Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Як сіоністи підробляли документи Нюрнберзького трибуналу, що спростовували існування газових камер

Робер | 2011-05-23 19:57:36  
Сообщение прочтено 2142 раз

Брехня щодо 6 млн. загиблих жидів почалася давно. Втім, її легко виявити при читанні збірника документів Нюрнберзького процесу, опублікованого за часів "хрущовської відлиги" в 1957-1961 рр.. Пропагандисти голокосту впливають на значну частину засобів масової інформації і користуються необізнаністю мас, які не знають, що під час підготовки до процесу було розглянуто понад 100 тисяч захоплених німецьких документів. З них лише близько 10 тисяч були схвалені для подальшого  детального вивчення як такі що мають доказову цінність. Більше 1800 фотографій було відібрані і підготовлені для використання як докази. Але при виданні збірника до нього увійшли документи, які не мають ніякого відношення до Нюрнберзького процесу, до того ж частина з них була зухвало сфабрикована.

Небагатьом відомо, що ті документи, які використали в якості обвинувальних на процесі, крім реєстраційного номера мали номер звинувачення. Наприклад, "Документ НІ-15256, номер звинувачення 2207". "З щотижневого звіту" Фарбен-Освенцім "№ 94, з 8 по 21 березня 1943 р.: в даний час число ув'язнених становить 3517 чол. Намічено закінчення будівництва бараків для розміщення до 1 червня 1943 5 000 ув'язнених. Табір буде розширений і згодом вмістить 6 тис. ув'язнених "(т. 3, с. 720). Наступний Документ НІ-11143, номер звинувачення 150 (т. 3, с. 724) повідомляє, що у вересні 1943 р. на будівництві працювало 20 тис. ув'язнених.

Щоб отримати уявлення про кількість концтаборів і число ув'язнених, потрібно зазначити, що згідно з документами, які фігурували на Нюрнберзькому процесі, до початку Другої світової війни в Німеччині існувало 6 таборів, в яких знаходилося 22 400 ув'язнених. У 1940-1942 рр.. було створено ще 9 таборів. У доповіді начальника адміністративно-господарського управління Поля на ім'я Гіммлера від 15 серпня 1944 наводиться загальна кількість ув'язнених з точністю до однієї людини, які утримуються в таборах Німеччини, Австрії та Польщі - 524 тисяч 286 чол. (379 067 чоловіків і 145119 жінок).

Пропагандисти голокосту основний акцент переносять на Освенцім, де нібито загинуло не то 4, не то 5 млн. жидів. Досі  незрозуміло, чому вони продовжують мусувати ці цифри, адже на Нюрнберзькому процесі фігурувало донесення Поля на ім'я Гіммлера від 8 квітня 1944 р., в якому повідомлялося таке: "Протяжність і велика кількість ув'язнених у концтаборі Освенцім спонукали мене ще в жовтні минулого року запропонувати розділити табір на три частини. Після отримання вашої згоди це було здійснено з 10 листопада 1943 Таким чином, з тих пір в Освенцімі існує три табори. Табір 1 – чоловічий і нараховує в даний час близько 16 тисяч ув'язнених. Табір 2 знаходиться від табору 1 на відстані приблизно 3 км. У ньому розміщено 15 тисяч чоловіків і 21 тисяча жінок. Табір 3 охоплює всі наявні у Верхній Сілезії філії при промислових підприємствах і налічує близько 15 тисяч чоловік, Найбільший з цих таборів знаходиться в Освенцімі при концерні "ІГ Фарбен індустрії ". В даний час у ньому близько 7 тисяч ув'язнених". Таким чином, в районі Освенціма на 8 квітня 1944 р. в цілому перебувало всього 67 тисяч чоловік.

З осені 1944 р. почалася масова евакуація ув'язнених з Освенціма в інші табори. На час визволення Освенціма в таборі залишилося близько двох тисяч хворих. Отже ні про які мільйони ув'язнених, які нібито знаходилися в Освенцімі, не може бути мови. Тому не дивно, що згідно із документами табору, вивезеним в СРСР, загальне число загиблих і померлих своєю смертю за весь час існування табору склало близько 70 тисяч.

Незважаючи на ці факти, упорядники збірки документів Нюрнберзького процесу під керівництвом генерального прокурора СРСР Руденка запхали до збірки зміст газети "Правда" від 7 травня 1945 р. з вигаданими цифрами загиблих в Освенцімі та газовими камерами. Міністра озброєнь Німеччини А. Шпеєра, у віданні якого перебували всі хімічні заводи Німеччини, допитували представник США Джексон і представник СРСР Марк Рагінський (жид). Ні в питаннях, ні у відповідях газові камери не фігурували. Тим не менш, при складанні збірника радянські сіоністи повісили їх на німців.

Вигадуванням неіснуючих газових камер теоретики голокосту продовжували займатися й надалі. Так, у т. 1 на с. 747 вони вписали, нібито "є неспростовні свідчення того, що велика кількість" Циклону Б "поставлялося фірмою" Дегеш "організаціям СС, і цей газ використовувався для масового знищення в'язнів концтаборів, а також табору Освенцім". 42,5% акцій цієї фірми належали концерну "Фарбен", чиї заводи розташовувалися в районі Освенціма. Адміністрація і невелика рада цієї фірми складалася з 11 осіб (Харлайн, Вюрстер та ін.) Проте з документів трибуналу випливає, що "Циклон Б" широко застосовувався в якості інсектициду ще до війни, вироблявся з 1927 р. і був винайдений лауреатом Нобелівської премії з хімії жидом Фріцем Габером. Для необізнаних потрібно зауважити, що інсектицид - хімічний засіб боротьби зі шкідливими комахами, самими небезпечними комахами в таборах були тифозні воші, а також клопи та блохи. «Циклон Б» по сьогодні  виробляється у Чехії в м. Колін під торговою маркою «Uragan D2» (Zyklon перекладається на чеську як Uragan). Отже, "газових камер" немає, а "Циклон" досі виробляють...

У  томі 2 збірника документів Нюрнберзького трибуналу є документи про те, що "Циклон Б" використовувався в циркуляційних газових камерах, які виготовлялися фірмою "Теш і Стабенов". З метою запобігання захворювання ув'язнених тифом (воші були виявлені в концтаборі Бухенвальд) ці камери об'ємом 10 кубічних метрів поставлялися в концтабори. Також є документ від 14 травня 1944 про переведення циркуляційних газових камер з "Циклону Б" на інший газ "Арегінал".

З 24 осіб, які були причетні до виробництва газу "Циклон Б" та виготовлення циркуляційних газових камер і постали перед судом, 11 людей були виправдані. Решта 13 осіб (директори підприємств) були засуджені не за використання газу для знищення людей, а за використання примусової праці ув'язнених на 2-3 роки. Проте й вони невдовзі були звільнені. Цікаво зазначити, що не задовольнившись рішенням Нюрнберзького трибуналу, жиди продовжували тягати по судах генерального директора фірми "Дегеш" Герхарда Петерса. Вісім разів він поставав перед західнонімецькими судами. Останній раз його судили в 1955 році у Франкфурті-на-Майні. Суд в черговий раз виправдав його, вказавши у вироку: "Дійсно, Петерс добровільно погодився поставляти газ у табір. Однак немає можливості безумовно довести, що в Освенцімі вбивали людей за допомогою газу "Циклон Б".

Незважаючи на те, що ані Нюрнберзький трибунал, ані наступні суди, що відбувалися в окупаційних зонах Німеччини, не встановили наявності в концтаборах газових камер для масового знищення людей - радянські сіоністи вклали виготовлений ними документ про газові камери в збірник документів, тим самим вчинивши фальсифікацію. У ході судового розгляду було опитано 116 свідків, всі вони констатували, що велика кількість смертних випадків відбулася через недостатні заходи з техніки безпеки на заводах "ІГ Фарбен" в таборі Освенцім та інших концтаборах. Смерть ув'язнених наступала також через систематичне недоїдання, погані умови утримання, а також від бомбувань концтаборів авіацією союзників.

Это сообщение написано также в: Союз читателей (0 комментариев) , СМЕРТЬ УРОДАМ! (0 комментариев) , ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , Славянская история. (0 комментариев) , Справжня історія (0 комментариев) , В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК! (0 комментариев)
Комментарии rss
don-ki-HOT | 23.05.2011 20:12 |

Цікава стаття. І дійсно якщо мислити логічно:

Якщо в концтаборах за 5 років було знищено 6 млн. євреїв (очевидно не всі) то ще декілька мільйонів залишилось живими. Маємо загальне число - десь 8 або 9 млн. євреїв які пройшли концтабір. Також окрім євреїв безумовно там сиділи й поляки, українці, росіяни і т.д. Тобто ще "логічно" на цифру 9 млн. накинути стільки ж. Як Німеччина прокормила 18 млн. чоловік в'язнів концтаборів? Чому декількамільйонний концтабір не зміг перебити нацистів? Ідіотизм чесслово.

Робер | 23.05.2011 20:22 |

 Сьогодні захисники теорії так званого "голкосту" значно змінили структуру числа 6 млн., адже ревізіоністи каменя на камені не залишили на їх вигадках про газові камери та дизаельні двигуни, якими нібито також отруїли безліч жидів. Тепер вони стверджують що в числі 6 млн знаходиться 3 млн євреїв, яких німці знищили на території СРСР. Але ревізіоністи доводять, що на територіях німецької окупації знаходилось від 600.000 до 1 млн жидів. Відомо, що не меньше 80% жидів встигло евакуюватися, адже Радянський уряд вивозив їх в першу чергу.

Втім, якщо ви запитаєте прихільника теорії голокосту з чого складається загальне число 6 млн, - він вам ніколи не стане це пояснювати, це число недоторкане і обговоренню не підлягає. Можете лише отримати відповідь що ви антисеміт.

roman.s.k | 23.05.2011 20:36 |

 

http://www.youtube.com/watch?v=mkJktUEC2aU
Робер | 23.05.2011 20:49 |

 Саме так...

leginaest | 24.05.2011 23:06 |

Нюрнбергский процесс был организован и проводился по инициативе Сталина.Союзники не хотели ни каких процессов,расправа без суда и следствия,суд Линча для нацистов!.Но Сталину нужен был процесс.Нужны были показания  генералитета Рейха,признававшие намерения Гитлера напасть на СССР.И отмазать всю подготовку и все планы Сталина по проведению наступательной войны в Европе,после того,как Гитлер увязнет в войне с Англией.Вот основная цель.И Рузвельт,и Черчилль подиграли Сталину,--они соучастники сговора фальсификации.А еврейский вопрос припаяли уже деятели рангом ниже,и видимо,очень заинтересованные в раздувании мифа,

Робер | 25.05.2011 02:32 |

 На самом деле на скамье подсудимых должны были сидеть и Черчилль, и Сталин, и Рузвельт.

Сталин как минимум за Катынь. Кстати, фото пробитых пулями черепов польских офицеров тоже есть в документах процесса, естественно это массовое убийство повесили на немцев.

leginaest | 25.05.2011 08:34 |

Всё это очень хорошо описал В.Суворов (Резун) в книге Ледокол,День М ,Самоубийство.Там-приговор и большивизму и сталинизму.И истинное лицо союзников показано.Потому его книги тка неохотно печатали на западе.

Робер | 26.05.2011 13:38 |

 Такие вещи долго устаканиваются в обществе, в основном потому что профессиональные историки крайне медленно меняют свои взгляды - историческую школу сломать непросто, люди защитили диссертации на других тезисах и учениях.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены