Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Добрі новини з Аушвіцу". Бабин Яр: Критичні питання та коментарі. Про те як 40 років з нас робили і роблять дурнів., Блог пользователя Робер
Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Бабин Яр: Критичні питання та коментарі. Про те як 40 років з нас робили і роблять дурнів.

Робер | 2011-08-16 18:47:31  
Сообщение прочтено 2180 раз

 У цих матеріалах – жодного натяку на заперечення Голокосту, що, до речі, заборонено законодавством багатьох країн. Утім автор, Герберт Тідеманн, критично ставиться до окремих сторінок історії, які не тільки стали загальновідомими легендами, але й з часом обросли величезною кількістю вигадок та пропагандистської брехні.

Чи відомо, наприклад, читачеві, що трагедію у Бабиному Яру свого часу заперечував Микита Хрущов? Чи відомо, що докази масових вбивств євреїв у цьому місці не ліпляться докупи? Інша теза: заявлена кількість жертв не співпадає з кількістю євреїв, які станом на 1941-й рік могли перебувати у Києві під німецькою окупацією. Саме на цьому ґрунтуються твердження автора про те, що насправді Бабин Яр є більше новітнім міфом, аніж об’єктивною правдою.

Але що може стояти за такою неправдою? Намагання перебільшити трагедію? Намагання московської влади перекласти відповідальність за свої злочини на будь-яку іншу сторону? Нам сьогодні вже відомі подібні факти, коли за у розстрілі польських офіцерів біля Катині Москва звинувачувала гітлерівців. І так само з’являються роздмухані процеси як у випадку з Іваном Дем’янюком. Нарешті, і звинувачення проти вояків УПА виглядають як намагання перекласти чиюсь вину на плечі тієї воюючої сторони, яка не опинилася у числі переможців Другої світової війни.

Пропонуємо читачеві ознайомитися з твором Герберта Тідеманна та спробувати самостійно визначитися з оцінками його об’єктивності.

Завантажити матеріали ТУТ :

Герберт Тідеманн. Бабин Яр: Критичні питання та коментарі

Вас багато що вразить. Особисто мене найбільше вразили два моменти.

Перший - яким чином можна було плакатом, розклеєним у палаючому Києві 28 вересня повідомити ВСІХ євреїв про те що на 8.00 29 вересня потрібно зібратися З РЕЧАМИ? ДЕКІЛЬКОМ ДЕСЯТКАМ ТИСЯЧ ЄВРЕЇВ ЗІБРАТИСЯ З РЕЧАМИ НА РОЗІ МАЛЕНЬКИХ ВУЛИЦЬ? Ви собі уявлеєте таке? Я - ні.

Друге. Дійсно, а чому євреї ЖОДНОГО разу не вимагали проведення криміналістичних експертиз, розкриття поховань і опознання? На відміну від тих же поляків які багато років вимагають такого на рівні Президентів в Катині, Биківні, Харкові? І ще, чому ми стільки років шануємо невідомо що в Бабиному Яру і не вшанвуємо біля ВСТАНОВЛЕНИХ ПОХОВАНЬ Биківні сотні тисяч наших громадян закатованих ЧК/НКВС? Я вже уявляю ту істеричну клоунаду що почнеться наприкінці вересня в Бабиному Яру...

Знов з нас будуть робити дурнів, а ми будемо підігравати...

Это сообщение написано также в: Союз читателей (0 комментариев) , СМЕРТЬ УРОДАМ! (0 комментариев) , ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , Славянская история. (0 комментариев) , UA-RU (0 комментариев) , Справжня історія (0 комментариев) , В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК! (0 комментариев)
Комментарии rss
Явір | 16.08.2011 19:05 |

 Якось дивився совєцкій фільм, про те як німці вели на ростріл до Бабиного яру тисячі жидів.  Фільм звичайно пропагандиський, і напевно задуманий і знятий жидами. Але вражала відверта брехня про кількість тих, кого вели до Бабиного яру. Вже тоді закрався сумнів: - ну як в окупованому Києві могло залишитись стільки жидів, навіть, якщо вони до цього там і мешкали?! Цього не могло бути в принципі! Згадаймо часи перебудови і розвалу союзу. Ніхто навіть поганого слова в їх адресу не висловив, проте потік з України євреїв був прямо вражаючим. Квартири і все нажите їми майно зпродувалось оптом і в роздріб, а самі вони виїзджали світ-за-очі. Тому ніколи, не повірю, що вони могли в такій кількості залишитись в Києві і чекати приходу німців! Не та нація.

Робер | 16.08.2011 19:38 |

Навіть якщо й залишились, все що переповідає нам "офіційна" версія щодо їх уявного "знищення" сповнене стількох протиріч і неймовірностей, що дивуєшся без міри - невже люди настільки дурні щоб вірити в цю незграбну і зухвалу брехню?

Я наводив приклад "головного джерела" тієї брехні - українофобської книжки агента КДБ Кузнезова "Бабин Яр".

Откуда у истории ноги растут. Любителям историй про Бабий Яр.

Просто волоси дибом стають від здивування - чому стільки років ніхто не помічає тих несуразностей і нескінченно повторює ті брехні про "розстріли" і особливо про "спалення"? Чому жодний український вчений не сказав що "король голий"? Невже ми настільки зашугане та ледаче суспільство? Тим більше нас - українців - скрізь оббріхують в тій книзі. Нас оббріхують різні жиди, а ми мовчимо як тупі барани.

Жид Бродський з трибуни Верховної Ради України стверджував, що УПА і дивізія «Галичина» брали участь у розстрілах євреїв у Бабиному яру в Києві. 

Жид Є.Червоненко, перебуваючи в 2005 р. на посаді міністра транспорту, через відомчу прес-службу розповсюдив заяву в якій сказано, що «в 41-му році, після відмови есесівців, українські поліцаї розстрілювали мирне населення у Бабиному Яру» (німці не виконали наказ??).

7 травня 2010 на телеканалі «Україна» жид Табачник заявив про нелюдів з Буковинського куреня, які чинили злодіяння у Бабиному Яру і акцентував увагу на тому, що це був оунівський курінь. 25 червня 2010 на телеканалі «Інтер» Табачник заявив, що в Бабиному Яру есесівські ейнзатцкоманди нікого не розстрілювали, а все було зроблено «українською поліцією».

Це цинічна, зухвала і нахабна брехня, яка легко спростовується.

Але для чого вони це роблять?

Для чого проти українців використовують "трагедію Бабиного Яру"?

 

См. также:

Бабий Яр в вопросах и ответах - к годовщине воображаемых массовых расстрелов

Явір | 16.08.2011 20:00 |

Як на мене, то все доволі просто.

У всій цій жидівській нечисті живе тваринний страх перед українцями. Вони ж добре знають хто і як розгромив їхню хазарію. І вони бачать, що не зважаючи на накинутий іудо-християнізм, українці повертаються до своїх рідних коренів, і по-новому відкривають для себе подвиги Святослава. Вони бачать, що все більше і більше українців відверто сміються, коли чують, що жид Ісус має бути для українця Богом! Жиди відчувають, що українці - це та сила, яка стане каталізатором кінця їхній космополітичній гегемонії. 

І тому вони роблять все, аби зганьбити українство. І використовують для цього будь-яку зацепку, як тут, так і за межами України.

Робер | 16.08.2011 20:19 |

 Я бачу також намагання прикрити злочини жидів проти українців, адже відомо що жиди знищили під час "червоного терору" мільйони українців, читати згадки про жорстокості жидів в катівнях Харкова, Київа, Одеси в ті часи просто неможливо, адже таких тортур ще не знала історія людства. Історія людства не знала такого Голодомору, який влаштували жиди проти українців. Історія людства не знала таких масових репресій, які влаштували жиди проти українців в 1930-х роках. Історія людства не знала таких розстрілів якими жиди вбили 6000 українців за декілька днів в кінці червня 1941 в тюрмах Львова...

Явір | 16.08.2011 21:00 |

Так. Вони діють по принципу, коли злодій кричить: - "Тримайте злодія".

А голодомор вони тренувались організовувати ще у древньому Єгипті. І детально описують все це у своїй жидівській історії-біблії.

Шкода, що не покарений належним чином той перший голодомор організований жидами у Єгипті.  

Але, я більш ніж впевнений, що на зло заподіяне ними в Україні обов'язково буде належно відреаговано.

ЗЛО МАЄ БУТИ ПОКАРАНЕ!  

Робер | 16.08.2011 21:45 |

Я також сподіваюсь що ми нарешті перстанемо соромитися і почнемо називати речі своїми іменами, а також навчимося давати відсіч безсоромній жидівський хуцпі щодо України. Надо частіше їх тикати носом у власні реальні злочини - як це зробили нещодавно у Львові.

Вони строять із себе дурників і не розуміють чому прості люди приймали в 1941 р участь в жидівських погромах у Львові, Кременці, Тернополі, Стриї тощо. До речі, жидівськи погроми були в Києві і в 1946 р. коли вони масово повстали із попілу Бабиного Яру і зайняли квартири в людей в Києві. Люди демобілізувалися, поверталися, а в їх квартирах жили жиди. А на той час переможці трошки вільніше себе почували. Всі пам"ятають, що в 50-60-і роки в обласних центрах України, особливо у Вінниці, Дніпропетровську, Житомирі, Кам"янці-Подільскому, Хмельницькому жили саме жиди. Це потім їх "розчинили" потоком селян на новозбудовані підприємства, а в повоєнні  часи мільйони тих що дивом пережили голокост домінували в містах України.

val1954 | 17.08.2011 09:15 |

 Робер, разберем твою ахинею про "украинофобского агента КГБ Кузнецова" - автора книги "Бабий Яр".

Начнем с того, что Кузнецов родился и вырос в Киеве и был непосредственным свидетелем указанных событий. Книга написана в 1966, когда никакой украинофобии не было и в помине. Точнее написана по сохранившимся записям - дневнику событий, а издана с сокращениями цензуры.

   Далее - человек в 1949 сознательно порвал свой комсомольский билет. А в 1969 вообще сбежал из СССР в англию. Хорош агент КГБ! Да еще устроившийся на антисоветское радио "Свобода". Я лично читал его роман "Артист миманса" в "Новом мире", и слышал его в рубрике "Писатель у микрофона" на "Свободе". Ничего украинофобного, того, о чем Вы тут изрыгнули, в его творчестве и публицистике не было. Был реализм затянувшейся хрущевской оттепели. Да и умер он внезапно в 1969 при странных обстоятельствах, допускающих участие "руки Москвы". Какой нах украинофоб??? 

Агент КГБ - да, подписался за полгода до бегства, иначе бы не выпустили. Член КПСС - да, иначе не был бы членом Союза писателей и был бы непубликуем. Делайте скидку на обстоятельства. Патрирх Киевский и всея Украины-Руси Филарет (Денисенко) также был агент КГБ по кличке "отец Антонов" и также строчил доносы. Но главные действия в жизни эти люди совершили все же в другом качестве.

Робер | 17.08.2011 11:19 |

Книга Кузнєцова однозначно була зроблена під патронатом КДБ, і еміграція автора була лише прикриттям. Всі в світі і в СРСР розуміли, що радяньска пропаганда брехлива. На Заході їй не вірили. Тому цю пропаганду запускали через "дисидентів" і "емігрантів", більшисть з яких були агентами КДБ. Це називалось "активні заходи", займалась цим служба А Першого головногоуправління КДБ, заснована талановитим спеціалістом спецпропаганди вірменином Іваном Агаянцем. Прикол був саме в тому, що вигідні для СРСР відомості запускалися не в програмі "Час" і не по московському радіо, а через нібито критиків радянського ладу - цим вірили більше і в СРСР, і за кордоном. Недарма, американський професор Рой Годсон в своїй книжці "Дезинформація" писав, що Радянський Союз досягає своїх цілей завдяки двом силам - військовій потужності і активним заходам. СРСР за кордоном навіть називали Disinformation State. Думаю, що "Бабин Яр" саме і був таким активним заходом.

Коли Кузнецов "втік" на Захід - зізнався що був агентом КДБ, тримав за їх завданням конспіративну квартиру, запрошував туди друзів, підпоював їх, а потім провокував на розмови про політику. Він сам в цьому перед зізнався. Цікаво що серед на деяких письменників, на яких він доносив, був Є. Євтушенко - автор вірша про "Бабин Яр" (який, до речі, Євтушенку замовив за гроші американський жид Йосип Шехтман).  Діяльність Кузнецова як агента КДБ засудив Андрій Амальрік у своєму «Відкритому листі». Цей факт є в усіх біографіях цього ссученого.

Він був алкоголік і через декілька років після "втечі" на Захід сконав від горілки. Отакий "авторитетний письменник" не сіло не впало написав "роман-документ" про Бабин Яр.

Ця книга є результатом т. зв. контрпропагандистської діяльності, завданням якої було не тільки дати відсіч «ідеологічному ворогу», а й під гаслами боротьби з ним консолідувати радянське суспільство. Одним із головних її напрямів була боротьба з т. зв. «українським буржуазним націоналізмом», у т. ч. шляхом дискредитації визвольного руху та націоналістичних організацій. Все це в книзі присутнє.

У цьому контексті стає зрозумілим, що ті, хто "допомогав" написати агенту КДБ Кузнецову книгу, переслідували щонайменше три мети:
– по-перше, скомпрометувати як співучасника нацистських каральних акцій ОУН і весь український національно-визвольний рух;
– по-друге, сприяти подальшому розбрату між жидами й українцями через звинувачення усіх національно-свідомих українців у розстрілах у Бабиному Яру;
– по-третє, примітно що книга зявилася перед самим початком

val1954 | 18.08.2011 09:19 |

 Робер, вас послушать, дык везде сидели агенты КГБ. Что касаемо Союза - так оно и было. Я имею ввиду в т.ч. и стукачей. Но говорить о том, что наши геополитические враги наполняли свои идеологические подразделения агентами гэбешниками - несусветная глупость. Вы совсем не оставили места невозвращенцам и антисоветчикам. Тут в Вашей логике явный прокол.

   Что касается "Бабьего Яра" - Вам бы следовало почитать его в авторской редакции, опубликованной за бугром в издательстве "Посев" в 1973. Там четко - курсивом - отмечены места, вырезанные советской цензурой и более поздние вставки автора.

  Чтобы не тратить ваше драгоценнейшее время - ловите ссылку. http://lib.babr.ru/?book=3493

И далее убедительно прошу Вас не фантазировать о том, что из романа вычеркнуто и каков был авторский вариант. Украинофобский смысл в произведение вкладываете исключительно Вы и вам подобные, пытаясь обосновать его досужими вымыслами. Вырезаны факты, изображающие нелицеприятно советскую армию, советский строй, в том числе голод 1932, и т.п.

  А благодарные украинцы в 2009 поставили в Киеве памятник Кузнецову к юбилею писателя. http://gdb.rferl.org/3EB35F1F-2F56-4B81-88D8-A7064E295905_w203_s.jpg

  И уж совсем неприятно читать Вашу диагностику национальности Кузнецова, рассматривая его фотографию. Вы хотите подчеркнуть лишний раз Ваш национализм и юдофобию? Это Вас не красит.

  Я тоже хочу пофантазировать, глядя на ваш образ. Я, например, вижу в Вас бывшего высокопоставленного офицера силовых структур. Не исключаю Вашу принадлежность к КГБ. Я прав, товарищ генерал?

Робер | 17.08.2011 12:58 |

Насчет "порванного комсомольского билета" Кузнецова - не надо повторять абсолютно глупые выдумки: Кузнецов с конца 50-х и чуть ли не до побега был секретарем парторганизации Тульского областного союза писателей и уже тогда активно сотрудничал с КГБ и уже тогда был хроническим алкоголиком.

В 1969 Кузнецов убежал из СССР и в интервью английской газете «Санди Телеграф» сам признался что сотрудничал с КГБ. В Англии этот "праведник" успел обзавестись семьей, не смотря на то что у него в Киеве осталась жена-еврейка (с которой он не развелся) и сын. Правда английская дочь папу Кузнецова узнать не успела: она родилась в мае, а он умер в июне 1976 г. - за два месяца до исполнения 50 лет). Кстити завтра у него ДР, можете выпить за писателя-украинофоба и агента КГБ.

Кстати, Кузнецов жаловался, что в СССР ему запрещали издавать полный вариант книги "Бабий Яр". На самом деле советская цензура вырезала из книги сцены сексуальных извращений и садистских убийств, которые смакует Кузнецов. Нью-йоркское издательство опубликовало его извращенные фантазии «Бабий Яр» без купюр  - в книге появились украинские импотенты-полицейские насилующие женщин штыками, групповые изнасилования немцами жертв, описания экскрементов и прочий бред сексуального извращенца. Книга читается тяжело как и любой бред психически нездорового человека. Я даже не хочу цитировать эти сексуальные галлюцинации извращенца Кузнецова. После издания "полного варианта" этих бредней, стало понятно, что автор явно извращенный маньяк, а люди, способные получать от чтения этих придуманных сцен ужасов удовольствие, - сами маньяки.

Вот, кстати его портретик. Черты лица явно семитские.
війна,Україна,українці,Історія,геноцид,терор,НКВД,Київ,євреї,жиди

 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены