Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


9 травня - велика перемога... вітаємо масонів!
don-ki-HOT | 2012-04-30 14:38:35
Сообщение прочтено 9238 раз

 Кожне людське об’єднання, племінне або ж національне, прагнуло мати вождя чи монарха. Попри те що той ставав найчастіше божеством, він був уразливим для заздрісників та ворогів. Тому вершиною влади повинна була стати невідома сила, не помітна, безадресна, тіньова. Щоб будь яка дія була корисна для неї, а протидія спрямовувалась в порожнечу. З кожним століттям вдосконалення світ породжував  модернові форми об’єднань, культів жреців, сект, братств, які намагалися стати такою силою. Впливові люди відразу зрозуміли вигоду таких утворень і стали їх рушійною силою. Протидія дворян, знаті та священства – монарху ще з часів шумерських, єгипетських, перських, ассірійських імперій була помітною. Дві системи об’єднань (або їх намагання) – національна (по крові) та релігійна (по духу), завжди стояли піонерами в глобальній людській колективній взаємодії. Саме релігійне підґрунтя стало цементом для створення обраних, що через тисячі років проводять свою працю з цим світом. Саме релігійне, «божественне», потаємно-незрозуміле основній масі, могло зацікавити «обрані» голови. Нова доба повідомила нам дві сили – масонство та ілюмінатів, які є правонаступниками азійського культу жреців, від єгипетських до левітських. В середньовіччі вони стали породженням кабалістів, які стали міксом гностичних та юдейських теорій, та найпотужнішими структурами що були здатні змінювати хід історії, творивши революції та перевороти в державах Європи. Масонсько-кабалістична символіка присутня в багатьох дворянських гербах, військових стягах, емблемах європейського середньовіччя.


«Всевидяче око» (зображене також на 1дол.банкноті та 500грн.) Російська імперія 1762р.

Герб Корибутів, волинська шляхта – 16ст.(на ряду з хрестом зображено равіністичну гексаграму та півмісяць)


«Телець і пентаграма» Молдовська символіка середньовіччя


Ефес меча масона Лафаета (17ст.)

 Тепер масонство часто асоціюється зі світовим керівництвом та олігархічними кланами. Чи мають масони стільки влади достеменно не відомо, але ж прагнення людства помітити свою дію символом (потаємним або ні) видає деякі речі. Свастика народжена серед арійців як символ сонця або ж позначення в одному символі перетину духу і плоті (сварга трипілля датована 4тис. до р.х.) та перекочувавши з ними в різні кутки планети – Індія, Китай, Палестина, та позначення зірки у вигляді пентаграми та гексограми що виникли паралельно в Шумері і перекочували до левітсько-кабалістичної символіки, стали в середньовіччі антиподами та ідеологічними протилежностями. Війна 20ст. стала війною символів. Було проведено неймовірно продуману кампанію по збагаченню певних сил, зачищенню європейського населення та створенню політики збройно-силових вдосконалень, які б стали дієвим фактором у підконтрольності черні обраним. Друга світова війна була наслідком тих процесів які створювались у Європі завдяки олігархії що фінансувала прихід як більшовиків так і нацистів. При чому дві ці сили активно пропагували таємні окультні символи. Хоч більшовики і користувались першочергово символами свастики (які прийняли з Російської імперії), згодом масонами було обрано два шляхи – арійсько-переможену Німеччину (під символом свастики, як арійської символіки) та відверто кабалістично-юдейського переможця СРСР (семіто-релігійні пентаграма, серп з молотом). Таким чином по при політглобалізм цієї війни, туди ще й було закладено потаємно-окультичні речі. З символів аріїв було зроблено ворожі та заборонені. Свастика стала чимось не пристойним, а розмови про арійськість – антисемітизмом. Це все при тому що сварга була винайдена нашими пращурами, а десятки мільйонів білого населення тільки в Україні, було знищено в процесах створених таємними культами які персоніфікувались саме семітськими релігійними символами.

 Серп і молот є типовим символом серед масонів. Так молот символізує інструмент оброблюючий камінь (людину, масони-вільні каменярі), а серп є символом смерті. Зірка-пентаграма кабалістів масонів на червоно кривавому фоні стала символом перемоги. Хоча чи можна казати про якусь перемогу, коли вистава продумана заздалегідь і результат її відомий. Радянський союз активно співпрацював з Гітлером до війни та США в післявоєнні роки. Проект ядерної зброї був переданий американцями СРСР, цілі заводи поставлялись для зміцнення радянської влади. Світова спільнота закривала очі на злочини совєтів у Європі та американців у Японії. Знищення євреїв Європи (по різним даним від 6млн.«Вимір смерті народа»В. Бенца до 750 000 Стефен Галлен) чомусь закрило очі на геноцид місцевих християн яких стерли з лиця землі в декілька разів більше. Так з 1939-45рр. громадян СРСР було знищено 26,6млн., Німеччина – 4млн.,Союзники Німеччини – 1млн. Тобто більше 30ти мільйонів християн було знищено в процесі війни між імперіями створеними за гроші банкірів та сімейств Ротшильдів, Рокфеллерів і ін.


1918р. Нарукавна нашивка червоної армії південно-східного фронту.
Російські підрозділи Монголії 1917р.

В 1925 році в Москві була сформована масонська радянська ложа – «Єдине Трудове Братство». Офіційно воно проіснувало до 80-х років, можливо існує й досі. Важливо що членами його були наркомінсправ Г.В.Чічерін, замнаркомінсправ Л.М.Карахан, М.М.Літвінов (Валах),  І.М.Москвін, І.В.Сталін (не дуже високим) і ін. Створив братство Г.В.Чічерін, якого Коба в 1938 році розстріляв, певно не виносячи конкуренції колишнього «начальника». Сталін плекав ідею створення держави Ізраїль. Довоєнну проарабську політику Британії в Палестині він, як і США, не підтримував. Відомо також і те що Рузвельт був членом «Ak-Sar-Ben» - однієї з багатьох масонських сект США.  Вступив він туди банально щоб стати президентом і заручитись підтримкою таємної і впливової організації, в чому звичайно наслідував будь якого політика пост монархічного суспільства. Уінстон Черчіль, як і його колеги, не став винятком ставши масоном 33 ступеня. Ці вожді очевидно були простими маріонетками в руках світових лідерів, таким собі муляжем, акторами і відводом очей від справжніх режисерів «вистави». Навряд чи сам Гітлер був масоном, але Польша (яка була наповнена равіністами ще з середньовіччя) напавши на радіостанцію в Глейвіці спровокувала агресивне керівництво Німеччини і війну вдалось розкрутити. Цікаво що в Росії ЦАМО розсекречений документ який підтверджує наміри СРСР напасти на Німеччину, ЗА МІСЯЦЬ ДО НАПАДУ ГІТЛЕРА:

План использования Военно-Воздушных сил Юго-Западного фронта от 31 мая 1941 года

Сов.секретно, ОСОБОЙ ВАЖНОСТИ

«Утверждаю»

Командующий КОВО Член Военного Совета

генерал-полковник корпусной комиссар

(подп. Кирпонос) (подп. Вашугин)

31.5.41

1. ВОЗДУШНЫЕ СИЛЫ ФРОНТА СОСТОЯТ:

а) Из 45 истребительных полков с общей штатной численностью (в расчет берется 60 самолетов на полк)  — 2700 самолетов

б) Из 5 штурмовых полков — 300 самолетов

в) Из 42 СБ и ББ полков — 2520 самолетов

г) Из 15 ДБ полков — 900 самолетов

д) Из фронтовой, армейской и корпусной разведывательной авиации в составе 25-30 эскадрилий

общей численностью — 400 самолетов

ВСЕГО НА ФРОНТЕ БУДЕТ — 107 полков и до 6820 самолетов,

из них: ИСТРЕБИТЕЛЕЙ 2700 или 39%

ШТУРМОВИКОВ 300 или 4%

СБ и ББ 2520 или 37%

ДБ 900 или 14%

разведчиков 400 или 6%

2. Все 107 авиаполков сведены в 27 АВИАДИВИЗИЙ, из которых 6 объединены в два авиакорпуса ГЛАВНОГО КОМАНДОВАНИЯ

3. Все ВВС ФРОНТА распределяются на четыре основные группы:

а) ВВС 5, 6, 26, 12 АРМИЙ, в состав которых выделено 9 АВИАДИВИЗИЙ, или:

23 ИАП в составе 1380 самолетов,

5 ШАП в составе 300 самолетов,

8 ББП и СБП в составе 480 самолетов

ВСЕГО — 2160 самолетов, или 33%

б) ВВС ФРОНТА, в состав которых входят 11 АВИАДИВИЗИЙ, или

12 ИАП в составе 720 самолетов,

34 ББП и СБП — 2040 самолетов

2 ДБП и 1 ТБП — 180 самолетов

ВСЕГО — 2940 самолетов, или 45%

в) ВВС ГЛАВНОГО КОМАНДОВАНИЯ, в состав которых входит 6 АВИАДИВИЗИЙ,

объединенных в два авиакорпуса.

Всего в составе ВВС ГК

6 ИАП, или 360 самолетов

12 ДБП, или 720 самолетов

ВСЕГО — 1080 самолетов, 17 %

г) ВВС ПВО г. КИЕВА в составе одной истребительной АД четырех-полкового состава,

240 самолетов — 4%

КРАТКАЯ ОЦЕНКА ОБЪЕКТОВ НАПАДЕНИЯ

а) АЭРОДРОМНАЯ СЕТЬ По имеющимся данным на территории ГЕРМАНИИ в границах с севера: ОСТРУВ, ТОМАШУВ, ВЛОДАВА, с юга: ЧАДЦА, НОВЫЙ-ТОРГ, САНОК (по границе с Венгрией) и глубиной до меридиана ОСТРУВ, ОППЕЛЬН, ОПАВА имеется до 35-40 аэродромов, до 75 готовых посадочных площадок и до 20-25 площадок в строительстве, а ВСЕГО до 140 АЭРОДРОМОВ и ПЛОЩАДОК.

Необходимо иметь в виду, что какая-то часть площадок и аэродромов нам не известна, поэтому мы их засчитаем как резерв для маневра Германских ВВС.

Загрузка каждого из 140 аэродромов — авиагруппа в 36 самолетов.

ПРИ ТАКОМ РАСЧЕТЕ ПОЛУЧАЕТСЯ, ЧТО ВСЯ АЭРОДРОМНАЯ СЕТЬ ГЕРМАНИИ В УКАЗАННЫХ ВЫШЕ ГРАНИЦАХ СМОЖЕТ ВМЕСТИТЬ ДО 5000 САМОЛЕТОВ, без учета авиации с особо большим радиусом действий.

На территории ВЕНГРИИ, до глубины ОПАВА, БУДАПЕШТ, СЕГЕД, числится до 45 аэродромов и площадок, что при той же загрузке даст возможность сосредоточить до 1500 САМОЛЕТОВ.

На территории РУМЫНИИ: СЕГЕД, ТИМОШОАРА, ФОКШАНИ, числится до 50 аэродромов и посадочных площадок, что при той же загрузке даст возможность сосредоточить от 1500 до 2000 САМОЛЕТОВ.

ВСЕГО ПРОТИВ ЮЗФ на территории ГЕРМАНИИ, ВЕНГРИИ и РУМЫНИИ вместе взятых МОЖЕТ БЫТЬ СОСРЕДОТОЧЕНО ДО 8000-8500 САМОЛЕТОВ.

Общее количество аэродромов и площадок до 250.

б) ГРУППИРОВКИ АЭРОДРОМОВ. Наиболее сильные и ярко выраженные группировки на территории ГЕРМАНИИ:

ДО ВИСЛЫ:

а) ЛЮБЛИН, КРАСНОСТАВ, ХОЛМ,

б) НОВО-АЛЕКСАНДРИЯ, ДЕМБЛИН,

в) ЗАМОСТЬЕ, БИЛГОРАЙ, ТОМАШОВ,

г) САНДОМИР, РАЗВАДУВ, ТАРНОБЖЕТ,

д) КРАСНО, ДУКЛА

ЗА ВИСЛОЙ:

а) РАДОМ, КОЗЕНЕЦ,

б) КЕЛЬЦЕ, СТАРЖИСКО, ОСТРОВЕЦ,

в) ЧЕНСТОХОВСКИЙ, КАТОВИЦКИЙ и КРАКОВСКИЙ аэроузлы.

На территории ВЕНГРИИ аэродромы разбросаны по всей стране равномерно, на больших расстояниях друг от друга, и где-либо ярко выраженных группировок нет, за исключением одной в районе НОВЫЙ-ТОРГ, ГРАДОК, КЕЖМАРОК.

На территории РУМЫНИИ ярко выраженные группировки на нашей госгранице в районах:

а) БОТОШАНИ, СУЧАВА, ФЕЛЬТИЧЕНИ

б) ПАШКАНИ, ПЯТРА, БАКЭУ

в) ФОКШАНИ, ТЕКУЧИ

Более глубокие группировки аэродромов расположены в районах МЕДИАШ, АЛЬБА-ЮЛИЯ, СИБИУ и в районе БРАШОВ.

в) ЖЕЛЕЗНЫЕ ДОРОГИ

1. Наиболее мощная во своей пропускной способности ж/д КАТОВИЦЕ, КРАКОВ, ТАРНУВ, ЯРОСЛАВ (96 пар поездов). На этой ж/д имеются три больших желдор. моста, заслуживающие внимания, как объекты для бомбометания:

а) мост у КРАКОВ через р. ВИСЛА,

б) мост у ТАРНУВ через р. ДУНАЕЦ,

в) мост у ДОМБИЦА на р. ВИСЛОКА.

2. КАТОВИЦЕ, КЕЛЬЦЕ, РАДОМ, ЛЮБЛИН (48 пар) с большим ж.д. мостом через р. ВИСЛА у ДЕМБЛИН.

3. ЛОДЗЬ, ОПОЧНО, СКАРЖИСКО, САНДОМЕЖ, ПРЖЕВОРСК (З6 пар) с большим ж.д. мостом на ВИСЛА у САНДОМИР.

г) ШОССЕЙНЫЕ ДОРОГИ-АВТОСТРАДЫ

1) ПЕТРОКОВ, РАДОМ, ПУЛАВЫ (мост или переправы через ВИСЛА), ХОЛМ, ГРУБЕШОВ

2) ЧЕНСТОХОВ, КЕЛЬЦЕ, ОПАТОВ, АННОПОЛЬ (мост через р. ВИСЛА), КРАСНИК, ЛЮБЛИН

3) КРАКОВ, ТАРНОЕ, ЖЕШУВ, ЯРОСЛАВ

4) ВАРШАВА, ЛЮБЛИН, КРАСНОСТАВ, ЗАМОСТЬЕ, ЛЬВОВ

5) ВАРШАВА, РАДОМ, КЕЛЬЦЕ, КРАКОВ (рокада).

ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ВВС АРМИЙ И ФРОНТА.

1. Сосредоточение ВВС Фронта будет происходить в течении трех дней, действия ВВСФ в полном объеме могут начаться только с рассвета четвертого дня.

2. До четвертого дня действия авиации — в основном армейской — должны свестись к следующему:

а) к борьбе с авиацией противника над нашей территорией с задачей не допустить ее проникновения вглубь страны;

б) перехватывать и уничтожать самолеты разведки, проникающие на нашу территорию;

в) прикрывать движение, сосредоточение и выгрузку ваших войск;

г) совместными действиями с наземными войсками воспрепятствовать прорыву и проникновению на нашу территорию войск противника и особенно его механизированных частей;

д) вести самую интенсивную разведку по вскрытию сосредоточения войск противника. Вести разведку по вскрытию его аэродромной сети;

Дня выполнения этих задач, каждой из Армий приданы свои авиадивизии: 5-й Армии — три,

6-й, 26-й и 12-й Армиям — по две авиадивизии.

Со второго дня мобилизации в распоряжении ВВСФ будут находится две авиадивизии: 17-я в составе пяти полков СБ, расположенная в районе ТАРНОПОЛЬ, и 19-я в составе трех полков СБ, расположенная в районе ЧОРТКОВ. Кроме того, при особой необходимости, из района ЖИТОМИР могут быть использованы два полка ДБ 18-й авиадивизии ГК. Этот резерв может быть использован, в основном, против прорвавшихся механизированных групп противника, а при отсутствии таковых — по уничтожению ВВС противника на ближайших открытых аэродромах.

3. После того как ВВС сосредоточатся, а аэродромная сеть противника будет вскрыта, с рассвета четвертого дня необходимо приступить к самому решительному уничтожению авиации противника на его аэродромах. Порядок выполнения этой задачи и распределение ВВС фронта следующее:

ВВС 5-й АРМИИ, усиленные 68 САД — уничтожают авиацию противника, расположенную в границах: справа ВЛАДАВА, ДЕМБЛИН, РАДОМ (Демблинский и Радомский аэроузлы из района действий ВВС ЮЗФ исключены и входят в сферу действий ВВС Зап. фронта), слева ГРУБЕШОВ, ТУРОКИН, АННОПОЛЬ и глубиной до р. ВИСЛА.

Всего в этом районе имеется до 20 аэродромов противника, на которых может базироваться до 700 самолетов. Для уничтожения и борьбы с этой авиацией ВВС 5 Армии будут иметь:

— истребителей 7 полков или 420 самолетов,

— штурмовиков 1 полк или 60 самолетов

— бл. бомбардировщиков 2 полка или 120 самолетов

— ск. бомбардировщиков 5 полков или 300 самолетов

ВСЕГО 15 полков или 900 самолетов.

ВВС 6-й АРМИИ усиливаются 2 и 47 САД, уничтожают авиацию противника, сосредоточенную в границах: справа ГРУБЕШУВ, ТУРОПИН, АННОПОЛЬ, слева ж/д ЯРОСЛАВ, БЖЕШУВ, ДЕМБИЦА, глубиной до р. ВИСЛА от Аннополь до Гавлушовице и далее по р. Вислока до Дембица.

Всего в этом районе насчитывается до 25 аэродромов и посадочных площадок, на которых может базироваться до 900 самолетов. Для уничтожения и борьбы с этой авиацией ВВС 6-й АРМИИ будут иметь:

— истребителей 7 полков или 420 самолетов,

— штурмовиков 1 полк или 60 самолетов

— бл. бомбардировщиков 2 полка или 120 самолетов

— ск. бомбардировщиков 9 полков или 540 самолетов

ВСЕГО 19 полков или 1140 самолетов.

ВВС 26-й АРМИИ усиливаются 17 и 19 САД (без 282 и 283 ИАП) и уничтожают авиацию противника, сосредоточенную в границах: справа ЯРОСЛАВ, БЖЕШУВ, ДЕМБИЦА, ТАРНУВ, слева ЛУТОВИСКА, ПРЯШЕВ, ПОПРАД, на глубину по р. ДУНАЕЦ от Тарнув до Сандец и далее на юг по р. Попрад, через Кнесен до Попрад

Всего в этом районе насчитывается до 25 германских и венгерских аэродромов и посадочных площадок, на которых сможет базироваться до 850 самолетов. Для уничтожения и борьбы с этой авиацией ВВС 26-й Армии будут иметь:

— истребителей 4 полка или 240 самолетов,

— штурмовиков 1 полк или 60 самолетов

— ск. бомбардировщиков 10 полков или 600 самолетов

ВСЕГО 15 полков или 900 самолетов.

ВВС 12-й АРМИИ усиливаются 19 БАД и 46 САД (без 286 ИАП) и уничтожают авиацию противника, расположенную в границах: справа ЛУТОВИСКА, ПРЯШЕВ, КОПРАД, слева КАМОС, ПАШКАНИ, ТЫРГУ-МУРЕН и глубиной до линии МИСКОЛЕЦ, ВАЛЭУ, ТЫРГУ-МУРЕН.

Всего в этом районе насчитывается до 30 венгерских и румынских аэродромов и посадочных площадок, на которых сможет базироваться до 1000 самолетов. Для уничтожения и борьбы с этой авиацией ВВС 12-й Армии будут иметь:

— истребителей 9 полков или 540 самолетов,

— ск. бомбардировщиков 7 полков или 420 самолетов

ВСЕГО 16 полков или 960 самолетов.

Кроме того, на этом направлении при особой надобности могут быть использованы 5 полков СБ из состава 76 и 77 САД, расположенных в районе УМАНЬ и БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ.

4. С того же дня 23-я, 76-я, 77-я, 18-я АД приступают к интенсивной борьбе с ж/д перевозками и срыву сосредоточения и развертывания войск противника:

а) Дневными действиями (в основном ПЕ- 2) разрушаются ж/д мосты и переправы на р. ВИСЛА у НОВО-АЛЕКСАНДРИЯ, АННОПОЛЬ и САНДОМИР, на р. ВИСЛОКА у ДЕМБИЦА, на р. ДУНАЕЦ у ТАРНУВ.

б) Ночными действиями тех же дивизий, разрушаются ж/д узлы: ЧЕНСТОХОВ, КАТОВИЦЕ, КРАКОВ, СКАРЖИСКО и КЕЛЬЦЕ и ж/д мост у ЧЕНСТОХОВ.

5. ВВС Главного Командования:

а) Дневными действиями уничтожает механизированные части противника, пытающиеся прорваться или прорвавшиеся к нам в тыл;

в) Ночными действиями наслаивает [так в тексте] и углубляет удары фронтовой авиации, разрушая ж/д узлы: БРЕСЛАЮ, КРЕЙЦБУРГ, ОППЕЛЬН.

6. ИСТРЕБИТЕЛЬНАЯ АВИАЦИЯ ведет борьбу с ВВС противника за господство в воздухе на всю глубину до ДНЕПРА и во взаимодействии с системой ПВО прикрывает территорию округа от налетов противника, обеспечивая плановое развертывание и сосредоточение наших войск.

7. Истребительная авиация ПВО г. Киева действует согласно особому плану.

8. Взаимодействие истребительной авиации Армий, фронта и Главного Командования со средствами ПВО и постами ВНОС на всю глубину и зоны истребления — отображены в прилагаемой карте и плане.

9. Дальнейшие действия ВВС и их группировка будут зависеть от достигнутых нами успехов и действий наших противников.

Подписи:

командующий ВВС КОВО генерал-лейтенант Птухин

начальник штаба ВВС КОВО генерал-майор Ласкин

Источник: ЦАМО, ф. 131, оп. 12522, д. 10, л. 2-14

 

Цей документ підтвердив виправдання Гітлера щодо нападу на СРСР, який обґрунтовував німецький наступ на радянські землі лише вимушеним контр випадом, оскільки «червона чума» планувала захопити всю Європу (в т.ч. Німеччину).

Таким чином сукупністю дій було розкручено християнський геноцид та зростання авторитету совєтів у Європі загалом.

 


Зображення «Всевидящого ока» на постаменті в пам’ять про 1у світову війну.
Масонська (США) та радянська (СРСР) зірки .

Знищення білого населення Європи стало реальним ударом по демографії наших земель. Злість один на одного закрила очі на справжню причину геноциду християн. Сміливо можна казати що радянська влада стала активним інструментом в знищенні інтелігенції та трудящих східної Європи, а Гітлер, який фанатично стояв на меті створення Германської наддержави, став мимовільним заручником закулісних планів тих хто його приводив до влади. Сьогодні комуністи продовжують творити безбожні речі святкуючи убивство одних європейців іншими під символами антихристиянського масонства. Звичним стало також і домінування в медіапросторі. Так сьогодні в багатьох християнських країнах роздувається тема порочності церкви, скандалів між священством,  пряме висміювання і пасквілі на Хреста, натомість табу накладене на розмови про равінізм та те що там сьогодні відбувається. Велика перемога є насправді великою поразкою. Вона є проявом домінування окультних сект над людством, та особливо над народами Європи. Іронія складається в тому що 9 травня тисячі людей вийдуть з символами убивства та убивць, під якими загинули їх брати та сестри по обидва боки. Виокремлюючи народи колишньої Російської імперії, і звертаючи увагу на те що дев’ятка в кабалі є символом основи, розумієш який грунт був закладений в «День Побєди» – символічна перемога кабалістів над арійськістю та людством взагалі.
Найдавніша в світі свастика. Трипілля, Україна  4 тис. до р.х.


Свастика. Рим. 2ст. по р.х.


Свастика.Іспанія.2ст.до р.х.


Мінойська свастика. Крит.2тис.до р.х.

 

Намисто персів-аріїв.1тис.до р.х.


Грецький шолом зі свастикою.4ст.до р.х.

Сьогодні спостерігаємо парадокс - свастика, як прояв і винахід арійсько-європейського символізму, поступилася місцем азійським зіркам, кабалістичним символам та масонським знакам. Вона заборонена та позначена як зло. Війна ідей – хреста і зірки, духа і плоті, божественного і диявольського продовжується…

ПС. Окрема подяка львівській владі що заборонила використання диявольської символіки і "обмежилась" пам'ятью про загиблих братів.

 

 

 

 

Комментарии RSS :

monah | 30.04.2012 14:49 [Комментарий скрыт]

don-ki-HOT | 30.04.2012 14:52 | [Ссылка]

 

"Я же немец..и у меня днюха 9 мая."

жесть :))


monah | 30.04.2012 14:53 [Комментарий скрыт]

don-ki-HOT | 30.04.2012 15:00 | [Ссылка]

Мама решила приколоться и не ждать пятого или десятого числа :)


monah | 30.04.2012 15:02 [Комментарий скрыт]

don-ki-HOT | 30.04.2012 15:47 | [Ссылка]

Smile


monah | 30.04.2012 18:01 | [Ссылка]

 Laughing


Homo_N | 30.04.2012 15:27 | [Ссылка]

Вообще Украина "промасонена" полностью: к примеру даже водку масоны выпускают "Хортицу" (см. знак первого символа), новый канал, на гривне...

don-ki-HOT | 30.04.2012 15:47 | [Ссылка]

Украина это часть Европы, по этому мы не оригинальны в этом. Smile


Gnomir | 05.05.2012 02:35 | [Ссылка]

Очень хороший и полезный сайт Онлайн видео, делюсь с вами. Удобный, а самое главное что хороший. 
Просматривать можно без регистрации. Если у Вас есть интересные сюжеты и Вы их автор, тогда прийдётся зарегистрироватся,
создать ваш канал для видео роликов и делитесь с другими интересными сюжетами.
 Если у вас возникнут трудности с использованием ресурса Онлайн видео, я всегда буду рада помочь.

Моя персональная страничка http://gnomir.ru/users/demido
Мой персональный канал http://gnomir.ru/video/channel/demido.html


Явір | 18.05.2012 11:49 | [Ссылка]

 Гарний допис. Зачитався.

 


don-ki-HOT | 18.05.2012 17:34 | [Ссылка]

Дякую. Розмістив його на Динамо від Шуріка на 9 травня. Через декілька хвилин допис видалили і користувача забанили (певно навічно) "за пропаганду нацизму". Ну не ідіотизм?!