Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

ПЛАЧ, НОРВЕГІЄ! СОРІ, ВІТАЛІЙ! або ЧОМУ Я НЕ ПІДУ НА КОНЦЕРТИ КОЗЛОВСЬКОГО?

Анжеліка Рудницька | 2010-10-24 20:01:15  
Сообщение прочтено 1282 раз
Я завжди ходжу на імпрези друзів, коли вони запрошують. Бо й сама люблю, коли до мене приходять бажані гості. На концерт Козловського-Рибака 19 жовтня мчалася зі зйомок, де мене затримали на три з гаком години. Хоча «мчала» у київських реаліях із заторами слово недоречне. Машина «повзла», а я у телефонному режимі розгрібала справи, котрі не встигла зробити через зйомки, очікуючи позитивних емоцій від концерту. Нарешті ми з Андрієм Князем запаркувалися біля входу до Жовтневого палацу (він же – Міжнародний центр культури і мистецтв), привіталися із Ділею, поусміхалися фотографам,телекамерам, і, нарешті втихомирившись, сіли в очікуванні появи Віталія.Час ішов. А Віталік не виходив. Зал, заповнений переважно юними дівчатами із квітами (хай пробачать мене присутні там чоловіки, та вони були явно у меншості) і навколотусовочною публікою, аплодував порожній сцені. Початок затягувався.…Так. Згодна. Про усе це можна було не розповідати. Але тоді б ви не зрозуміли мого розчарування…далі: http://forum.rudnytska.com/index.php/topic,817.0.html
Комментарии rss

Прочитав, цікаво, але так до кінця і не зрозумів чим вам Рибак не сподобався? голосу немає? чи поводитись на сцені не вміє?

До речі на євробаченні він рекорд встановив, ніколи до того стільки голосів за одну країну не віддавали. (я його не захищаю).

 просто хороший хлопчик - не професія.

а однавідома  пісня для "зірки" - надто мало, щоб виходити на сольні концерти

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены