Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

АНЖЕЛІКА РУДНИЦЬКА ЗМАГАЄТЬСЯ ІЗ ДІДОМ МОРОЗОМ (фото)

Анжеліка Рудницька | 2010-12-29 16:49:17  
Сообщение прочтено 1082 раз

Телеведуча, співачка, журналіст і народна майстриня Анжеліка Рудницька три години відповідала на запитання читачів видання «Главред». І хоча вона зареєстрована на всіх можливих соціальних сайтах, охочих поспілкуватися з нею виявилось чимало. І чим ближче до новорічних свят, тим більше читачів цікавило зимові «історії» від Рудницької. Як виявилось, саме Новий рік – найулюбленіше свято дивомайстрині: «Це якісь дитячі асоціації і очікування змін завжди тільки на краще, передчуття див і велика кількість радості, якими наповнене навіть повітря». Хоча до «бою курантів» залишилось дуже мало, Анжеліка досі не визначилася зі святкуванням. «Як правило, я це роблю на Майдані Незалежності, виступаючи на сцені. Але в нашій непередбачуваній країні кілька днів тому я довідалась, що не виступаю. Тому доведеться вигадати інший спосіб. Можливо, буду спати. Чудова нагода виспатися», - сміється телеведуча.

Найкраще святкуванням Нового року для Рудницької, «це коли люди, яких ти любиш, здорові, щасливі, коли вони поруч, коли тепло і затишно». «Але цікавих історій в новорічну ніч у мене також було багато: я застрягала в ліфті, не могла виїхати машиною зі снігового замета, проходила через металошукачі і обшук перед виходом на сцену. Був момент, коли я розкидувала кілька сотень іграшок на Майдані Незалежності. А були роки, коли я просто сама була дома і спала», - пригадує Рудницька.Ялинку вдома Анжеліка Рудницька ще не прикрашала, а в майстерні роль «лісової красуні» відіграє інсталяція «дерево бажань», створена нею самою. Прикрасами на ній слугують кулі з її ж малюнками. Тут читачі і поцікавилися, а на які подарунки чекає Рудницька під своє «дерево бажань» та чи вірить вона в Діда Мороза?! «Я хотіла вірити в існування Діда Мороза, бо дуже люблю казки. На щастя, батьки робили все для того, щоби свята були святковими, а Новий рік і Різдво - найсвятковішими. Сказати «очікую подарунки», напевно, неправильно. Я ще з юності почала самостійно заробляти гроші, і з того момента роль Діда Мороза в родині виконую, як правило, я. Хоча я більше схожа на Снігуроньку, але величиною торби з подарунками можу позмагатися з самим дідом Морозом», - жартує Анжеліка. Правда, в житті майстрині також були незвичайні презенти. «Багато є подарунків, про які можна було б сказати. Але ж ви чекаєте чогось скандального - будь ласка! Мені подарували мільйон, який я могла отримати за певних умов. Я й досі цих умов не виконала. Тому так і не стала мільйонеркою», - продовжує співачка.Не дивлячись ні на що, Рудницька вірить в дива, а вони продовжують з нею траплятися: «Один із прикладів див. Я дуже боялася і хвилювалася, ідучи на перший свій свій екзамен з математики. І страшенно хотіла, щоб мені приснився номер білета. Він мені приснився - номер 11. Зранку я переглянула всі питання цього білета. І коли витягла саме білет 11, то стрибала в душі так, що вчительці довелося мене стримувати».Тай життєве кредо Рудницької додає їй чималого оптимізму: «Як казав Остап Бендер: «Всегда!». До цього я б додала - ніколи не здаватися. Бо наступного дня життя може несподівано повернутися до тебе зовсім іншим боком. Тоді буде навіть прикро думати про свій розпач. Бабуся вчила мене все робити «як для Бога».
 

Комментарии rss
Гость | 30.12.2010 11:43 |

Про тебе:


Анжеліка – маркіза радощів  http://www.viche.info/journal/2335/


Анжеліка Рудницька робить підтяжку фігури http://ru.redtram.com/go/246784118/

http://vip.glavred.info/?/news/2010/12/29/095135-3


В новорічну ніч Рудницьку обшукували, а вона змагається з Дідом Морозом (ФОТО) http://vsevesti.com/go/ru/article/id/820595/v-novorichnu-nich-rudnitsiku-obshukuvali-a-vona-zmagaetisja-z-didom-morozom-foto.html


http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=4&page=1&nums=72797
berkutu | 01.01.2011 00:38 |

С НОВЫМ ГОДОМ!

С НОВЫМ СЧАСТЬЕМ!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены