січня ми ще раз продемонстрували, що розколоті навпіл. Хоча... Це лише за принципом "любові-нелюбові" до політичних лідерів, як технологічно й вперто намагаються нас роз"єднати. Нинішнє свято - привід для роздумів, що ж нас об"єднує, а не роз"єднує. Чи можемо ми подолати цей комплекс "різності" однієї нації... І що кожен з нас зможе зробити, вже зробив чи робить, щоб подолати цю системно нав"язану нам кризу національної свідомості.

Колись - наприкінці 90-тих - я створила зі своїми однодумцями "Територію А"... Це не був шоу-бізнес у його сьогоднішньому вигляді. Ми - усі різні - хотіли створити те, що було б цікаво усім українцям. І нам це, на щастя, вдалося. Не хочу зараз про це багато говорити, але концерти "Території А" проходили з успіхом на заході і сході, на півночі й на півдні країни. Ми бачили, які ми однакові! Може, за це нас свого часу і "втопили".

Та бажання розповісти українцями, що ми сильні, коли ми разом, залишилося. Тож нинішній день для мене свято. А для вас?

Комментарии rss

Цинично.В эту дату хочется или смеяться или ругаться.Это событие разъединяет Украину.

Оно было на только на бумажке,которую выбросили через неделю. Авантюристы.

А цепь была оплачена. Откуда появились сотни автобусов и т.д. Я знаю пару человек, участников этой акции. 

Цитата из поста на моем блоге.

"Это тотальное наступление Запада Украины на Большую Украину уже сегодня нас превращает в заложников ситуации. Любая провокация и все. А кому это выгодно? Я думаю, что очень многим, к сожалению.

    Путь один. Не навязывать  из Галиции и Лодомерии, Большой Украине  своих взглядов на историю, религию, язык, произношение ( диалекты с полонизмами),фальшивых героев и т.д.

  Ведь широко известно, почему именно в зтой провинции, Австро-Венгерской, возник национализм, современный украинский язык, новая историография Украины и т.д.  Галичина была плацдармом Российской Империи на территории Австрийской Империи. Разведка австрийцев хорошо поработала. Создала и  «мазепинство” и украинский нацизм ( интегральный национализм )".

 http://blog.meta.ua/~vkbond/

 Бонде, теж не хочу лаятися, але це свято для ГРОМАДЯН України. Бути громадянином чи випадковим пасажиром - вирішувати Вам.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены