Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Про громадян „нєкоєй” України

Робер | 2011-09-13 16:52:54  
Сообщение прочтено 1680 раз

Дізнавшись про те, що Межигір’я стало тепер рекреаційною зоною, я уявив собі ці одухотворені вервечки трудящих, спортсменів з м’ячами, луками, списами і туристів з мангалами. А на воротах – усміхненого господаря, який радісно вітає гостей.

Ну хіба це справді не покращення життя?

Ще й яке покращення. От тільки на ідеологічному фронті у нас повний провал. Або, як казав тов. Сталін, запаморочення від успіхів.

Пригадайте, як не так давно у Росії судили хлопчину, який в Інтернеті щось там негарне писав про кацапів. Їхня ФСБ вирахувала його без проблем і притягла до відповідальності. А тим часом у нас може хто завгодно писати про українців різні свинства і нічого йому за те не буде.

Може, тому що у нас зараз влада належить виключно росіянам? Ось і президент позитивно відгукнувся про законопроект на захист російської мови. Ну, я йому не дивуюся. Це його рідна мова, от він її, як уміє, так і плекає.

Але що ж нам, бідолашним аборигенам робити? Як нам себе захистити?

СБУ знову ж таки захищає не нас, україномовних, а тих других. От я б і запропонував іншу назву для цієї поважної установи – СБРУ. А то якось незручно я себе почуваю.

Купив недавно футболку… Ну, цю… „Спасібо…” цим… за… цього… А тепер не знаю, чи можу її вдягнути, бо чую, що УБОЗ полює за тими футболками. Таке враження, що я сів у машину часу і повернувся років так на 25.

Скромний працівник стадіону „Динамо” Андрєй Саламатов, якого начебто з роботи уже звільнили, хоча сам він каже, що ніхто його не звільняв, ставши в позу Валуєва, виклав в Інтернеті свій погляд на нас, аборигенів: „Украинской нации никогда не было, нет и не будет! „Украинская нация” и “украинский язык” – это исскуственные химеры созданные для расчленения и уничтожения Русского народа.

Все “украинцы” – это Русские, или “бывшие” Русские, а “Украина” Русская земля, оккупированная подонками и предателями, целенаправлено переплавливающими Русских людей в высосаных из пальца “украинцев”, а по сути делающих из них анти-русских.

Мирится с этим невозможно, это будет соучастием в преступлении. Нет никакого смысла в существовании нескольких Русских государств, а значит мы должны объединится в одно Российское Государство”.

Та це ще не все. Саламатов “В Контакте” перебуває в групах “НКВС”, “Наша родина СССР”, и “Я чекист”, а в мережі „Мой мир” у розділі “коротко о себе” вказав: “Советский человек – гражданин некой Украины, надеюсь ненадолго…”

Ну ФСБ точно б знала, що з таким типом робити. А СБУ? Невже вона не бачить тут заклику до повалення існуючого ладу? Ні? А якщо на хвильку відірватися він здування порошинок зі свіженьких пагонів? Якщо, наприклад, викликати громадянина і поцікавитися: а хто ж то такі ті „подонки и предатели”, які окупували „русскую зємлю”? А раптом виявиться, що то Кабмін на чолі зі знатним капустоводом? Або ще й гірше – з цим… котрий… на майці? Бо ж вони начебто ніколи не заявляли, що „савєтскі люди”.

Нє, я б за такі прорахунки погони не давав, а зривав.

Окремо питання до Суркіса. А що якби хтось оте саме написав про вашу націю? Були б якісь наслідки? Тому візьмемо ще один бік ідеологічного фронту – ксенофобію. Читай – антисемітизм. Воно, звичайно, як подивитися на українських євреїв, то семітів там удень з вогнем не знайдеш. Не той фасон. Так що у нас із цим ділом усе гаразд, незважаючи на усі камлання Рабіновича і Фельдмана. Я б їм так сказав: пацани, ви в дзеркало дивилися? Які ви семіти? Ну, на крайняк ліца кавказкой національності.

Але ворог не дрімає. А хто виявився ворогом старозавітного народу? Не повірите: цигани! Мало того, що вони вимагають, аби їх ромами називали! Це ж так, чого доброго, і німці свої претензії висловлять, і угорці, а там і китайці…

Ну, та менше з тим. Зійшлися цигани з євреями на полю битви під назвою Бабин Яр. Передував цьому грандіозний план заходів, розроблений нашим відомим ідеологом єдіной і нєдєлімой Дмитром Табачніком. План заходів просто таки захоплює. Я собі уявляю радість школярів. Тим більше, що діткам дохідливо пояснять не тільки, усе про Голокост, а й про нацизм. А від цього неважко передбачити, які паралелі з нацизмом відшукають у нашій сучасності. Адже банери з Шухевичем і Бандерою на переконання професійного семіта Рабіновича, „циничного олигарха с отнюдь не диссидентским тюремным прошлым”, як висловився Семен Глузман, – це нацизм і фашизм.

Так от. До організаційного комітету з підготовки і проведення заходів до 70-тиріччя трагедії у Бабиному Яру не запросили жодної циганської організації. Представники ромів обурилися: «Це дає нам підстави розглядати План заходів… як бізнесовий проект з відмивання бюджетних коштів через єврейські фонди. Робиться це на кістках предків народу Рома, ігноруючи пам’ять жертв Голокосту – розстріляних ромів у Бабиному Яру. Рома України і наша організація вважають, що План заходів дискримінаційний і знищує історію народу Рома».

А незабаром зник і символічний камінь, встановлений циганами у 2009 в пам’ять жертв їхнього народу. А відтак і пам’ятник циганській балагулі (кибитка) теж зник з Бабиного Яру і опинився аж у Кам’янці-Подільському.

«Толик, не надо превращать Бабий Яр в общежитие!», – заявили автору пам’ятника Анатолію Ігнащенкові дуже впливові семіти.

Звичайно на одній жилплощаді із професійними євреями циганам не місце. Як і оунівцям, яких там теж розстріляли.

Та це ще квіточки. Невтомний Рабінович вирішив узагалі збудувати меморіал Бабиного Яру не на місці розстрілів, а окремо. „Если все задуманное будет осуществлено, то посетители Национального историко-мемориального заповедника “Бабий Яр”, увидев невдалеке (350 метров) мемориал “Бабий Яр” В. Рабіновича могут задать резонный вопрос: если это тоже Бабий Яр, то почему он за пределами заповедника? Скорее всего, ответ – у каждого свой Бабий Яр – не будет воспринят с пониманием”, – зреагував на це Лев Дроб’язко.

Крім цього на чотирьох гектарах Рабінович вирішив висадити „32 тысячи деревьев („это значит, что дерево от дерева будет находиться на расстоянии 1,1(!) метра”, – уточнив Л. Дроб’язко), на каждом будет табличка с именем человека, расстрелянного в Бабьем Яре”.

Ну, що не буде там імен поетів Олени Теліги й Івана Ірлявського – це зрозуміло. Бабин Яр – нє общєжитіє.

Тобто планується така собі потьомкінська дєрєвня. А у цьому мистецтві наш Бендер-Рабінович мастак. Він уже в Єрусалимі встановив сімсоткілограмову позолочену Менору і всім оголосив, що вона золота. Пілітє, Шура!

Юрій Винничук

Это сообщение написано также в: Союз читателей (0 комментариев) , СМЕРТЬ УРОДАМ! (0 комментариев) , ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , Славянская история. (0 комментариев) , UA-RU (0 комментариев) , Справжня історія (0 комментариев) , В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК! (0 комментариев)
Комментарии rss
monah | 13.09.2011 17:40 |

 Привет..блин пока прочел все..если можно то пиши по компактней..А так согласен со всем..Спасибо жителям...Laughing

Робер | 13.09.2011 17:48 |

 Ну не мог я редактировать Винничука - у него каждое слово на вес золота.

Кстати, ты веришь в легенду Бабего Яра?

monah | 13.09.2011 17:51 |

 Я слышал от месных жителей что там жили(детьми) во время этого--они говорят что были убийства , но что именно евреев нет..вот и я неверю..

Робер | 14.09.2011 11:53 |

Да, немцы расстреливали комиссаров и нквдистов (а все они біли евреи), диверсантов, заложников, украинских националистов,  преступников, но расстрелы и захоронения совершались отнюдь не в Бабьем Яре.

А евреи, которые успешно выбрались в жаркий Ташкент, абсолютно лживо и нагло "примазались" к этим расстрелам.

Теперь их эта "трагедия" интересует лишь с точки зрения приватизации земли в Бабьем Яре.

monah | 14.09.2011 12:27 |

 Скорее всего так оно и есть..

Робер | 15.09.2011 11:37 |

Якщо вас це цікавить - знайдіть в інеті роботи Тетяни Тур "Прада про Бабин Яр" та Герберта Тідеманна "Бабин Яр: критичні питання та коментарі". Вони перекладені українською та російською мовами -  ви легко їх знайдете.

Хоча найкраще дослідив це питання Удо Валенді в роботі «Бабин Яр — ущелина "з 33 771 убитими жидами"?» (Babi Jar — Die Schlucht „mit 33.771 ermordeten Juden“?), але вона існує тільки німецькою.

monah | 15.09.2011 12:38 | |  спасибо..посмотрю..
В | 13.09.2011 20:02 |

  ЛЮСТРАЦИЯ (лат. lustratio - очищение) - в ряде восточноевропейских государств (Венгрия, Чехия, Эстония, Латвия, Румыния) особая процедура проверки лиц, занимающих ответственные государственные должности, а также кандидатов на эти должности на предметих принадлежности (в прошлом) к руководству коммунистических партий, службам государственной безопасности или сотрудничества с этими службами. Л. проводится на основании специальных законов (приняты в 1990-1993 гг.), как правило, особыми органами (напр., в Венгрии это комитеты, избираемые парламентом в составе трех судей). Если в ходе Л. устанавливаются факты сотрудничества с тоталитарным режимом, лицу предоставляется выбор между добровольным уходом в отставку (с сохранением тайны выявленных фактов) и принудительной отставкой (с публичным оглашением компрометирующей информации).

Вот нечисть и торжествует.

spartanets1 | 14.09.2011 07:09 |

Не було б жидів в Україні- не було б і "холокосту". Але вони, як енцефалітні кліщі вгризлись в тіло українського народу, "прихватизували" владу та висмоктують його кров, ліберально-деградаційною нечистотою заражаючи його, пильно стежать щоб раптом цей народ не почав їх відривати від себе та топтати як знахабнілих паразитів.

Робер | 14.09.2011 11:49 |

Зараз активно проводиться нагибання жидами українців через брехню Бабиного Яру. Нібито 70 років тому в Бабиному Яру розстріляли євреїв. Цей міф є настільки зухвалий, настільки українофобський, що не може не викликати цілком логічного обурення, яке жиди вважають за прояв антисемітизму.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены