<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

ТВІЙ ПРАПОР

Анжеліка Рудницька | 2010-08-22 14:26:23  
Сообщение прочтено 1701 раз

 Завтра День українського прапора. За 19 років існування Незалежної України ми визначилися із символами, але не зовсім. Наш гімн (а це один із головних державних символів!) переспівують - з високого дозволу чи вказівки - різними мовами, як пісню, на усіх каналах. Наш герб так і залишився скромним символом, ведикий герб так і не прийняла ВР. Із прапором теж багато незрозумілостей. Його то жовтим кольором угору повісять на офіційних заходах, то замість блакитного кольору використовують синій А із символами гратися не можна. Із багатьох причин... Але зараз не про це.

Скажіть, якби ви мали можливість створити чи відкорегувати український прапор, щоб ви у ньому змінили? що додали? чи залишили б його незмінним?

який би був ТВІЙ український прапор? 

Комментарии rss

Сегодня была прекрасная программа об украинском флаге по СТБ. Такое сочетание сверху синий , снизу - желтый, несет разрушение и нищету.

А тот флаг , который был  при Грушевском : желтый сверху, синий снизу- процветание.

 програму не бачила... багато про це читала... але що істинне, а що надумане - ще питаннячко...   

 

Перевертання «синього» і «жовтого» в українській історії

Жовті, сині і блакитні кольори супроводжують історію українського народу з давніх-давен – часів поклоніння сонцю й небу. Знав про це і мудрий перший президент України Михайло Грушевський, який у 1918 році разом з геральдистами розробив головний символ української державності – прапор. І був він жовто-синій! Саме така послідовність кольорів сягає корінням далекого минулого – часів герба Галицько-волинського князівства – золотого лева в синьому полі, який з'явився у другій половині XIII століття.


На жаль, «правильний» – жовто-синій прапор протримався недовго. У цьому ж 1918 році до влади прийшов гетьман Павло Скоропадський, який зробивши переворот, скасував Українську Народну Республіку і створив Українську державу. Він скасував усі укази попереднього уряду і зі словами «я переверну Україну» перевернув і прапор. Мабуть, відтоді і почались проблеми з нашою державністю 

да. и про это тоже была программа сегодня.

+ как китайцы убеждали Кравчука, что это очень плозой знак для страны : синий сверху,желтый снизу.

 

 жаль,не видела...

Завтра в 19.10 по стб будет продолжение: программа "в поисках истины". Про трезуб

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены