<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Анжеліка Рудницька искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#
Избранное
Сообщества
Блоги

Читает блоги

#
Пятница 16 ноября 2007
Сьогодні в Спілці Письменників (Банкова, 2) о 17.00 відбудеться презентація книги Миколи Рудницького "Пекло, що веде у рай". Це драматургія, 13 історій кохання видатних людей, в тому числі - Тараса Шевченка.
До речі, Микола Рудницький - батько Анжеліки Рудницької. Це його шоста книга. Найвідоміша з попередніх книжок - роман "Острозька Русь-Україна".
На жаль, я на презентацію не попаду, оскільки фракція доручила мені побути і цей час на одному важливому засіданні. А справи суспільні, як розумієте, важливіші за особисті мистецикі уподобання.


Транспортна проблема в Києві очеваидна. Ті самі проблеми у всьому, але вони менш помітні  - ми не бачимо "пробок" у водопроводах та каналізації, тощо. А на дорогах - ми усі їх учасники. Хто на джипах, а хто в маршрутках.
Я багато разів у коментарях різним ЗМІ говорив, що треба переводити центр на односторонній рух, щоб розвантажити дороги. Нарешті шось зрушилося - Саксаганська-Жилянська запрацювали в парі. На черзі Горького-Червоноармійська...
Тепер чи ненайактуальніша проблема - мости. Їх Києві конче не вистачає. Поки добудують Подільській міст, столиця захлинеться в транспорті.
Впевнений, що поруч з залзничним мостом треба будувати платний автомобільний міст. Так-так, платний за рахунок недержавніх інвестицій. Під міст з платним проїздом гроші знайдуться миттево. Цим мостом їздили б ті, кому час дорожчий за гроші, а заразом - швидка, пожежна, аварійні, президенти і премьери. Уявіть, наскільки це полегшить ситуацію, якщо заради Ющенко і Януковича та їх наступників не перекриватимуть рух на мостах?
Якщо ж чекати бюджетних грошей, то швидше рак на горі свисне... А від платного моста користь буде всів. І тим, хто по ньому їздитиме, і тим, хто швидже стане рухатися звичайними "муніципальними" мостами.

Четверг 15 ноября 2007
Вчора був на допрем"єрному показі "Жизнь других", анонсований мені, як фільм про "штазі" - ГДРівське СБУ. Німці гордо говорили не про фільм, хоч він і оскароносний, а про розсекречення архівів "штазі" і про все, що з цим пов"язане.
Справді, фільм цікавий. Але, якщо він про "штазі", то "Анна Кареніна" - про залізницю.
Майже всі герої - пародійні, гіпербалізовані. Якщо актриса слабка, то вона і з генералом "штазі" спить, зразджуючи конаному, і здає його аж 2 рази.Якщо ГБшна повія, то стара з розтяжками і целюлітом. Якщо генерал "шталі" - то старий. товстий і огидний. І все таке.... Единий виняток - головний герой, що за всім стежив. Він поданий, як повний подонок на початку, але як герой (в індійському розумінні, де революція - це саботаж).
При всьому цьому - фільм треба дивитись. Щоб замислюватись над тим, що таке свобода і що таке вибір. 
Понедельник 19 ноября 2007
Вчора в 216 школі на Оболоні була наша зустріч з третьо-четвертокласниками.
Наша - це моя, Толіка Птіцина та Анжеліки Рудницької. Ми з Толіком - автори книги "Анжеліка - прицеса Анру", а Анжеліка - прототип головної героїні. Книга вийшла у вересні. У Толіка - це десята книга, у мене п"ята, а спільна - перша.
Головна вада  усіх цих зустрічей те, що діти, зрозуміло, казку не читали. Більше того, книга місяць пролежала в школі і, здається, ніхто її не читав, а могли б на уроці прочитати дітям хоч один з понад 30 розділів. Тоді б розмова була конкретнішою.
Усі сто дітей тягнули руки і "жужжали" - прикольно, коли вони підстрибують від нетерпіння й тягнуть руки, вони щось там соби під ніс шиплять. А у підсумку це створює відчуття вулика. на попередніх презентаціях я цього не бачив. Треба десь описати.
Перше питання - скільки коштує книга. Ми б колись таке питання поставили, певно, в останню чергу. За 45 хвилин вони поставили понад 60 питань (воістину - рекорд Гіннеса) і ставити питання їм було цікавіше, ніж слухати відповіді. Поки ми відповідали, 50 рук тягнулося, щоб поставити інше питання і тому вони хотілі, щоб відповідь була якомога коротшою.
А ще, як правильно зауважила Рудницька, вони хочуть, щоб принцеса Анжеліка була клоном Гарі Поттера. Всі їх питання були: а вона чаклує, а там є випробування. а там є злі й добрі чаклуни...
Ми подарували кожному з 4-х класів по книжці. а ще - одну книжку шкільній бібліотеці. Натомість нам трьом 4 президенти 4-х класів вручили 4 букети і проголосли 4 грунтовних промови.
Висновок: треба просити, щоб наступного разу дітям хоч трохи читали книжку. Інакше такі зустрічі, певно, корисні для продажу книжки та для зацікавлення дітей читанням, але мені-письменнику дають мало користі.

Настроение у меня: оптимистичное
Назад123...107108109 | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены