Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Про шахрайську схему КП «Міськавтопарк»
Сообщение прочтено 104 разНа жаль, ситуація в місті Дніпрі криміналізувалася до критичного рівня.
ЗВЕРНЕНЯ
В м. Дніпрі по вул. Миколи Руденка (раніше – Войцеховича), 140 А розташована автостоянка для цілодобового зберігання автотранспорту, організована, побудована та введена в експлуатацію в 1988 році в рамках Всесоюзної програми створення умов для зберігання транспорту автовласниками, які не мають гаражів.

ТОВ «МІАНА» є підприємством громадської організації інвалідів «Об’єднання інвалідів України» і на даний час є власником автостоянки – нерухомого та пов’язаного з ним рухомого майна: будівля охорони, гараж, вбиральня, асфальтове покриття на площі 5.988 м2, металеві з шиферною покрівлею навіси по периметру стоянки.
Тобто, об’єкт побудований і пристосований для цілодобового зберігання автотранспорту; ТОВ «МІАНА» несе майнову відповідальність за збереження майна громадян.
Міська влада м. Дніпра, ігноруючи норми Конституції та Законів України, шляхом прийняття завідомо незаконних рішень вже третій раз силою за допомогою рейдерів захопила автостоянку. Влада фізично припинила законну господарську діяльність ТОВ «МІАНА» та позбавила наше товариство хоч і незначного, але постійного доходу, якого вистачало на офіційну зарплату 4 людям, двоє з яких інваліди, податки та на підтримання стоянки.
При захватах міська влада поводить себе як звичайний шахрай чи митник з анекдоту про «зелений горошок»: цілодобову автостоянку площею 5.988 м2 в рішенні виконкому перейменовують на «майданчик для паркування» площею 635 м2 – і захоплюється силою вся стоянка, разом з будівлями, навісами та майном, від імені ФОП Яковлєв В'ячеслав Анатолійович (код 3416109995, тел. (066) 358-11-02, 52030, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, селище міського типу Обухівка, вулиця Леніна, будинок 557, квартира 2).
Буцімто, ФОП Яковлєв В'ячеслав Анатолійович має якійсь договір з КП «Міськавтопарк» на парковку на 635 м2, – тоді як територія стоянки 5.988 м2!
При цьому влада, з одного боку, звинувачує нас у відсутності договору оренди землі, а з іншого – відмовляється такий договір продовжувати, що дуже схоже на ознаки шизофренії.
Більш того, міська рада ігнорує судові рішення (їх ми отримали вже три) про незаконну бездіяльність в питанні наданні нам землі в оренду.
Міліція, і тепер поліція, на рейдерство ніяк не реагувала, жоден з рейдерів не був притягнутий до відповідальності. За фактами крадіжки реєстратора із зламом приміщень при другому захваті навіть не було відкрите кримінальне провадження.
При кожному захваті поліція нічого не робить і пропонує звертатись до суду. Попасти на особистий прийом до мера міста, як і до начальника поліції не вдається, як тільки чують причину звернення – відмовляються розмовляти.
Кожного разу рейдери демонструють таке саме за змістом рішення виконкому та договір комунального підприємства «Міськавтопарк» про передання «майданчика» якомусь «управителю». Далі «управитель» безконтрольно збирає з людей гроші мимо каси і не платить в міський бюджет ні копійки, ймовірно, ділячись з ким треба.
Цікаво, що рейдери так само не мають договору оренди землі і не платять ні орендну плату, ні збір з паркування. Відповідальності за збереження автотранспорту «паркувальники», як відомо, не несуть. Такі «майданчики для паркування» міську владу повністю влаштовують, бо їй непотрібні податки і орендна плата в бюджет, офіційна зарплата, працевлаштовані інваліди. Не говорячи вже про створення зручних умов для автовласників.
Нашій міській владі потрібні рейдери-тітушки, звичайні «гопники», які можуть «віджати» чуже майно, а поліція та міська влада їх буде «кришувати».
На жаль, ситуація в місті Дніпрі криміналізувалась до критичного рівня, і заяви різних речників та експертів, що причина в бойових діях на Донбасі, – в даному випадку використовуються виключно для прикриття звичайного організованого криміналу.
З огляду на бездіяльність поліції, ми йшли довгим шляхом: кожного разу звертались до суду за захистом свого права власності та права користування землею. Суд завжди задовольняв наші вимоги: визнавав неправомірною бездіяльність міської ради щодо питання оренди землі, визнавав недійсним та скасовував незаконні рішення виконкому про перетворення нашої автостоянки на «парковку».
Крім згаданих трьох судових рішень про оренду землі, наразі ми маємо судові рішення по двом судовим справам про скасування «паркувальних» рішень виконкому: №1/500/6311/2012 та №904/10204/16. Всі справи пройшли всі судові інстанції – господарський суд Дніпропетровської області, Дніпропетровський апеляційний господарський суд, Вищий господарський суд України. Остання справа №904/10204/16 пройшла навіть Верховний Суд України, який ухвалою від 24 жовтня 2017 року відмовив Дніпровському міськвиконкому в розгляді заяви про перегляд попередніх рішень. Всі рішення прийняті на користь ТОВ «МІАНА».
Але судові рішення не зупинили рейдерів та шахраїв: через 10 днів після отримання ухвали Верховного Суду України – 03 листопада 2017 року – нашу стоянку знову захопили завезені з м. Новомосковська «тітушки» кримінальної зовнішності під егідою Дніпровського міськвиконкому, КП «Міськавтопарк» та нового «управителя» ФОП Яковлєв В.А.
Як виявилось при пошуку та вивченні документів, шахрайська схема не змінилась: ще до закінчення в господарському суді розгляду справи №904/10204/16 про скасування «паркувального» рішення виконкому від 12 липня 2016 року №267, виконком вже скасував його і прийняв «нове» рішення №587 від 30.11.2016, яким знову перетворив стоянку на «парковку» (п. 209 рішення). Відбулась звичайна зміна номера рішення виконкому, що вже містить явні ознаки зловживання владою та умисне невиконання рішень суду посадовими особами.
Тобто, виконком з КП «Міськавтопарк» майже рік ховали рішення №587 і судились з нами про скасоване ними ж попереднє «паркувальне» рішення №267, безглуздо витрачаючи бюджетні кошти на судовий збір та зарплату своїх «юристів».
Під час захоплення стоянки, із застосуванням фізичної сили рейдери витягли з приміщення нашого охоронця, зайняли будівлю охорони.
Останнє захоплення стоянки виявилось особливо нахабним та поєднаним з відвертим криміналом: були зламані двері та замки всіх приміщень стоянки та абсолютно все було пограбоване: гроші з каси, всі журнали обліку, інструменти, обладнання, комп’ютерна техніка, побутові прилади, кондиціонери, відеокамери спостереження, лампочки, ліхтарі, диски, фари та шини до автомобілів, сейфи з грошима, трудовими книжками працівників, бензин з баків автомобілів, інше майно директора та приватних осіб (навіть б/ушний одяг!) на стоянці – вартістю понад 120 тисяч гривень.
Поліція знову не діє – поліцейські відмовились оглядати зламані приміщення та знімати відбитки пальців, склали якісь формальні папірці і сьогодні навіть не приймають заяви від потерпілих осіб про грабування майна. Рейдери розказують маячню про те, що під час захвату директор сам (інвалід 3 групи по опорно-руховому апарату) виніс все майно зі стоянки.
Грошей судитися з рейдерами та шахраями у нас вже немає, вже більше року ми позбавлені доходу від законної діяльності автостоянки. Захисту від місцевої поліції ми вже не чекаємо, тим більше від міської влади.
Якщо можете – зробіть щось, аби повернути автостоянку та пограбоване майно організації інвалідів та нарешті хоч когось із рейдерів посадити за ґрати.
З повагою,
ТОВ «МІАНА»,
підприємство громадської організації інвалідів
«Об’єднання інвалідів України» (контакти є в редакції)


Это сообщение написано также в: Все о конфликтах и рейдерстве (0 комментариев)