Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 4 августа 2015
Сообщение прочтено 67 раз


Расследование, начало которого «ПИК» анонсировал недавно публикацией материала «Подчиненные Кличка попались на участии в рейдерской атаке» , вызвало вполне понятную истерическую реакцию у одного из главных фигурантов.


Объясняется это легко – дело вышло на новый уровень – от шитой-крытой попытки чиновников, прокуроров и депутатов при помощи человека, имеющего опыт в рейдерских шалостях, «вернуть в коммунальную собственность» частную недвижимость, до очередного коррупционного скандала столичного масштаба.

Читать


Это сообщение написано также в: Все о конфликтах и рейдерстве (0 комментариев)
Четверг 9 апреля 2015
Сообщение прочтено 67 раз
Наприкінці березня 2015 року Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та Київський міський голова Віталій Кличко отримали досить цікавий лист від київського відділення Національної спілки архітекторів України. В ньому йде мова про те, що архітектори вимагають «негайного початку реалізації процесу тотальної люстрації в сфері містобудування міста Києва та вилучення зі структур влади та притягнення до кримінальної відповідальності всіх тих, кого вже викрито у корупції, як це задекларовано Прем’єр-міністром та Президентом України». В іншому випадку не виключається навіть проведення публічних акцій громадської непокори. Що ж так обурило Національну спілку архітекторів? Справа в тому, що в нинішніх стінах КМДА процвітає корупційна мафія у сфері містобудування, яку очолює Вавриш А.В.

І далі терпіти його діяльність у спільноти Києва вже просто немає сил…


Читать

Это сообщение написано также в: Все о конфликтах и рейдерстве (0 комментариев)
Пятница 31 октября 2014
Сообщение прочтено 68 раз


Сьогодні під будівлею КМДА відбулася акція "Поверніть, "Жовтень". Сотні киян прийшли під стіни мерії з вимогою відбудувати постраждалий унаслідок пожежі кінотеатр. Поки на вулиці тривав пікет, столичні депутати на своїх зборах в будівлі КМДА прийняли декларативну резолюцію щодо створення фонду для відновлення «Жовтеня», який очолить директор кінотеатру Людмила  Горделадзе. Під час пікету активісти озвучили свої вимоги владі, зокрема ефективно і прозоро розслідувати підпал кінотеатру, виділити кошти на відновлення будівлі з міського бюджету на найближчій сесії міської ради.

Виступаючи перед пікетувальниками Віталій Кличко пообіцяв особисто пожертвувати 10 тис гривень для відбудови кінотеатру.


SKELET-info


Это сообщение написано также в: Все о конфликтах и рейдерстве (0 комментариев)