Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге docenko1968 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
2
3
8
9
10
11
15
16
17
23
24
29
31
#

Записи

Четверг 28 мая 2020

Из схрона на территории поселка Смоляниново Новоайдарского района правоохранители изъяли 2 противотанковые мины ТМ-62М и 80 патронов к крупнокалиберному пулемету.

В одном из поселков Беловодского района, в доме объявленного в розыск боевика, сотрудники СБУ обнаружили 6 тротиловых шашек общим весом почти 1,5 килограмма, гранату Ф-1, запал, электродетонаторы и большое количество боеприпасов.

Также в городе Горское во время обыска в доме, где раньше жил сообщник террористов, найден тайник с пистолетом Вальтер и патронами разного калибра.

Складна екологічна ситуація в Криму, де техногенна аварія в Армянську – тільки частина айсбергу, спонукала російське міністерство екології і природних ресурсів Криму до розробки «Стратегії екологічної безпеки».

Проте, російський блогер Олександр Горний скептично оцінює цей документ. Для Олександра незрозуміло, що і як бажають досягти розробники стратегії. На думку блогера, стратегія нагадує лозунг – давайте боротись за все хороше проти усього поганого, а про системну роботу щодо захисту довкілля в Стратегії мова не йде.

Хоча, як вважає Олександр, основний негативний фактор для екології півострова – кримські чиновники, які реально не зацікавлені у покращенні екологічної ситуації.

 Читать

 

Сообщение прочтено 23 раз
docenko1968@meta.ua | 2020-05-28 15:08:05

Вважається, що як зустрінеш Новий рік, таким він і буде. Схоже, що Володимир Путін цей Новий рік зустрів не дуже вдало…і на самоті…

На 2020 рік влада Кремля покладала великі надії. Цього року правління Путіна повинно було бути увіковічене, як кажуть, до самого скону. Зміни до законодавства Росії повинні були надати право лідеру Кремля на довічне правління. Але рік відверто не задався з самого початку. Падіння ціни на нафту стало першим кроком до процесу занепаду Росії, як енергетичної наддержави. Джерело фінансування імперської системи дало збій. Потім «свиню» у вигляді кажана підкинув Китай. Світ охопила вірусно-інформаційна пандемія. І тут з’ясувалося, що імперська система, яка повинна стримувати ворога і переможно завойовувати простір, увійшла в ступор. Авторитарне правління раптом продемонструвало нездатність реагувати на загрозу авторитарними методами!Читать

На странице в соцсети главаря "ДНР" Дениса Пушилина появилось извинение за обстрел террористами "республики" жилых кварталов на Донбассе.

Пост был опубликован в Twitter в среду, 27 мая. В тексте есть обещание Пушилина "взять под личный контроль расследование фактов нарушений Минских соглашений вооруженными силами "ДНР".

 Читать
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены