Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

ЯК "ДІТИ ВУЛИЦЬ" ПИСАНКИ ПИСАЛИ (фото)

Анжеліка Рудницька | 2010-04-01 17:50:45  
Сообщение прочтено 955 раз

Цікаво! Після моїх уроків писанкартсва для дітей українських зірок знайшлося багато розумників, котрі стали повчати де, коли і для кого треба проводити майстер-класи. Вони научали, що найбільше потребують такої уваги і вміння діти=сироти. Не вийняток деякі наші блогери і журналісти. Але ніхто не запропонував свою допомогу - ні моральну, ні матеріальну. Та й мас-медіа щось не дуже активно відгукнулися на наше запрошення поїхати в гості до "дітей вулиць". Подвійна мораль, яка панує у суспільстві гидка. Але завжди знаходяться люди з великим серцем.

Я вдячна усім, хто долучився до нашого майстер-класу - журналістам, просто небайдужим, а особливо Фонду "Open Ukraine" і Терезі Яценюк, котрі взяли на себе усю організаційну частину. Свято вдалося. І діти, і дорослі залишилися задоволеними. Ось кілька фоток. 

 

фінал. щасливі дітлахи вже у статусі "майстрів писанкарства"

у процесі. ніхто не усміхається і не відволікається. усі зосереджені й творчо налаштовані

освоєння традиційних технологій писанукарства вимагає часу й терпіння

навіть дуже зайняті - ми встигали позувати перед камерами. діти з притулку хотіли стати зірками, вони називали цей майстер клас "Україна має талант!"

Христинка Яценюк, освоївши писанкарство, ділиться досвідом із новою знайомою
 

Комментарии rss
lavrovvv | 01.04.2010 19:31 |

а шо сказать? так оно и есть...

Prostaya | 02.04.2010 19:39 [Комментарий скрыт] |

 дякую вам! найближчим часом не планую ніяких акцій... але буду мати на увазі))) сподіваюсь, що  спільними зусиллями ми зробимо ще щось хороше...

Desperado | 04.04.2010 23:07 |

слушай , я тебе как то нахамил немножко и твоё творчество покритиковал , так это ... ты извини короче я не со зла характер у меня такой - хлебом не корми дай кого нибудь покритиковать 

И хотя мне конечно больше работы Гапчинской нравяться своей наивностью . Но тем не менее ты тоже несёшь позитив в массы так сказать ...  тож звиняйте  ))) 

p.s.  пробило меня сегодня на извинения чёто , перед всеми кого вспомнил извиняюсь ))) и удачи во всех начинаниях 

mordor1976 | 05.04.2010 23:24 |

 Сьогодні подивився на 5-ому Ваше інтерв'ю Ларисі Губіній щодо писанкарства. Відмінно виглядаєте! Справді можна подумати, що модель, а для того, щоб в цьому переконатися достатньо завітати на фотогалерею на Вашому сайті. Дуже зацікавив фрагмент інтерв'ю щодо сакрального значення візерунків і симовлів на писанці. Але запитання хотів би задати ось з якого приводу. Всі ці символи, як, власне, і сама писанка мають дохристиянську традицію. Причому язичництво і християнство - взаємно виключні, протилежні одне одному. То все таки, хто ж правий і як їх поєднувати: з одного боку язичники (рідновіри) малюють ці символи (зірки-алатирі, безкінечники, свастики) вкладаючи в них один зміст й світогляд, а християни - інший? Чи немає тут певного протиріччя? Тобто розмальовучи писанки людина може бути одночасно і язичником і християнином? Виходить так, що коли язичник малює алатир на писанці - він вшановує своїх богів, а християнин - Христа? Чи не виглядає це, приміром, механічним накладанням на одне і теж різних смислів? Спочатку вшановували писанкою Дажбога і Перуна (та всіх інших), а тепер малюючи теж саме - Сина Людського, що смертю смерть переміг?

ваші запиання риторичні, тож залишаю їх без відповіді... хоча у ці дні дуже багато програм і людей коментували ці проблеми... кожен бачить те, що може... і вкладає зміст по своєму досвіду й знаннях... дякую за компліменти)

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены