Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

fake (5)
ZOG (1)
бабло (146)
війна (12)
влада (58)
воші (2)
ГАЗ (1)
гени (4)
герої (55)
гетто (91)
гниды (95)
гої (163)
гонево (104)
гра (15)
Гроші (12)
ГУЛАГ (10)
діти (5)
євреї (116)
жиди (59)
ЖКГ (1)
жопа (1)
ЗМІ (60)
їжа (1)
КГБ (6)
Київ (9)
Кіт (1)
Крим (2)
лохи (130)
масони (106)
маца (1)
міфи (102)
мова (5)
НАТО (1)
НКВД (5)
ООН (1)
ОУН (1)
попи (4)
раби (2)
СБУ (3)
секс (1)
СРСР (3)
суд (1)
сша (7)
терор (24)
фарс (6)
ФБР (1)
фото (4)
ФСБ (2)
Хабад (72)
Хрень (123)
царь (1)
цены (1)
ЦРУ (2)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 24 февраля 2012

Греческая радиостанция Real FM заплатит штраф в размере €25 тысяч за то, что один из журналистов назвал канцлера Германии Ангелу Меркель «грязной берлинской шлюхой» в эфире радиостанции, сообщает The Local

Как пишет издание, корреспондент Real FM Йоргос Трангас обзывал Меркель в эфире радиостанции дважды – в сентябре и октябре 2011 года. В связи с этим национальный совет по телевидению и радиовещанию Греции решил оштрафовать радиостанцию на €25 тысяч за использование абсценной лексики и пренебрежение культурным греческим языком.

Трангас принес свои официальные извинения Меркель в среду. При этом он подчеркнул, что греки сегодня – это «евреи 2012-го года».

Отношения между Берлином и Афинами обострились во время долгового кризиса, в котором многие немцы обвиняли греков. К критике присоединялась и сама Меркель, заявившая, что люди в Греции слишком много отдыхают и неоправданно рано уходят на пенсию.

Греки, в свою очередь, в ходе протестов активно напоминали немцам об их нацистском прошлом: среди прочего, демонстранты использовали предметы одежды, характерные для нацистов. Таким образом, они хотели подчеркнуть давление, которое они испытывают со стороны Германии. 

Четверг 2 февраля 2012

 Лідер ЛДПР та кандидат на посаду глави держави Володимир Жириновський запропонував росіянами обирати не президента, а царя.

"Одразу кидається в очі неросійське слово - президент. Чому нас так не поважають? Чому чужою мовою ми повинні називати найвищу посаду в нашій країні? Давайте назвемо її - глава Росії, по суті, російський цар!", - закликав він у своїй статті для газети "Известия".

Жириновський звернув увагу, що "президент" в перекладі російською означає "попереду сидить".

"Якось це кострубато і невизначено сприймається", - вважає він.

"А в Росії ми зазвичай говоримо: "з голови все починається", "ця людина – голова", "хліб усьому голова" тощо. Тобто нам навіть за змістом ближче "голова", воно більш зрозуміле, рідніше. Або інше гарне слово - правитель. Чим він займається? Він править. От і давайте будемо собі обирати правителя Росії або главу Росії. Змінили ж ми парламент на Державну думу", - написав Жириновський.

Він також хоче, щоб Росія стала парламентською республікою, і керівника країни обирала би Державна дума.

"Росія повинна бути єдиною централізованою країною, в якій не залишилося б місця для регіональних князьків, які підтримують хабарників, екстремістів і терористів", - додає Жириновський і пропонує проводити розподіл всередині держави не за національними кордонами, а за губерніями, як це було прийнято в Російській імперії.

Четверг 25 ноября 2010
Сообщение прочтено 1094 раз
Робер | 2010-11-25 18:33:04

 Сильвіо Берлусконі,  зібравши нещодавно гостей на святкуванні свого 74-го дня народження, він розповів анекдот про єврея, який брав з іншого єврея по три тисячі на день за те, що ховав його від Голокосту. "І тепер єврей говорить: питання в тому, чи не повинні ми сказати йому, що Гітлер мертвий і війна завершилася".

Під час проповіді в синагозі рабин і депутат ізраїльського парламенту Нісім Даян запитав: Євреї, ви  знаєте, чому відбуваються Голокости? А тому, що в певних місцях при молитві не дотримується тиша !"

Міхаель Дорфман в статті "ХОЛОКОСТ - ЦЕ СМІШНО?" розповів наступний анекдот:

Приходить єврей з роботи і каже дружині:
- Слухай, Сара, не можу більше терпіти нацистські звірства!
- Не переживай так, Хаїм. Ми підемо і уб'ємо Гітлера. Головне, щоб ти не турбувався.
Сказано - зроблено. Дістала Сара зі скрині кілька гвинтівок. Хаїм прикрутив оптичні приціли. Залягли вони на горищі, навпроти того місця, де, за їхніми розрахунками, повинен був проїздити Гітлер. Година пролежали, другий, а ніхто не їде. Три години пройшло, четвертий проходить ... Ось Сара й каже:
- Слухай, Хаїм. Я сподіваюся, з ним нічого не сталося ...
 

Єврейка Сара Блау у великій статті "До газової камери з посмішкою" в газеті "Хаарець" розповідає такий жарт:

- Чому в газових камерах Освенцима було по 12 дірок?
...
Читать

Понедельник 1 ноября 2010
Сообщение прочтено 1736 раз
Робер | 2010-11-01 21:15:21

Герман Розенблат (Herman Rosenblat), єврей, який "дивом пережив" нацистські концтабори, написав автобіографічну книгу «Ангел за парканом» (Angel at the Fence).

Розенблат під час Другої світової війни підлітком був ув'язнений у Шлібені — підрозділі концентраційного табору Бухенвальд, і вижив завдяки Ромі Радзіцкі — 9-и річній єврейській дівчинці, яка жила поруч у місцевому господарстві і видавала себе за християнку. Розенблат розповів, що він познайомився з Ромою, коли вона залазила на огорожу з колючого дроту, з якої 7 місяців поспіль кидала йому яблука, поки Розенблата не направили в інший концтабір. Пізніше, в 1957 році, Розенблат і Радзіцкі знову зустрілися випадково на Коні-Айленд, коли Розенблат погодився на побачення наосліп з польською іммігранткою. Під час розмови обидва зрозуміли, що вже зустрічалися. Незабаром вони одружилися і прожили разом більше 50 років.

Опра Вінфрі назвала це «найбільшою історією кохання за 22 роки існування свого шоу, про яку ми коли-небудь розповідали в ефірі». Цю історію називали «Великим коханням Голокосту».

Однак дослідники Голокосту почали сумніватися в достовірності деталей розповіді. Вони довели, що в Радзіцкі не було навіть фізичної можливості щось перекинути Розенблату в концентраційному таборі і що насправді Радзіцкі працювала на фермі неподалік від Бреслау — в 210 кілометрах від Розенблата.

Опра Вінфрі заявила що "дуже розчарована".

У 2008 році видавництво Berkley Books скасувало публікацію книги, також були відмінені зйомки фільму під назвою «Квіти біля паркану» з бюджетом $25 млн.

 

Див. також

«Щоденник Анни Франк» - відверту фальсифікацію зробили міжнародним культурним надбанням

Вы знаете что такое хуцпа?

http://literrev.blogspot.com/2008/05/blog-post.html

Почему я не верю в холокост?

юрген граф ревизионизм холокоста

холокоста не было

опровержение холокоста

был ли холокост

мифы о холокосте


Читать

Суббота 30 октября 2010
Сообщение прочтено 1525 раз
Робер | 2010-10-30 11:54:24

Дамо слово іудеям:

Відкритий лист Стівену Спілбергу

Дорогий пане Спілберг!

Як хотілось би, щоб Ви були так само чесні, як і талановиті!
Виступаючи по французькому телебаченню, Ви пообіцяли розгорнути пропаганду голокосту в німецьких школах. На Вашу думку, покази свідків здатні переконати будь-якого слухача, що в газових камерах дійсно загинуло шість мільйонів жидів. Як жид, який ось вже 20 років займається проблемами Холоскосту, я відчуваю себе зобов`язаним привернути Вашу увагу до ряду фактів.

Факти — річ вперта. І через те, що суперечити їм неможливо, наші співплемінники застосували огидний захід: вони змусили прийняти сталінсько-оруеллівські закони, які просто забороняють згадувати будь-які факти відносно "шестимільйонних жертв газових камер". Таким чином, Холокост перетворився в догму, яку всі зобов`язані сприймати як чистої води одкровення. Тих же, хто не хоче дотримувати мовчання й молитися на цей міф, чекає штраф, заточення у в`язницю, а часом — і те, і друге.

Професор Форіссон, що віддав вивченню цієї теми 20 років, зазнав переслідувань і втратив практично все.

Такі закони можуть здаватися безглуздими, але віддайте поліцію та правосуддя всіх країн до рук пана Леві — і Вам стане не до сміху. Ми живемо в XX столітті. Ці закони слугують немов би абсолютним підтвердженням фальшивки, вони перешкоджають математичному та технічному аналізу невідповідностей голокоста.

Але, сер, Ви не знайдете жодного очевидця знищення шести мільйонів жидів. Ви не знайдете жодного свідка того, що поруч з крематоріями стояли газові камери, які знищували тисячу, а то й дві тисячі чоловік одразу,  Зверніть увагу на додаток до мого листа під назвою "Голокост очима Шерлока Холмса", який  містить  квінтесенцію двадцятирічного дослідження цієї теми.
Я берусь обгрунтувати як математично, так і технічно, що знищення шести мільйонів жидів у газових камерах — цілковите безглуздя.
Що ж стосується лементування та слини, що видаються з приводу голокосту сьогодні, через півстоліття після війни — вони не можуть викликати нічого іншого, окрім відчуття гидоти. Це — ганьба і сором на наші голови. Жоден народ в історії людства не тужив так голосно про свої втрати, якими б дійсними вони не були, через п`ятдесят років. Навіть аби в газових камерах дійсно загинуло шість мільйонів жидів, підіймати неймовірний галас з цієї нагоди й продовжувати наживатися на подіях давно минулих днів було б щонайменше непристойно. Та й друге питання напрошується: а ким були лихварі Веймарської республіки? їхню національність Ви знаєте не гірше за мене.

Але нам всім добре відомо, що постійно згадуване число загиблих — це величезне перебільшення. Та і газові камери на основі "Циклона-Б" просто неможливо створити технічно (це видно хоч би з матеріалів суду над концерном Дегеш в 1949 році).

Дійсно, в німецьких концтаборах від тифу та голоду померло 150-200 тисяч жидів.  Багато загинуло у боротьбі проти Німеччини, якій ми, жиди, оголосили війну ще в 1933 році! (Гітлер мав алергію до гегемонії золота та долара, а розгортання військового виробництва дало роботу шести мільйонам безробітних).
Ви чули про одну з книг того періоду, яку написав наш співплемінник Кауфман? Вона називалась "Німеччина має зникнути".  Ми знаємо про 80 мільйонів гоїв, знищених в СССР, політичний режим якого створювався чи не виключно жидами, починаючи з Маркса та Варбургів і закінчуючи Кагановичем, Френкелем, Ягодою та виконавцями їхньої волі. Ми знаємо, що після 1945 року американці та москалі убивали та ґвалтували німців по всій Європі, від Литви до Албанії. Ми знаємо, що вже після війни півтора мільйона німецьких військовополонених померло
Читать

Понедельник 25 октября 2010

Британський історик, ревізіоніст голокосту Девід Ірвінг звинувачує польську владу  в спробі перетворити Освенцім у "Дісней-стиль" - місце для розваг туристів.

Ірвінг, який був запроторений у в'язницю в Австрії у 2006 році за заперечення Голокосту, сказав в інтерв'ю газеті "Daily Mail", що Польща перетворила табір в Освенцімі  "гроші-машину" в комплекті з підробленими сторожовими вежами.  "Я історик вже протягом 40 років, я знаю, підроблені, подивіться на старі фотографії Освенціма, це інші вежі на фотографії", - сказав він папери, додавши, що в таборі панує "Disney "-атмосфера. "Це фальшивий пам'ятник, масовий туризм та реконструкція сучасного Освенціму - колишній табір рабської праці - перетворили його на туристичний атракціон в комплекті з продавцями хот-догів і сувенірними стендами". Ірвінг також повідомив "Daily Mail", що туристична поїздка до Освенціму стоїть 2650 доларів (2.000 євро), без квитків на переліт.

Звичайно, атракціон... він вже багато років атракціон.... А побудована після війни "газова камера" - це взагалі плод фантазії дирекції  "діснейленду".

=====

Туристический агент в Израиле говорит по телефону:
— Я горячо рекомендую вам наши эксклюзивные туры в Польшу. Во-первых — наш клубный тур, включающий пять концлагерей за 10 дней, проживание в 4-звездочной гостинице в Варшаве и свободный день для покупок там. Во-вторых — 10-дневный тур «Классическая Польша за 10 дней», включающий посещение семи концлагерей, проживание в 4-зведочной гостинице и экскурсию в Варшавское гетто. После обеда — свободное время для шопинга. Разумеется, у нас также есть уик-энд в Польше... Тоже включает посещение семи концлагерей...
— Увы, там нет свободного дня для магазинов...
— Естественно, есть еще 12-дневный обзорный тур по всей Польше со всеми концлагерями... Моя племянница поехала в такой тур со своей школой и набралась впечатлений. В Освенциме она рыдала...
Повесив трубку, агент поворачивается к клиенту:
— Где мы остановились?
Клиент:
— Извините, но то, что вы сейчас говорили о Польше, о семи концлагерях, звучит как-то...
Агент:
— Много? Вы удивитесь, узнав, как много можно успеть за три дня!
Клиент:
— Нет-нет. Это звучит ...
Агент:
— Дорого?
Клиент:
— Нет-нет. Я не хочу никого обидеть, но разве это не звучит ужасно?
Агент:
— Верно, но то, что там случилось, тоже ведь звучит ужасно, не правда ли?

=========
Требование объявить вне закона, упразднить или запретить (с помощью международных соглашений) концентрационные лагеря или лагеря для интернированных, никогда не было высказано. Это также не будет возможно. Нельзя сделать второй шаг, не сделав первый. Сначала нужно упразднить войну – потом можно будет также отменить и лагеря для интернированных. В стране, которая ведет войну, нельзя отправить членов вражеской нации на родину, чтобы они смогли там бороться против страны, в которой они сейчас находятся в гостях.Тис Кристоферсен. Ложь об Освенциме http://holocaustrevisionism.blogspot.ru/2013/07/blog-post_11.html

 

Читай также

«Щоденник Анни Франк» - відверту фальсифікацію зробили міжнародним культурним надбанням

Почему я не верю в холокост?

Освенцимленд
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены