Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Анжеліка Рудницька ". З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!, Блог пользователя Анжеліка Рудницька
Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Анжеліка Рудницька | 2010-08-24 15:14:25  
Сообщение прочтено 2810 раз

 Вітаю усіх зі святом! Бажаю, щоб усі тут почувалися щасливими. І щоб ми навчилися не лише лаяти її, але й любити. Щоб кожен з нас знайшов час подумати, що він особисто зробив для нашої країни, щоб вона стала духовнішою, гарнішою, чистішою, сильнішою, популярнішою і т.д. Так американці будували свою "американську мрію". Я не прихильник всього американського, але цього варто у них повчитися.  

Хай би що не казали - іншої батьківщини у нам немає.

Тут так багато розумних, активних людей. Невже ми нічого не можемо зробити для країни, яку любимо і в якій живемо?)))

Комментарии rss

 Доброго ранку! Поцікавився і якщо мені пам"ять не зраджує, то ми з тобою навіть трішки спілкувалися. Це було тоді, коли студенти голодували на майдані. Я повертався з Прибалтики, де працював,. і на Хрещатику, на площі побачив ваш страйк.  Розмовляв з однією дівчиною, дуже схожою на тебе, пропонував їжу але вона відмовилась. Можливо помиляюсь і це була не ти.

Вибач, я не знав, що ти хворіла і була прикута до ліжка, я не знав, що ти переборола з допомогою людей та друзів  хворобу і знову повернулась до праці - в якійсь мірі це подвиг.  Я розумію, що нагадувати жінці про хвороби не зовсім тактовно і тому свій коментарій сховав від сторонніх очей.

Твою роботу на сцені я оцінити не можу тому, що вважаю, що не розуміюся на музиці,  та й не великий прихильник я до людей цієї професії. А от вишивки сподобались дуже - взагалі мені подобається більше те, що можна пощупати (жартую).

І тільки одного не зміг второпати - Art Food School  -  їда це матеріал для творчості, та експерименти з їдою.  В нас знайдеться багато людей яким нічого їсти, які жадні куска хліба, а ти візерунки з їди складаєш, та ще пропіарили свій заклад. Дякую.

Валерій.

 

 

 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены