<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Виявляється українці знищували цілі ешелони євреїв електричним током.

Робер | 2011-09-17 17:30:31  
Сообщение прочтено 2308 разПольська інформаційна агенція під час війни розповсюджувала дуже цікаві речі про українців. Наприклад, саме поляки першими ще в листопаді 1941 року із Львова повідомили що українці нібито десятками тисяч вбивають жидів у Києві. Ось і в цьому повідомленні розповідається як українці цілими ешелонами знищували жидів у таборі в Бельзеці: вони їх роздягали, заводили на металеву підлогу і вмикали ток високої напруги. За свою роботу вони отримували цінності що вони знаходили в жидівських кишенях, - повідомляють поляки.

Еврейская газета The Palestine Post выходила на английском языке на подмандатной территории Палестины, существовала с 1932 по 1950 г., после называлась The Jerusalem Post.
Это сообщение написано также в: Союз читателей (0 комментариев) , СМЕРТЬ УРОДАМ! (0 комментариев) , ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , Славянская история. (0 комментариев) , Справжня історія (0 комментариев) , В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК! (0 комментариев)
Комментарии rss

 А взагалі існує якийсь офіційний переклад матеріалів Нюрнберського процесу на російську мову?

Збірник документів Нюрнберзького процесу публікувався в СРСР в 1957-1961 рр. Вийшло чи то п"ять чи то сім томів, але повторюю - туди пхали все що завгодно, навіть те що документами назвати важко.

Найбільш зухвалі фальсифікації стосувалися Освенціму, так званих «газових камер» і циклону. Документи і свідки беззаперечно підтвердили, що в Освенцімі не знаходилося і не могло знаходитись мільйонів ув'язнених, не проводилися масові вбивства і не існувало газових камер. Незважаючи на ці факти, радянські упорядники збірки документів Нюрнберзького процесу запхали до збірки зміст газети "Правда" від 7 травня 1945 р. з вигаданими цифрами мільйонів загиблих в Освенцімі та газовими камерами.

Та й на самому МВТ надавали не оригінали документів, а "завірені копії". Наприклад, так звані "звіти айнзатцгруп", є фальшивкою - ніхто ніколи не бачив їх оригиналів, на МВТ їх також представляли як "завірені копії", а в архівах можна побачити лише фотокопії "завірених копій". Більше того, ніхто не знає де знаходяться оригинали матеріалів МВТ - оті "завірені копії". До речі, "завірені копії" надавали лише суддям, іншим - копії "завірених копій".

Найбільш повний збірник матеріалів Нюрнберзького процесу виданий англійською мовою в 42 томах. Його можна скачати в інтернеті на сайті "Military Legal Resources":
http://www.loc.gov/rr/frd/Military_Law/NT_major-war-criminals.html

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены