Авторизация
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Віддавших життя пам'ятаємо...
don-ki-HOT | 2011-05-09 12:30:55
Сообщение прочтено 1777 раз


На будь якій війні є як герої, так і антигерої. І останні не завжди знаходяться по ту сторону "окопу". Бутафорські примазані "ветерани" за рахунок справжніх героїв, своєю "правдою" про війну підтверджують - війна не перестає бути відразливою навіть після перемоги.

Декілька днів тому дивився один регіональний канал. Передача була відповідно присвячена війні, й на ній присутніми були декілька підозрілих "вояків того часу". Один з них нап'ялив милиці для більшої відповідності ветерану війни... але ж його лице... Ну максимум 70 років. І це при тому що вже 66 років війни немає. Цей "ветеран" активно жестикулював, осуджував тих хто не хоче плекати радянську символіку, розповідаючи що він воював і в партизанських загонах і десь ще... Інший, в офіцерській формі розповідав що він командував цілими батальйонами в 40-ві. Але ж тоді йому мабудь було років 15 - максимум. І скільки таких ветеранів що в 80-ті поприбавляли собі віку й понавигадували різноманітних історій-нісенітниць, про власний героїзм, згідно якому вони мали б загинути декілька разів, але дожили аж до наших часів. Я от дивлюсь на вояків що були в Афганістані. Це хворі фізично й психічно не врівноважені більшістю люди. При погляді на такого відразу розумієш що людина бачила смерть та справжню війну. Другу світову по своїй жорстокості взагалі не можна порівнювати з афганською кампанією, і люди що тоді воювали, справжні - вояки, померли від хвороб визваних розладами психіки, або ж загинули на фронті. До наших днів дійшли одиниці, на шиї яких виїзжає величезна масса бутафорських ветеранів, що й німця напевно що ніколи не бачили.

Мій дід був старим,  хворим, змученим працею селянином. Він помер років дев'ять тому у поважному віці пенсіонера... Але ж коли була війна він ще 12 річним пацаном бігав (один раз у німців запальничку стирив), і сам про це росповідав. У нього навіть і думки не було щоб придумати собі якісь воєнні здобутки. В іншому селі під Києвом, жив один мій родич. Він був моряком та повністю пройшов блокаду Сталінграду. Розповідав що в осадженому місті був такий голод що жінки виїдали м'яку тканину з вибачте задів трупів що валялись по вулицях. Але він вистояв, не опустившись до такого, пройшов повністю війну, й очевидно був достойною людиною. Але по поверненні з фронту сталось наступне. Всі папери що свідчили про його звитяги дивним чином зникли з сільських архівів і якісь верткі жлоби вже в 70-х, оформивши всі заслуги вояка на себе отримали в Києві житлову площу й в подальшому якісь грошові проплати. А мужик цей спився в кінці 70-х та й помер. І скільки таких випадків що на знуджених і змарнілих війною людях виїзжали абсолютно ліві нахлібники, що багато тепер їх розплодилось. В мене до речі були вже в Києві сусіди - старі люди. Вони також вже давно померли, але бабця при війні була ще занадто молодою й працювала в якійсь газеті чи поліграфії (не пам'ятаю вже)  і в кінці 80-х приписала собі 10 років віку, про що розповідав нам її чоловік, дідусь що був молодший за неї на декілька років, і сам був у 40-ві пацаном.

Я впевнений що примазаних "ветеранів" ми будемо бачити ще довгі роки, в той час коли справжні вони стають дедалі дифіцитом. Людей без совісті, що здатні прокладати собі шлях по пам'яті інших вистачає, але ж істина тих хто дійсно воював залишиться у будь якому разі поверх "правди" бутафорських "вояк". І справжніх героїв я і вітаю з їх (саме їх) святом перемоги!


Категории: війна    
Комментарии RSS :

viktoriah | 09.05.2011 12:33 | [Ссылка]

!!!!.....


monah | 09.05.2011 12:45 | [Ссылка]

 


Робер | 09.05.2011 13:52 | [Ссылка]

 Я бачив дуже багато "фальшивих" ветеранів...


sports | 09.05.2011 13:54 | [Ссылка]

Знаєш, я то все бачив... ось останній раз, коли я повів бабусю на вшанування ветеранів... один з офіцерів частини, оце видно єдиний справжній ветеран... Бабуся не дожила до сьогоднішнього дня.. 4 дні....


IR-21.BA | 15.05.2011 21:24 | [Ссылка]

 Есть день Победы и есть спекуляция на этом. Моего деда уже в сентябре 1939 года моболизировали в польскую армию на войну с фашизмом. Чуть позже в Минске немецкие (фашисты) и советские (Красна армия) войска провели вместе парад. Как понимать? В то время они не были фашистами? И только когда напали на советов 1941 году - тогда на немцев посмотрели по другому. А раньше Германия вошла в Австрию, Чехословакию, Польшу.....И Советский Союз молчал. Делил с фашистами сферу влияния, захватив при этом Западную Украину. Мой дед вернулса с войны с фашистами (пускай и не долгой) а дома советы. И все окей!!!Никто не кричал о фашистах. А сейчас много спекуляций а не забота о ветеранах. Сейчас другие цели преследуют кукловоды о товарищи с..... Да что говорить


don-ki-HOT | 16.05.2011 11:32 | [Ссылка]

Podmigivanie