<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге burubum искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Моментальна помста — не пріоритет. Перше інтерв'ю нового керівника АП — максимально стисло

burubum | 2019-05-22 15:26:10  
Сообщение прочтено 65 раз

Новий голова Адміністрації президента Андрій Богдан у день свого призначення дав перше велике інтерв'ю на цій посаді в ефірі телеканалу 112.

НВ максимально стисло наводить головні заяви Богдана з цього виступу, у якому він торкнувся пріоритетів адміністрації Володимира Зеленського, плану врегулювання конфлікту на Донбасі та своїх особистих зв’язків з Ігорем Коломойським.

Наш пріоритет — показати на дострокових виборах, що Україна — це цивілізована держава, де можна грати по правилах і вигравати і де ідеї мають визначальну роль. Рішення про розпуск Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції. Всі лідери фракцій погодилися йти на вибори і прийняли позицію президента.

РНБО мають очолювати не професійні військові — на посаду секретаря розглядаємо Данилюка. Він може провести необхідні менеджерські рішення та реформи в сфері закупок озброєння.

З нинішнім парламентом прийняти новий Виборчий кодекс неможливо. Єдиний компроміс — отримати пропорційну систему із закритими списками та знизити прохідний бар'єр до 3%.

Запит суспільства — це не мова, віра, армія, а економіка і мир. Хочемо реалізувати маркери, відчутні для населення — ремонт доріг. Зменшення ціни на газ — це великий діалог, рішення можемо приймати тільки після консультацій з МВФ та іншими партнерами.

Для досягнення миру і звільнення полонених прийнятні всі способи: і відкриті сигнали до РФ, і тиск міжнародної спільноти. До Мінської групи хочемо включити «договороспроможних» людей. Чекаємо відповідного і з боку РФ. Звертаємо увагу на поважних особистостей в історії України, думку яких поважають та можуть почути в Росії. Є хороше правило в дипломатії - не фіксувати свої червоні лінії до того, як ідеш на переговори. Єдине — ми не торгуємо нашими територіями і нашими людьми.

Повинні говорити не тільки політики, але й народ. Розглядаємо винесення на референдум питання щодо мирних домовленостей з Росією — спірні чи остаточні.

Щодо Коломойського. Люди завжди працюють на різних клієнтів — така наша робота. Я був адвокатом в усіх таборах політиків і дійсно я є адвокатом певного бізнес-крила та олігарха. Проте я здаю свою адвокатську ліцензію, призупиняю діяльність. З цього моменту я не представляю жодної людини ні в кримінальному, ні в будь-якому іншому процесі.Моментальна задача політичної помсти — не наш пріоритет. Ми точно не будемо дзвонити з криками «того — арештуй, того — відпусти». Але за наявності 100% доказів злочину представників минулої влади будемо безкомпромісні.

Я потрапив під закон про люстрацію абсолютно несправедливо. Я закрив корупційну схему, яка виводила 2 млрд грн на рік при всіх владах, і автор цієї схеми був серед авторів закону про люстрацію. Якщо я можу займати якусь посаду в України, це або голова АП, або заступники. В цьому немає порушення ні норм моралі, ні норм закону.

Формальні реформи АП ні до чого — коли одні департаменти переназивають управліннями. Головна реформа — ідеологічна.

Читайте також: Адвокат Коломойського Богдан прокоментував своє призначення главою адміністрації Зеленського
Через п'ять років хочемо бачити зміну ментальних думок суспільства, коли гроші не приймають як спосіб досягнення політичних цілей. З політики йдуть «птенцы гнезда Кучмы». Час змінювати покоління в суспільстві і у владі.

Стилем нової АП буде публічність. Ми хочемо будь-які дії моментально пояснювати. Але кандидатури на призначення не можна відкривати до самого призначення.

Ніхто плакати не буде, якщо Гройсман внесе подання на звільнення. Жодного колапсу чи кінця історії України не станеться. Можливо, це буде одне з найправильніших його рішень

Є багато думок щодо реформування Конституції. Всі президенти починали Конституційну асамблею — можливо, ми теж підемо таким шляхом. Але поки це не на часі - точно не перші роки правління новообраного президента.

Читайте також: Кварталівці та члени штабу Зеленського. Хто увійшов до нової Адміністрації президента
Точно вже олігархи не керують країною, як раз вибори це змінили. Чи будуть вони впливати на життя суспільства? Точно не через АП.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены